9 Haziran Burç Yorumları

Güne 16:09’da gerçekleşecek dolunayın etkisi ile başlıyoruz. Bugün yeni kararlar almak isteyebiliriz fakat beklentilerimizin yüksek olduğunun farkında olmamız iyi olur. Özellikle harekete geçmeden önce kararlarımızı gözden geçirmemizde yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün gerçekleşen Dolunay hayat bakışın üzerinde etkili olabileceği gibi ufkunu açacak gelişmelere de neden olabilir. Uzaklar, yurt dışı, eğitim, medya ve hukuki işlerde başlattığın girişimlerini artık belli bir seviyeye ulaştırabilirsin. Yakın çevre ve kardeşlerinle ilişkilerin ise yeni bir boyut kazanabilir.

Sevgili Boğa; Dolunay’ın etkileri altına güne başlayabilirsin. Ortak kazançların, prim, kira veya kredi gibi bir süredir ilgi alanında olan finansal işlerini artık hale yola koyabileceksin. Ancak bu işlerini düzenlerken seni yorabilecek gelişmelerle uğraşman gerekebilir.

Sevgili İkizler; karşıt burcunda gerçekleşecek olan Dolunay bazı yüzleşmeler yaşamana olanak sağlayacaktır. Özel yaşantınla ilgili bazı kararlar alabilir; üzerinde olduğun konularla ilgili tamam mı devem mı diyebilirsin. Çalıştığın bir projede olarak ise koşullarını ortağın veya iş birliği içinde olduğun kişi belirleyecektir.

Sevgili Yengeç; Dolunay bilinçaltını kurcalayan bir konunun artık bir nihayete ulaşmasına olanak sağlayacak koşulları getirecektir. Eğitsel bir konu, bir yolculuk veya arkadaşlıkların adına senin kontrolün dışında gelişebilecek olaylara da açık olabilirsin. Sağlına da dikkat etmen gereken bir süreçtesin.

Sevgili Aslan; bugünkü Dolunay aşk hayatını etkileyecek. Belki hareketlendirecek belki de bazı vazgeçişler yaşatacak gelişmeler yaşanabilir. Arkadaş çevrenden biriyle yeni bir maceraya atılabilir veya seni mutlu etmediğini düşündüğün ilişkini sonlandırabilirsin. Geleceğinle ilgili hedeflerini de belirlemene neden olabilecek durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Başak; Dolunay iş, sosyal yaşam veya aile hayatınla alakalı önemli kararlar almana yol açabilir. Bir yerleşim değişikliği yapabilir; bir süredir üzerinde değerlendirmede bulunduğun gayrimenkulle ilgili adım atabilirsin. Ailevi ilişkilerde ise seni kısıtlayan veya gerçekçi olmaya iten durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Terazi; üzerinde çalıştığın bir anlaşmayı, eğitimle alakalı bir düşünceni bu Dolunay ile birlikte şekillendirme şansın var. Kuracağın bağlantılarla, ikna edici söylemlerinle veya yenilikçi fikirlerinle çevrendekileri veya iş birliği kuracağın kişileri etkileyebilirsin. Yabancılardan gelecek fırsatlara da açıksın.

Sevgili Akrep; bugünkü Dolunay, finansal işlerinin üzerinde etkili olabileceği gibi duygusal paylaşımlarında da yeni bir süreci başlatabilir. Edindiğin bilgiler eşliğinde hem kendi değerinin farkına varabilir hem de ilişki ve iş birliklerinde ne derece yetkin olduğunu anlayabilirsin. Yeteneklerini ne yönde kullanman gerektiği hakkında da bir fikre varabilirsin.

Sevgili Yay; burcunda gerçekleşecek Dolunay yaklaşık altı ay önce gündeminde olan ilişki, iş birliği veya başlattığın bir projeyle ilgili durumları tekrar gündeme getirebilir. Gelecek hedeflerini değiştirebilir yeni bir düzen belirleyerek yola devam etmeyi seçebilirsin. Hamlelerini hayaller üzerine değil gerçekleri görerek yapma olasılığın yüksek.

Sevgili Oğlak; bugünkü Dolunay senin adına yorucu olabilir. Üzerinde çalıştığın işin verdiğin emek oranında ilerlemediğini görebilirsin. Ayrıca arka planda ilerlemeni engelleyen kişi veya olayların neler olduğunu da anlama şansın olabilir. Gerek beden gerekse de ruh sağlığını zorlayacak gelişmelere de açıksın.

Sevgili Kova; Dolunay arkadaşlıkların, gruplar içinde yaptığın çalışmaların ve hedeflerinle ilgili bazı farkındalıklar edinmene imkân sağlayabilir. Neyi ne kadar yapacağınla ilgili kararlar alabilirsin. İlişki içinde olduğun kişinin gerek duygusal gerekse de fikren sana uygun olup olmadığıyla ilgili bir yargıya varabilirsin.

Sevgili Balık; Dolunay’da yaşayacakların özel, sosyal ve iş hayatını etkileyecek nitelikte olabilir. Bundan yaklaşık on beş gün önce meydana gelen olaylarla alakalı bir karar alabilir; yargıya varabilirsin. Yurt dışı, eğitim veya medyaya dair işlerle de alakalı sorumluluklar altına gireceğin görevlerin olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.