9 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinden itibaren gündelik işler, temizlik, düzen gibi konulara odaklanabilir, keyif yerine görevlere yönelebiliriz. Hâlâ yollarda olanlar için günün erken saatleri daha uygun görünüyor. Birçok işi bir arada pratik ve verimli bir şekilde yürütebilir, kafamızdaki planı kolaylıkla uygulayabiliriz. Ancak akşama doğru endişeler ve tedirginlik ağır basabilir, fazla oyalandığımızı ya da yetiştiremeyeceğimizi düşünebiliriz. Detaylarda fazla boğulmak bizi engelleyebilir. Kişisel bakım ve hijyen konuları da bizi meşgul edebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; uzunca bir tatilin ardından yapman ve bitirmen gereken işlere odaklanarak yeni haftayı planlamaya başlayabilirsin. Geçtiğimiz günlerde almış olabileceğin ticari bir teklifi değerlendirmek isteyip, gerekli araştırmaları yapabilirsin. Önümüzdeki günlerde yakınlarının mutluluğuna ortak olabilir, eğitim alanında başarı sağlayabilir ve çok sayıda yolculuk yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; önümüzdeki süreçte kazancındaki artış, maddi konularda akılcı ve sağlam adımlar atmana, doğru maliyet hesaplarıyla uzun vadeli yatırımlara yönelmene fırsat verirken, harcamalarına da dikkat etmelisin. Bu ara yaşayacağın deneyimler kalıcı tecrübelere dönüşebilecek yoğunlukta olabilir. Aşk hayatın sürprizli ve heyecanlı görünüyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yaşamınla ilgili bitiş ve başlangıçlar yapmak istediğin bu günlerde ev ve gayrimenkulle ilgili beklediğin desteği alabilirsin. Sabah saatlerinde aksattığın işlerin ve dağılan dikkatin seni zorlayabilir. Burcuna geçen Venüs, kişisel isteklerine ve bakımına ayrı bir önem vermeni sağlarken, düşüncelerine zenginlik katacak, finansal alanlarda ise bolluk verecektir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; titizlikle yürüttüğün çalışmalarda başarı sağlayabilir fakat takıntı yaptığın konulardan uzaklaşamayabilirsin. Kendini ifade ederken, akılcı ve sakin bir dil üslup kullanmanın avantajlarını görebilirsin. İkili veya özel ilişkilerinde tutulması zor sözler vermemeye dikkat etmende fayda var. Sağlığına, kişisel gelişimine ve özen göstermen gereken bir dönemdesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; doğru planlama yaparak hem gelirlerini hem de iş yaşantını düzene koymak isteyebilir ve kazançlarını artırmaya yönelik çaba harcayabilirsin. Ancak beklentilerini fazla yüksek tutman hayal kırıklığına uğramana sebep olabilir. Yetenek ve becerilerini kullanabileceğin koşulları değerlendirmeye bakmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, girişimlerde bulunmak ve kendini ifade etmek için uygun fırsatları yakalamanı sağlarken, önümüzdeki günlerde kariyerinde güzel zamanlar yaşayabilirsin. İlişkilerde ve kariyere yönelik alanlarda seni tatmin eden başarılar yakalaman mümkün. Ancak şartları zorlaman eleştirel görünmene neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; uzun bir tatilin ardından tekrar iş hayatına dönme zorunluluğu enerjinin düşük olmasına neden olabilir.  Kontrolünde olmayan gelişmeler, uzun vadede senin lehine olacağı için telaşlanmamalı, geleceğe yönelik hesaplarını yapmaya devam etmeli ve sonuç odaklı olmaya çalışmalısın. Bu ara hizmet aldığın insanlara karşı temkinli olmanda yarar var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Geleceğini en ince detaylarına kadar planlayarak, akılcı adımlar atman uzun vadede kalıcı sonuçları olan girişimlerde bulunmanı sağlayacaktır. Bu ara finansal konularınla ilgili alacağın yeni fikirleri iyi araştırman ve analiz etmen gerekebilir. Partnerini ilgilendiren bir konuda yapacağın gereksiz takıntı ilişkini yokuşa sürebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bu ara doğru maliyet hesaplarıyla yaptığın işler, sana kazanç ve başarı olarak geri dönebilir. Aile içinde veya kariyerini ilgilendiren konuda vaat edilen sözlerin tutulmaması küçük çaplı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Elverişsiz şartlara rağmen objektif olman gerekebilir. Karşıt burcundaki Venüs, maddi manevi seni destekleyecek.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yaşam ve çevresel koşullarındaki değişime daha fazla ayak diretmeden akışta kalmayı kabullendiğin bir dönemdesin. Önümüzdeki birkaç gün boyunca kendini çok güçlü hissedebilir, hedeflerine varabilmek için detaylı planlar yapabilirsin. Hayal ve ideallerin arasındaki ince çizgiyi çok iyi ayarlaman gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Yakaladığın fırsatlar gizli kalmış konuların açığa çıkmasını sağlayabilir. Bu günlerde finansal konularda temkinli yaklaşman, aldanma ve aldatılma riskini ortadan kaldırabilir. Dost burcunda hareket etmeye başlayan Venüs, ihtiyaç duyduğun alanlarda harekete geçmen için gereken enerjiyi sağlayacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, karşındakilerin düşüncelerine kulak vermeni, göremediğin detayları görmeni sağlayabilir. Öte yandan önyargıyla yaklaştığın ailevi bir konuda yanıldığını fark edebilir, duygularınla mantığını birbirinden ayırmaya özen gösterebilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.