9 Haziran 2018 Burç Yorumları

Dinamik hissedeceğimiz bir gündeyiz. Hedeflerimize ulaşmak için gerekli motivasyona sahibiz. Her yolu deneyebilir, insanlarla kolaylıkla iletişim kurabiliriz. Zihnimiz çok hız çalışacağından söylemlerimiz akıcı olabilir. günün ilerleyen saatlerinde ise güç savaşları, kıskançlıklar ve çekişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca para konusunda bari kriz durumları yaşanabilir.

Sevgili Koç; hafta sonu olmasına rağmen üstlenmen gereken sorumluluklar biraz daralmana neden olsa da fikirsel destek bulmakta ve uygulamakta zorlanmayabilirsin. Aynı zamanda ailenin de bazı konularda desteğine ihtiyaç duyması, içsel dengeni sağlamakta zorlanmana neden olabilir. Sakin kalman çalışmalısın.

Sevgili Boğa; kendini içten içe huzursuz hissedebilir, geri planda kalarak dinginliğini korumayı isteyebilirsin. Yakın çevrenle ilişkilerinde kontrol edemediğin gelişmeler, muhalif düşüncelerle karşılaşmana neden olabilir. Uyumlu ve idareci olduğun takdirde kısa sürede şartların lehine dönmesini sağlayabilirsin.

Sevgili İkizler; sosyal hayatındaki haraketlilik devem ederken, yaşamdan aldığın keyif artabilir. Zaman zaman yaşanabilecek gerginliklerde uzlaşma yoluna gitmen gerekebilir. Seyahat etmek, eğlenmek isterken, finansal dengeni bozmamalı, seni maddi açıdan zorlayacak harcamalar yapmamaya gayret etmelisin.

Sevgili Yengeç; kariyeri hedeflerinle ilgili mücadele ettiğin konularda olumlu destekler alırken, kendine olan güvenin konusunda duygusal iniş çıkışlar yaşaman mümkün. İkili ilişkilerinde ya da parasal konularda bazı beklentilerinin tam olarak karşılanmaması, planlarını tekrar sorgulamana yol açabilir.

Sevgili Aslan; görüş ve inançların konusunda göstereceğin cesaret ve öncülük, sosyal çevrenin ve arkadaşlarının desteğini almanı sağlayabilir. Özel ilişkilerinde ve ailevi konularda ufak tefek sürtüşmelerin ya da maddi içerikli konuların zihnin yorması mümkün. Bedensel sağlığına özen göstermeli ve dinlenmek için zaman yaratabilmelisin.

Sevgili Başak; iş ve kariyer hayatına odaklandığın ve büyük emekler verdiğin şu dönemde, maddi gelirlerini değerlendirmek ve bazı yatırımda bulunmak isteyebilirsin. Ancak gerek duygusal gerekse sosyal ilişkilerinden kaynaklı yaşamış olduğun güven problemleri yeni girişimlerini ertelemene ve huzursuzluk duymana neden olabilir.

Sevgili Terazi; eğitim, ticaret ve yurtdışı bağlantılı işlerinle ilgili görüş ve fikirlerinde önemli destekler alırken bu alanlarda ilerleyebilmen için gerekli gücü de kendinde bulabilirsin. Üstlerinden alabileceğin destek, yeni fikirler üretmeni sağlarken, hedeflerindeki bütünü görmeni ve objektif olmana da yardımcı olabilir.

Sevgili Akrep; günlük iş ve sorumluluklarına odaklanarak, birçok işi aynı anda ve hızlıca yapıp, bitirme niyetinde olabilirsin. Ailevi konularda ya da yakın çevrenle olan iletişimlerinde güç kavgalarına girişmek, seni huzursuz kılabilir. Herhangi bir kırgınlık yaşamamak adına, söz ve tavırlarına özen göstermeye çalışmalısın.

Sevgili Yay; gün içerisinde yapacağın konuşmalarda temkinli davranmak gerekebilir. Ağzından çıkan sözlerin rekabet ortamı yaratması ve güç çekişmelerinin de risk almana sebep olması mümkündür. Yeteneklerin üzerine odaklanarak iş birliklerine daha açık olman; kazançlarına destek verebilir ve yakın çevrenle olası sorunları çözmene yardımcı olabilir.

Sevgili Oğlak; ev ve aileye dair konuların ön planda olması nedeniyle, isteklerin konusunda baskıcı tutumlar sergileyebilir, sevdiğin insanlara karşı kıskanç ve şüpheci olabilirsin. Ev ve yer değişikliği ile ilgili konulara önem kazanabilir, kazançlarını arttırma yönünde ve mesleki alanda orijinal fikirler üretebilirsin.

Sevgili Kova; iletişim trafiğinin artmasıyla çeşitli organizasyonlara katılabilir, ticaretle ilgili alanlara yönelebilirsin. Gün içerisinde sabırsız davranabilir, bu yüzden sosyal ya da özel ilişkilerinde gerginlik yaşayabilirsin.  Diplomatik tavrını bozmadan, gelişen olaylara objektif bakarak, sorunların üstesinden gelmeye çalışmalısın.

Sevgili Balık; enerjinin içe dönük olması, ev ve aile konuları, sağlığınla ilgili alanlar üzerine odaklanmanı sağlayabilir. Harcamaların konusunda fazla özgüvenli davranıp, aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin. Gün içinde, sevdiğin insanlarla fikir ayrılığı yaşayabilir, sosyal çevrenden gelebilecek tepkilere maruz kalabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.