9 Eylül Burç Yorumları

Gayet hareketli bir güne uyanacağız. Bir tarafımız gerçeklerle yüzleşse de diğer tarafımız beklentilerimizi yüksek tutacak ve heyecanla harekete geçmek isteyecek. Tutumayacağımız sözler verebilir, çevremize gücümüzün yettiğinden fazlasını vaat edebiliriz. İlişkilerde iyimser bir bakış açısına sahip olacağiz. Ayrıca sürpriz gelişmelere açığız. Üzerinde emek harcadığımız konular üzerine kafa yorabilir, atılımlarımızın gidişatını gözden geçirebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün sallantıda olan ya da sana ağır gelmeye başlayan ilişkileri bir anda sonlandırabilir veya beraberliğini bir üst noktaya taşımak isteyebilirsin. Kendi isteklerinin peşinden gidecek cesarete sahip olabilir, uygun fırsatlarla karşılaşabilirsin. Özellikle iş hayatında seni destekleyen güçlü kişiler başarılı olmanı sağlayacaktır.

Sevgili Boğa; zihinsel bir karmaşa yaşayabilir, bazı alışkanlıklarından kurtulman ya da gündelik programını değiştirmen gerektiğini fark edebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplardan göreceğin destekle yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin bir düzen oturtabilir, kendini daha rahat ifade edebilirsin.

Sevgili İkizler; cesur kararlar almaktan çekinmeyecek, gruplar ve arkadaşlar içinde kendini öne çıkarabileceksin.  Ayrıca aşk hayatınla ilgili keskin girişimlerde bulunabilir, mevcut bir ilişkini masaya yatırabilirsin. Finansal alanda yardım alabileceğin ya da kendini güçlü hissedebileceğin gelişmelerle karşılaşabilirsin.

Sevgili Yengeç; temposu yüksek bir gün geçirebilirsin ancak duygusal iniş çıkışlarının çok olması arada bir dengenin bozulmasına yol açabilir. Yine de toplumsal alanda çok göz önünde olduğundan kendini kontrol altına alman gerekebilir. Üstünde çalıştığın anlaşma ve görüşmeleri olumlu sonuçlandırabilirsin.

Sevgili Aslan; yine cesaret ve özgüvenle ön plana çıkacağın bir gündesin. Görüşlerini herkese ifade etmekten sakınmayarak, kendi düşüncelerinin peşinden iyimserlikle ilerleyebilirsin. Bugün yaptığın işlerden ve alış verişlerden kârlı çıkabilir, uzun vadeli ince hesaplar yapabilirsin.

Sevgili Başak; hareketli ve krizleri bol bir gün olmasına rağmen her şeyin üstesinden gelebilecek güce sahip olacaksın. Finansal konularda sıra dışı çözümler üretebilir, maddi, manevi ortaklıklarına bir nokta koyarak yalnız ilerlemek isteyebilirsin. Kendi istek ve kararlarına odaklanarak arzu ettiğin başarıyı elde edebilirsin.

Sevgili Terazi; güne fazlasıyla iyimser ve neşeli enerjilerle başlayabilir, ilişkilerden yüksek beklenti içinde olabilirsin. Fakat karşındakilerin hâl ve hareketleri seni şaşırtabilir ve ani kararlar almana neden olabilir. Olaylar senin kontrolünde olmasa da gelişmeler lehine olabilir.

Sevgili Akrep; gününü planladığın gibi geçiremeyebilir, ani gelişen olaylardan dolayı strateji değiştirmek zorunda kalabilirsin. Fazlasıyla bireysel kararlar alarak çalıştığın ortamda gerilime yol açabilirsin. Ancak çevrendekileri ikna etme gücünle ve akılcı çözümlerinle isteklerini gerçekleştirebilirsin.

Sevgili Yay; bugün yapacağın yüzlerce planın hepsine birden yetişememenin sıkıntısını çekebilir ve bazılarından vazgeçebilirsin. Kendi mutluluğunu ön plana çıkararak hareket edebilir, fırsatları yakalamak için risk alabilirsin. Bunca yoğunluğa rağmen iş hayatında tutarlı ve başarılı olabilirsin.

Sevgili Oğlak; kendini çok güçlü ve akıcı bir dille ifade edebilir, planlarını gerçekleştirmenin keyfini yaşayabilirsin. Emin olduğun görüşlerin konusunda başkalarını da ikna etmen kolay olacaktır. Ancak aile içinde düzen ve uyum ortamı oluşturmaya çalışsan da kontrolü kaybedebilir ve ani krizler yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; düşüncelerini ve iletişim modelini yenilemen gerektiğini fark ederek, eski alışkanlıklarını bir kenara bırakabilirsin. Beklediğin haberler gecikmeli de olsa gelebilir, ani yolculuklar gündeminde olabilir. Finansal kaynaklarını kullanmadaki başarın yavaş yavaş açığa çıkacak ve kendini daha güçlü hissedebileceksin.

Sevgili Balık; bugün ufak tefek krizler ve duygusal iniş çıkışlar yaşamana rağmen işler beklediğinden daha olumlu ilerleyebilir. Sana destek vermeye hazır kişilerin olması hedeflerine varmanı kolaylaştıracaktır. Bütçeni belli bir düzene oturtmaya çalışırken ilişkilerin için yapacağın harcamalar dengeni bozabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.