9 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi manevi huzuru etkileyen gelişmeler ortaya çıkabilir. Beraberliklerimizi, işbirliklerimizi ve finansal koşullarımızı gözden geçirmek isteyebiliriz. İlişkilerde ve sosyal yaşantımızda sorunların çıkması söz konusu. Adımlarımızı iki kere düşünerek atmakta fayda var.

Koç Burcu Güçlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün karşıt burcunda gerçekleşen yeniayla birlikte; ikili ilişkilerde yeni bir döneme başlıyor olabilirsin. Evlilik, ortaklık gibi konularda süreci tekrar değerlendirebilir, iş birliklerine girişebilirsin. Önümüzdeki günlerde şartları belirleyen sen olmasan da tepkini göstermekten kaçınmayacaksın.

Boğa Burcu Güçlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gündelik alışkanlıklarına yeni bir form kazandırarak, sağlığına daha fazla özen gösterebilirsin. Çalışma ortamında uzun süredir beklediğin pozisyon değişikliğinin gerçekleşmesi mümkün olabilir. Ancak önüne çıkan engeller daha fazla yorulmana ve efor sarf etmene neden olacaktır.

İkizler Burcu Güçlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hayattan daha fazla keyif alabileceğin bir döneme giriyor olabilirsin. Karşına hoşlanacağın ve ilişkiye girebileceğin kişiler çıkabilir ya da var olan ilişkilerde daha romantik bir süreç başlayabilir. İş birlikleri aracılığıyla yaratıcılığını ve becerilerini geliştirecek fırsatlar yakalayabilirsin ancak parasal konulara dikkat.

Yengeç Burcu Güçlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün gerçekleşen yeniay ile birlikte iş ve aile hayatında yeni girişimlerde bulunabilirsin. Yaşadığın yerle ilgili değişiklikler gündeme gelebilir, uzun süredir ertelediğin tadilatın zamanı gelmiş olabilir. Ebeveynlerine daha fazla zaman ayırman gerekeceğinden, evde daha çok kalabilirsin.

Aslan Burcu Güçlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kendini daha rahat ifade edebileceğin, yazılı ve sözlü anlaşmalarla başlangıçlarda bulunabileceğin bir döneme giriyorsun. Kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitimlere katılabilir, yakın çevrenle keyifli zamanlar geçirebilirsin. Sosyal medyadan gelişen ilişkiler sana arkadaşlıklar ve gruplar kazandırabilir.

Başak Burcu Güçlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gelirlerini yeniden değerlendirerek, ekonomik konularla ilgili yeni girişimlerde bulunabileceğin bir dönemdesin. İş birlikleri, ortaklıklar ya da ilişkiler aracılığıyla daha fazla para kazanabileceğin ya da yatırımlarını değerlendirebileceğin başlangıçlar yapabilirsin. Yeteneklerini kullanarak karşına çıkan fırsatları maddi kazanca çevirebilirsin.

Terazi Burcu Güçlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; burcunda gerçekleşen yeniay, hayatında yeni bir döneme başlamanı sağlayabilir. İlişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri yaşamına yön verecek bir süreci başlatabilir. Cesaretle başlattığın girişimlerde kuralları koyan sen olabilir, yaşamına farklı bir yön çizmek için harekete geçebilirsin.

Akrep Burcu Güçlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; önümüzdeki günlerde bir süre için yalnız kalmak isteyebilir ya da kendini yalnız hissedebilirsin. Yaşananları ve ilişkilerini tekrar gözden geçirerek, değerlendirmeler yapabilirsin. Gizli düşmanlıkların ve kıskançlıkların sana zarar verebileceğini fark ederek, kendini korumaya alabilirsin.

Yay Burcu Güçlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yaşamına yeni bir yön vereceğin hedefler belirleyebilir, cesaretle girişimlerde bulunabilirsin. İçinde bulunduğun arkadaş grupları ya da dernekler yeni başlangıçlarda bulunmanı sağlayabilir. Kariyerinden elde ettiğin kazancın artması için harekete geçebilir, iş birliklerine yönelebilirsin.

Oğlak Burcu Güçlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kariyerinde yeni bir döneme başlayabileceğin girişimlerde bulunabilir, iş birlikleri aracılığıyla başlangıçlar yapabilirsin. Anlaşmalar yapmak, fikir alışverişinde bulunmak ve sosyal iletişiminin artması toplum içinde daha tanınır olmanı sağlayabilir. Ancak fazla zorlayıcı davranmaktan kaçınmalısın.

Kova Burcu Güçlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün gerçekleşen Yeniay’la birlikte, görüş ve düşüncelerini daha fazla paylaşabilir, aynı fikirde olduğun gruplarla bir araya gelerek umutlarını tazeleyebilirsin. Uzun yolculuklar, yüksek eğitim ya da medya ile ilgili konularda girişimlerde bulunabilirsin. Yurt dışında gelişen ilişkiler bakış açını yenilemeni sağlayabilir.

Balık Burcu Güçlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Yeniay’la birlikte içinde bulunduğun krizleri ilişkiler yardımıyla çözmen için fırsatlar yakalayabilirsin. Ortaklıkların maddi yönüyle ilgili daha fazla beklenti içine girebilir, paylaşımlarda daha adil davranılması için harekete geçebilirsin. Kredi, vergi, sigorta gibi konularda girişimlerde bulunabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.