9 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde gökyüzündeki sert etkiler, güvensizliklere, öfke patlamalarına ve kazalara yol açabilir. Parasal konularda da dikkatli olmalı ve gereksiz harcamalardan ve tartışmalardan uzak durmalıyız. Fakat öğleden sonra bu gerilim yerini sakin ve tutarlı tavırlara bırakabilir. Önemli görüşmeler ve girişimlerde bulunmak için günün ilerleyen saatlerini kullanmakta fayda var.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde huzurun kaçabilir, beklenmedik ödemeler finansal sıkıntıya yol açabilir.  Ancak günün ilerleyen saatlerinde mali açıdan rahatlamanı sağlayacak güçlü destekler alabilirsin. Merkür’ün de burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde kendini daha özgür ve rahat ifade edebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günün ilk bölümünde kendi istek ve arzularının yerine gelmesi için ısrarcı davranman ilişkilerinde gerilime yol açabilir. Ufak tefek sakarlıklar ya da sağlık sorunları bedensel rahatsızlıklara neden olabilir. Ancak sonrasında kendini iyi ve mutlu hissedeceğin gelişmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş yükünün fazlalığı hem bedenen hem de ruhen sıkıntılara neden olabilir, kendini yorgun ya da hasta hissedebilirsin. İlerleyen saatlerde kendi içinde sorunlara çözüm üretebilir, parayla ilgili endişelerinden kurtulabilirsin. Yönetici gezegenin Merkür’ün karşıt burcuna geçmesiyle karşındakilerin düşünceleri daha da önemli hale gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün romantik ilişkilerinde dikkatli olmalısın. Küçük bir tartışma büyüyüp sonu ayrılığa kadar gidebilir. Sevdiklerine ve çocuklarına aşırı korumacı bir tavırla yaklaşabilirsin. Neyse ki sonrasında seni daha akılcı ve mantıklı olmaya yönelten kişilerle bir araya gelecek ve keyfini kaçıran sorunlardan uzaklaşacaksın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ailevi bir konudan veya evinden kaynaklı seni içten içe rahatsız eden bir durum sabah saatlerinde gerginliğe neden olabilir. İçinde bulunduğun ruh hali iş ve sosyal yaşantına da yansıyabilir. Günün ikinci yarısında ise makul ve mantıklı davranarak sorunlarını çözebilir ve huzur bulabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; senin de yönetici gezegenin olan Merkür’ün burç değiştirmesiyle gayrimenkul konularında anlaşmalar, imzalar gündeme gelebilir, aile içi iletişim artabilir. Sabah saatlerinde aldığın haberler veya sosyal medyadan kaynaklanan gelişmeler canını sıkabilir ancak sonrasında keyfini yerine getirecek gelişmeler var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde aniden ortaya çıkan bir harcama ya da eşinle, ortağınla ortak kullandığın bir paranın kullanılması gerilime ve güveninin sarsılmasına neden olabilir. Neyse ki sonrasında durumu toparlamanı sağlayacak destekler alabileceksin. Aile fertleri arkanda durarak sorunları çözmeni sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün karşındakilerin rahat tavırları öfkelenmene neden olabilir, ilişkilerde gerilim yaşayabilirsin. Ancak sonrasında doğru iletişimle ikna olabilir ve güven tazeleyerek anlaşmaya varabilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde aklın fikrin kazançlarını artırmakta olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Merkür’ün burcunda harekete geçmesiyle birlikte kendini rahat ifade edip, görüşlerini paylaşabileceğin bir döneme giriyorsun. Ancak bugün sabah saatlerinde işlerin pek kolay ilerlemeyebilir, iş ortamında gerilimler, sakarlıklar ya da ufak tefek sağlık sorunları yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde gelişen olaylar sevdiklerine, çevrendekilere güvenini kaybetmene neden olabilir. Ancak sonrasında aklı selim düşünerek sorunları büyütmeyecek ve çıkarlarını korumak için uzlaşma yoluna gidebileceksin. Öğleden sonra seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; günün ilk yarısında, yoğun koşturmaca ve çıkar çatışmaları gerilime yol açabilir. Uzmanlığını sergilemen, işini iyi yapman başarılı olmanı sağlayabilir ancak inatlaşmamalı ve yeri geldiğinde uzlaşmalısın. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde sosyal çevrenle iletişimin artabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Merkür’ün burç değiştirmesiyle iş ve sosyal hayatında kendini ifade edebilecek derslerde ya da toplantılarda başarılı sunumlar yapabileceksin. Fakat bugün dilinin kemiği olmayabilir, sosyal medya da ya da yakın çevrendekilerle tatsız tartışmalar yaşayabilir, inatlaşabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.