9 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün yerine getirilmesi görevler ve ailemize karşı olan vazifeler ön planda olacak. Günün ilerleyen saatlerinde bu gerçekçi bakış açısından biraz sıyrılacak; duygularımızı devreye sokarak hareket edeceğiz. Duygusal anlamda yumuşayacak; koşullar karşısında esnek olabileceğiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günün erken saatlerinden itibaren koşuşturmanın içinde olabilir; iş ve görevlerin sorumluluğu altında hareket edebilirsin. Her ne kadar yaptığın plan engellere takılsa da ilerlemeyi başaracaksın. Bugün atılan adımlar uzun vadede başarı getirebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde iletişim trafiğinde aksamalar olabilir, sosyal medyada sorunlar yaşayabilirsin. Otorite konumundaki kişilerle bağlantılarını kullanarak hedeflerine ulaşabilirsin. İstikrarlı giderek uzun vadede ilerlemeye bakmalısın. Karşındakileri dinlemek; onların düşüncelerini öğrenmeye çalışmak faydalı olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal konularda kilit noktası oluşturacak gelişmeler içindesin. Resmi kurumları ilgilendiren işlerle ilgili düzenlemeler yapabilir, uzun vadede sana kazanç sağlayacak adımlar atabilirsin. Bugün ailenle bütçeniz hakkında görüşmeler yapabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün kendi kurallarını uygulamakta zorlanabilir; karşındakilere tabi olmanın getirdiği stresi yaşarken kendini baskı altında hissedebilirsin. Uzmanlarından alacağın fikirler daha sağlam adımlar atmanı sağlayacaktır ancak işbirliği yapmalı ve ortak girişimlerde bulunmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hem iş hem de özel hayatında sorumlulukların ağır bastığı bir gün seni beklemekte. Resmi kurumlarda, bütçe ve planlama gibi işlerle ilgili gelişmeler yaşayabilir, bütçenin kısılması veya artırılması için harekete geçebilirsin. Ayrıca sağlığına özen göstermeli, kemiklerine fazla yük bindirmemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hem keyif aldığın konulara hem de sorumluluklarına zaman ayırabilirsin. Çocuklara, ailene ait görevler seni iş hayatından biraz uzaklaştırabilir. Hobi olarak gördüğün çalışmalarla ilgili yeni girişimlerde bulunmanı sağlayacak fırsatlar karşına çıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; evde, aile içinde veya var olan gayrimenkullerle ilgili alanlarda bazı bitiş ve başlangıçlar içindesin. Sorumlulukların bilincinde davranman halinde üstüne düşen görevlerin altından kalkabilirsin. Finansal konularda bir süredir ihmal ettiğin işleri tamamlayabilir, başkaları için yorulmayı göze alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; eğitim, yolculuklar ve işe dair anlaşmaları içeren konularla meşgul olabilirsin.  Yönetim ve idari konulardaki becerilerini ortaya çıkararak bu alanlardaki işleri çözümleyebilirsin. Ayrıca bugün yapacağın başvuru, imzalayacağın sözleşmelerle ilgili kapsamlı çalışmalar yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün kazançlar ve harcamalarınla ilgili düzenlemeler yapabilir; geleceğini düşünerek adımlarını atmak isteyebilirsin. Hırsla ve azimle üstünde durduğun işlerden belli bir gelir elde edebilir veya uzun vadede sana yarar sağlayacak koşulları hazırlayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hem özel hem de iş hayatında ipleri ve idareyi eline almak özellikle ilişkilerde kontrol sağlamak isteyebilirsin. Hedeflerine ulaşmak için yoğun ve bilinçli çaba gösterebilir; ekip çalışmalarında başarılı olabilirsin. Bugün çok ikna edici olabilir, duyguları harekete geçirebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sorumlulukların artması veya özgürlüğünü kısıtlayan gelişmelerin baş göstermesi içten içe seni yıpratabilir, iletişim kurmaktan çekinebilirsin. Çevrendekilerden uzaklaşarak geriye çekilebilir, düşünce ve duygularınla baş başa kalmak isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kendini ifade etmen ve hedeflerine varman için her türlü desteğe sahipsin. Attığın adımları bugün yapılandırabilir, isteklerinin adını koyabilirsin. Gruplardan, derneklerden veya resmi kuruluşlardan ihtiyaç duyduğun alanlarda yardım alabilir,  çevrendekileri örgütleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.