9 Aralık 2017 Burç Yorumları

Keyifli birkaç günün ardından bugün kendimizi kaygılı ve huzursuz hissedebiliriz. Gün içinde telaşlı bir şekilde hareket edebilir, kendimizi yıpratabiliriz. Akşam saatlerinde bu çabalarımızın sonuçlarından tahmin olmayabilir, hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Emeklerimizin karşılığını alamadığımız ya da yanlış tercihler yaptığımız için kendimizi sert bir şekilde eleştirme eğilimdeyiz. İlişkiler açısından da zorlayıcı bir gün. Karşımızdaki insanlar beklentilerimizi karşılamayabilir, onlara karşı suçlayıcı bir tavır takınabiliriz. Gün boyunca harcamalarımıza dikkat etmemizde de yarar var. Parasal konularda yanılgılar yaşamamız muhtemel. Gece saatlerine doğru biraz daha iyimser olabilir, içsel dengemizi yeniden kurabiliriz.

Sevgili Koç; çalışma ortamında bir süredir bekletmekte olduğun girişimleri uygulamaya koyabilir; detay, organizasyon ve hizmet gerektiren çalışmalarla ilgilenebilirsin. Fakat aldığın sonuçlarda hesap hataları yapmış olabilme ihtimaline karşı kontrolü elden bırakmamalısın. Yönetici gezegenin Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte borç alacak konuları gündeminde olabilir.

Sevgili Boğa; Mars’ın karşıt burcuna geçmesiyle ilişkilerinde yoğun bir rekabet ve tutku yaşanabilir. Bugün romantik ilişkiler veya çocuklarla ilgili konularda duygularını ifade etmekte zorlanabilir, finansal alanda yetersiz kalabilir ya da verimsiz harcamalar yapabilirsin.

Sevgili İkizler; ev ve yerleşimle ilgili işlerini iyi organize etmeli, düzenini muhafaza etmeye çalışmalısın. Yakın ilişkide olduğun kişilerle beklentilerin uyumlu olmadığı için duygusal zorlanmalar ve tatminsizlikler yaşayabilir, kararsız kalabilirsin. Önümüzdeki günlerde sağlığına daha fazla özen göstermelisin.

Sevgili Yengeç; kardeşlerin ve yakın çevrenle ilgili konular kafanın karışmasına yol açabilir. Mantıklı olmaya çalışırken duygularını göz ardı edebilirsin. Gündelik işlerinde dağınıklık ya da sakarlıklar yaşanabilir. Romantik ilişkilerde kıskançlıkların ve sahiplenmenin yaşanacağı bir süreç seni bekliyor.

Sevgili Aslan; hayattan daha fazla keyif almanı sağlayacak harcamalar sonradan gözüne batabilir, gereksiz alışverişler yaptığını düşünebilirsin. Borçlar ve kazançlarla ilgili akılcı değerlendirmeler yapmalısın. Önümüzdeki günlerde evi ve aileyi ilgilendiren konularda hareketlilik yaşanabilir.

Sevgili Başak; aileni ve sevdiklerini memnun etmek için attığın adımlardan beklediğin sonucu alamayabilir, gereksiz harcamalar yapabilir ya da boşa efor sarf edebilirsin. Planlarının aksamasının seni hayal kırıklığına uğratmasına izin vermemelisin. Eğitim ve yolculuklarla ilgili yoğun bir süreç seni bekliyor.

Sevgili Terazi; bugün aldığın haberler kendi içine dönerek içsel sorgulama yapmana neden olabilir. Seni zihnen huzursuz eden konular üzerinde düşünerek çözüm arayışında olabilirsin ancak telaşla sonuca varmamalı daha fazla bilgi edinmeye bakmalısın. Daha fazla kazanç elde etmek için çaba sarf edeceğin bir dönemdesin.

Sevgili Akrep; yönetici gezegenin Mars’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte daha atak ve cesur hamleler yapabilir, yaşamında kontrolü ele alabilirsin. Bugün kazançlarınla harcamaların arasında dengeyi kuramayabilir, gereksiz alışverişler yapabilir ya da risk içeren girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Yay; gün içinde birçok programına yetişmekte zorlanabilir, işlerini ya da katılacağın organizasyonları erteleyebilirsin. Yoğun bir koşturmaca içinde olsan da sonuçlar seni tatmin etmeyebilir. Önümüzdeki günlerde enerjinin düştüğünü hissedebilir, motivasyonunu kaybedebilirsin.

Sevgili Oğlak; kafanın son derece karışık olacağı, zihnini toparlamakta zorlanacağın bir gün geçirebilirsin. Düşüncelerinden ya da bildiklerinden şüpheye düşmene neden olacak gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak önümüzdeki günlerde çok daha kararlı olacaksın. Arkadaş ortamında rekabetle karşılaşabilirsin.

Sevgili Kova; maddi konularda kaygıya neden olan gelişmeler seni çözüm arayışına itebilir. Hedeflerini değiştirebilir veya bütçeni denkleştirmek için kemer sıkma yoluna gidebilirsin. Zaten iş ve sosyal yaşamında aktif ve başarılı olabileceğin, girişimlerde bulunabileceğin bir sürece giriyorsun.

Sevgili Balık; bugün yakın ilişkide olduğun kişilerle aranda uyum ve denge sağlamakta zorlanabilir, farklı konulardan keyif aldığınız için ortak hareket edemeyebilirsiniz. Koşulların karşı tarafa bağlı olması veya eleştiriye maruz kalman seni huzursuz edebilir. Görüşlerini inatla savunacağın bir dönemdesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.