9 Ağustos Burç Yorumları

Bugün kendimizi çok daha hassas, kırılgan ve duygusal hissedebiliriz. İçinde bulunduğumuz koşullar çok tutarlı olmasa da sezgilerimiz yönümüzü bulmamızda bize yardımcı olabilir. Öğle saatlerinde ilişkilerle ilgili olumlu gelişmeler olabilir, birlikteliklerde daha romantik ve hoş saatler geçirebiliriz. Akşam saatlerinde kendimizi ifade edemeyebilir, zihnimizi toplamakta zorlanabiliriz. Sonrasında hayal kırıklıklarına karşı dikkatli olmalı ve olayları olduğu gibi kabul etmeye çalışmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; kontrolün dışında gelişen olaylar kaygılanmana yol açsa da ailenin duygusal olarak yanında olduğunu bilmek seni rahatlatabilir.  Bilinçaltını kurcalayan düşünceler karmaşaya ve kararsızlıklara neden olabilir. Kendi iç dünyana çekilerek, geçmişi ve şimdiyi değerlendirebilirsin.

Sevgili Boğa; hayallerini gerçekleştirebileceğin koşullar içinde olabilir, sana destek olacak fikirler alabilir, yeni başlangıçlar için imzalar atabilirsin. Yaratıcılığını ortaya koyacağın proje ve çalışmalar için gruplardan yardım alabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiklerin için endişelenebilirsin.

Sevgili İkizler; ailenden ya da ilişkilerinden kaynaklanan fırsatlar kazançlarınla ilgili beklentilerini yerine getirebilmek için yeni projeler geliştirebilmeni sağlayabilir, kariyerini ilerletebileceğin uygun koşullar oluşabilir. Geçmişten gelen bazı konuların yeniden gündeme gelmesi seni duygusal olarak etkileyebilir.

Sevgili Yengeç; yurt dışı menşeili işler, akademik çalışmalar ve hukuksal konuları içine alan gelişmeler lehine ilerleyebilir. Senden yardım ve destek bekleyenlere şefkatli ve fedakâr davranışlar gösterebilirsin. Ancak akşam saatlerinde iletişim kurmakta zorlanabilir, kendini ifade edemeyebilirsin.

Sevgili Aslan; finansal konularda yaşadığın belirsizliklere rağmen umudunu kaybetmeden hayaller kurabilsen de gerçekleri göz ardı etmeden ilerlemelisin. Bugün borç, alacak ve kredilerle ilgili gelişmelerde destek bulacağın fırsatlarla karşılaşabilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Başak; koşulların sana bağlı olmaması huzursuzluklara neden olsa da akışta kalmayı başarabilirsin. Karşındakilere yardımda bulunabilir, onlara sevgi ve şefkatle yaklaşabilirsin. Akşam saatlerinde çevrendekilerle anlaşmakta ve uzlaşmakta zorlanabilir, çabalarının boşa gittiğini düşünebilirsin.

Sevgili Terazi; gerek iş hayatın gerekse günlük yaşantındaki gelişmeler lehine ilerleyebilir. Üzerine aldığın görevleri yerine getirebilir, kariyerinde ilerleme kaydedebilir, üstlerinin onayını alabilirsin. Sağlığınla ilgili şikayetlerinin geçici olduğunu anlayabilirsin.

Sevgili Akrep; hayatın keyiflerine ve karşına çıkan fırsatlara olumlu yaklaşabilirsin. Ancak hayallerini fazla abartmamaya çalışmalısın. Bugün duygularını kolaylıkla açıklayabilir, akışta kalabilirsin. Yurt dışı, eğitim ve yolculukları içeren uğraşlarınla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; ailen için yapman gereken finansal fedakârlıklar veya seni hayallerine yaklaştıran gelişmeler olabilir. Yaşadığın belirsizlikleri atlatmak için akışta kalmak iyi bir yol olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha gerçekçi ve üretken olmanı gerektiren ve seni zorlayan koşullar oluşabilir.

Sevgili Oğlak; düşüncelerinde ikilemler yaşadığın için sezgilerine kulak vererek ilerlemen yararlı olabilir. İkili ilişkiler ve ortaklıklardan yana karşına çıkan fırsatları sana olumlu dönüş sağlayacak şekilde değerlendirebilir, uzlaşmanın yollarını arayabilirsin. Ancak herkesin seninle aynı görüşte olmasını beklememelisin.

Sevgili Kova; maddi konularda fırsatlarla karşılaşabilir, iş ortamında kurduğun ilişkiler sana kazanç sağlayabilir. Beraber çalıştığın kişilerle duygusal bağların artabilir, ortak projeler geliştirebilirsin. Ancak verilen bilgilerin doğruluğunu ve finansal kârlılığını araştırdıktan sonra değerlendirmeni yapmalısın.

 

 

Sevgili Balık; burcunda ilerlemekte olan Ay, isteklerini yerine getirmen için fırsatları da beraberinde getirmekte. Kendini geliştirebileceğin ve hayallerini gerçekleştireceğin ortamlara girebilirsin. Romantik ilişkilerden yana oldukça şanslı olduğun bir gündesin fakat karşındakilerin eleştirilerini de dinlemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.