9 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Gece yarısına doğru Ay; Yay burcuna geçiyor ve neşeli, iyimser bir güne uyanıyoruz. Son günlerde yaşadığımız gerilimi tamamen üstümüzden atıp yolculuk planları yapabilir, yurt dışından gelen misafirleri ağırlayabilir, yabancı kültürlere ilgi duyabiliriz. Yüksek eğitimle ilgili çalışmalar yapabilir, kültürel turlara çıkmak isteyebiliriz. Akşama doğru istek ve taleplerimizde aşırıya kaçabilir, düşünmeden risk alabilir, programsız bir şekilde yola çıkabilir ya da abartılı bir yeme içme ihtiyacı içinde olabiliriz. Bir şeylerin keyfimizi kaçırmasına izin vermemekle birlikte içinde bulunduğumuz durumu fazla da abartmamakta fayda var.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kendini normalden daha aktif hissedebilirsin. Hafta sonunun yaklaşmasıyla birlikte işlerini bir an önce bitirip tatilin ve bayramın tadını doyasıya çıkarmak için planlar yapabilirsin. Hedeflerini büyütmek için uygun bir dönemdesin. Çocukların varsa onlarla ilgili iyi haberler alabilirsin. Şansın çok açık ancak gereksiz riskler almaktan kaçınmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ekonomik alanda kendini güvencede hissettiğin, ortak kaynakların kullanımında uzlaşma ve anlaşmaya varabildiğin, ailenle fikir birliğinde içinde olduğun keyifli bir gün geçirebilirsin. Eylemlerini uzun vadeli planlarına odaklaman ve bir hareket planı hazırlaman olası krizleri önleyebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hafta sonuna girerken, için içine sığmıyor ve duygularını ifade etmekten kaçmıyor olabilirisin. Bugün seni seven insanlarla temasta kalman, iş yoğunluğunu bir an önce atlatmanı ve ayaklarının yere bastığını ve desteklendiğini hissettirebilir. Bir yakınınla yapacağın ortak bir iş çok güzel sonuçlar getirebilir. Gün sonunda kendini çok daha huzurlu ve mutlu hissedeceksin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yeni başlangıçlar için adım atmak, eski rutin hayatına biraz eğlence katmak istiyor olabilirsin. Seyahat etmek veya şehir içi gezilere katılmak için plan yapabilirsin. Bugün gündelik işlerini halledebilir, evde kalabilir, ev dekorasyonunda değişiklikler yapabilirsin.  Kısacası, evde bile olsan yerinde durmak istemediğin bir gün olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; daha önce aşk hayatında ters giden etkiler olmuş olsa da hepsi geride kalacak ve mutlu birlikteliğinle göz dolduracaksın. Sevdiğin insanla daha önceden yapmış olduğun tatil veya seyahat planını yeniden devreye sokabilir ve hazırlıklarını tamamlayabilirsin. Enerjinin tavan yaptığını ve motivasyonunun çok yüksek olduğunu fark edeceksin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gününü ailenle geçirmek isteyebilirsin. Ailenle yapabileceğin bir tatil planı ile alakalı işlerle uğraşabilir, elinden gelenin en iyisini yapmaya özen gösterebilirsin. Motivasyonun yüksek olmasıyla birlikte, işlerini bir çırpıda halledip seyahat için yapılması gerekenler listeni tamamlayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün kardeşlerinle veya yakın çevrendeki insanlarla zaman geçirebilir ve birlikte kısa seyahat planları yapabilirsin. Son derece güçlü ve pratik becerinle zihninde hazırladığın planları onlarla paylaşabilirsin. Etrafında sana fikir danışan birçok kişi olabilir ve birçok kişiye tavsiyeler verebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; düşünüp tasarladığın bir faaliyete başlamak için ekonomik dengeni kurabilir, bu sayede özgüveninin arttığını hissedebilirsin. Ekonomik yönden yükselişe geçtiğin bir dönemdesin. Zihnini boşalttığın, rahatladığın ve dinlendiğin bir tatille yeni bir döneme hazırlanabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; burcunda ilerleyen Ay, senin o yerinde duramayan hallerine daha da coşku kazandırabilir. Kendinle alakalı marjinal değişikler yapabilir, sıra dışı tatil ve seyahat planları hazırlamakla günü geçirebilirsin. Bu dönem uzun soluklu bir davanın lehine sonuçlanmasıyla maddi ve manevi anlamda çok şanlı olduğunu yeniden deneyimlemen mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; geçtiğimiz günlerde kendini zihinsel olarak çok yorgun hissettiğin bir dönemden geçmiş olabilirsin. Şu ara kendine zaman ayırmalı ve dinlenmek için önüne çıkabilecek tüm fırsatları değerlendirmeye bakmalısın. Yalnız kalmak, kişisel çalışmalar yapmak için oldukça uygun bir gün olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; umutlarını ve hayallerini gerçekleştirmek için önümüzdeki bu tatil günlerini değerlendirmek iyi bir fikir olabilir. Sahip olduğun dostlarınla birlikte isteklerinin peşinden koşabilir ve ikili ilişkilerindeki bağları güçlendirebilirsin. Yeni umutlar ve yeni arkadaşlıklar kazanabilir, hayatının değerini, anlamını yeniden şekillendirebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; geleceğini etkileyecek uzun vadeli adımlar atabilir, şu ara sıradan olan rutinlerine aksiyon katabilirsin.  Mesleki değerlerinin ön planda olduğu bugünde işlerini bir an önce halletmenin derdine düşmen mümkün. Artık sende bir tatili hak ettiğinin farkına varabilir ve işlerini toparlayıp seyahat planı hazırlamak istiyor olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.