9 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Hassasiyetimizin üzerimizde olduğu bir gündeyiz. Değerlerimizi, inançlarımızı sorgulayabilir, ailemize düşkünlüğümüz artabilir. Günün ilerleyen saatlerinde işlerimize odaklanabilir, kendimizi ortaya koymak çaba sarf edebiliriz. Kendimizi baskı altında hissedebilir, egomuzu ön plana çıkarmaya çalışabiliriz.

Sevgili Koç; huzurunu ve değer verdiğin şeyleri korumak adına daha özverili olabilir, günü sakinlikle geçirmek isteyebilirsin. Yaşam alanınla ilgili dekorasyon değişikliği yapabilir, gözüne ve ruhuna iyi gelebilecek yeniliklerden hoşnut olabilirsin. Ayrıca, manevi konular üzerine eğilmek için ideal bir gündesin.

Sevgili Boğa; yakınların veya kardeşlerinle güçlü bağlar kurabilir, iş birliği içinde olduğun insanlarla uyumlu ilişkiler içinde olabilirsin. İşin ya da eğitim aldığın alanda bakış açını değiştirebilir, sanatsal ve yaratıcılık içeren konulara merak sarabilirsin. Güçlü ifadeler kullanman ve sosyal olman, sana keyifli fırsatlar yaratabilir.

Sevgili İkizler; iletişiminde ve ilişkilerinde yaşayabileceğin olumlu gelişmeler keyfini yerine getirebilir. Fakat ekonomik konularında geleceğini ve aileni garantiye almak konusunda endişelerin olabilir. Önümüzdeki günlerde alacağın akademik kariyerinle alakalı iyi haberler, endişelerinden uzaklaşmanı sağlayabilir.

Sevgili Yengeç; empatik olmanın verdiği güzel avantajları kullanabileceğin bir gündesin. Kendine ve sevdiklerine sezgilerinle yardım edebilir, ilham gerektiren konularda başarılı işler çıkartabilirsin. Aile içi yapılan organizasyonlarda keyifli zaman geçirebilirsin. Ufak tefek problemleri gözünde büyütmemelisin.

Sevgili Aslan; sanatsal çalışmalarına ağırlık verebilirsin. Yazılı veya sözlü alanda yaratıcılık gerektiren işlerini bugün yapabilir, başkalarının ihtiyaçlarına daha duyarlı olabilirsin. Sana destek verebilecek insanlara açık olmalı, onların fikirlerini de değerlendirmelisin. Sessizliğin huzurunu yaşamak isteyebilirsin.

Sevgili Başak; sabahın ilk saatlerinde mekân değiştirmenin verdiği huzuru yaşayabilir, fikirlerinin etkileyici ve parlak olduğunu hissedebilirsin. Bu nedenle, ürettiğin projelerini göstermekten çekinmemelisin. Sevdiklerine değer verirken fazla korumacı olman, sorumluluklarını arttırabilir. Görev paylaşımı yapman gerekebilir.

Sevgili Terazi; önceden girişimde bulunduğun iş başvurularının olumlu sonuçlarını değerlendirmek isteyebilirsin. Kazançlarını artırma yönündeki girişimlerin desteklenirken, mantıklı ve uzun vadeli kararlar da alabilirsin. Bu aralar gündeminde yeni birileriyle tanışmak, flört etmek olabilir.

Sevgili Akrep; bakış açındaki değişimin, duygularına ve fikirlerine yansıyor olabilir.  Hayatını yeniden yapılandırarak küllerinden yeniden doğmak isteyebilirsin. Romantik ilişkilerinde duygularını rahatlıkla açıklamak cesareti bulabilirsin. Ruhsal alanlarda çalışma yapabilir, sezgisel yeteneklerini kullanabilirsin.

Sevgili Yay; yurtiçi veya yurtdışı seyahatler söz konusu olabilir. Bu aralar iletişim yönünün kuvvetli olması hem duygularını daha rahat ifade etmene, hem de çabuk iş bitirmene imkân verebilir. Yeni tanışacağın kişi ya da gruplardan fayda sağlayabilir, maddi kaynaklarını artırabilirsin.

Sevgili Oğlak; duygularınla mantığın arasında kalabilir, karşındaki insanın duygusal talepleri, aranızdaki gerilimi yükselterek, ilişkini farkı bir seviyeye taşımana sebep olabilir. Finansal durumunu dengelemek ve planlamak için mantıklı kararlar alabilir ya da uzmanların desteğine ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Kova; bugün duygularını yoğun bir şekilde yaşayabilir, fedakâr davranışlarda bulunabilirsin. Kariyer ya da çalışma alanında keyif verici durumlarla karşılaşabilir, seçim yapan taraf sen olabilirsin. Fakat çevresel şartların değişkenliği, acele karar vermeni gerektirebilir. Dostlarından fikir alabilirsin.

Sevgili Balık; yakınlarınla ya da partnerinle birlikte olmak isteyebilir, duygusal ve romantik görüşmeler yaparak keyiflenebilirsin. Güçlenen sezgi ve hayal gücün, sanatın her alanında işine yarayabilir. Bu günlerde aşk konusunda şanslı günlerde olsan da kendini işine ve kariyerine odaklamakta yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.