8 Temmuz Burç Yorumları

Bugün bir süredir ihmal ettiğimiz sorumluluklarımızı yerine getirmek isteyebiliriz. Düzenimizi gözden geçirebilir, sınırlarımızın farkına varabiliriz. Duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz. Karamsar bir ruh haline bürünebiliriz. Gelecek kaygımız artabilir, keyif alacağımız aktiviteler yerine görev ve sorumluluklarımıza yönelebiliriz. Gece yarısına doğru biraz olsun rahatlamamız mümkün. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün olaylara daha gerçekçi bir gözle bakman gerekebilir. Yaşama dair sorumluluklar gün boyu aklını meşgul edebilir, disiplinli ve görev odaklı olman gerekebilir. Aslında keyif alacağın ortamlarda bulunup, sohbetlere katılmak istemene rağmen, çalışmak zorunda kalmak seni biraz sıkabilir.

Sevgili Boğa; çok kararlı ve sorumluluk sahibi olduğun, gelişmeleri ciddiyetle izlediğin bir gündesin. Yaşama bakış açın fazla sert olabilir, fikirlerini biraz esnetmende fayda var. Gönlünce alış veriş yapmak ya da ticari faaliyetlerle uğraşmak istesen de önceliği üstüne düşen görevlere verebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün çevrendekilerle sohbet etmek, sosyal medya da zaman geçirmek, keyif aldığın uğraşlar içinde olmak isteyebilirsin. Fakat ortak gelirler, faiz, kredi, kira gibi konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Hem sorumluluklarına hem de kendine zaman ayırmak yıpratıcı olabilir.

Sevgili Yengeç; kulislerden aldığın duyumlara özellikle kulak kabartmanda fayda var. Bugün yakın ilişkide olduğun kişiler seni sorumluluk almaya zorlayabilir. Başkalarının düzenine göre yaşamak zorunda kalmak canını sıkabilir.

Sevgili Aslan; hem kendine hem arkadaşlarına hem de içinde bulunduğun sosyal gruplara zaman ayıracakken, işlerin bastırması planlarının bozulmasına yol açabilir. Keyfin ve sorumlulukların arasında kalmak içsel gerilimini yükseltebilir. Sağlığına özen göstermeli, kendini gereksiz yere yıpratmamalısın.

Sevgili Başak; her ne kadar iş konusunda yoğun bir süreçten geçiyor olsan da hayatın keyifli yönlerini görmeyi ihmal etmeyeceksin. Sevdiğin kişiyle ilgili değerlendirmeler yaparak olaylara daha pozitif bir gözle bakabilirsin. Duygularını ve mantığını dengelemek için uğraş verebilirsin.

Sevgili Terazi; arkadaşlarınla sohbet ederek, sosyal medyada paylaşımlarda bulunabilir, seni mutlu edecek ortamlarda hoş bir gün geçirmeyi planlayabilirsin. Ancak eve dair sorumluluklar ya da ebeveynlerle ilgilini görevlerin, bazı planlarını askıya almanı gerektirebilir.

Sevgili Akrep; iş hayatındaki projeleri gerçekleştirmek için gereken finansal desteği bulabilir, kazanç ve başarı arasında bir denge kurabilirsin. Fakat her şeyden önce çevrendekileri ikna etmen, disiplinli olman ve sorumluluklarını yerine getirmen gerekiyor. Önceliğini sıkı çalışmaya vermelisin.

Sevgili Yay; seninle aynı görüşü paylaşan kişilerle bir araya gelerek beraber hareket edebilir, onlardan destek görebilirsin. Ancak ekonomik durumunla ilgili gözden geçirmen gereken işlerin varlığını da unutmamalı, dolunay öncesi gerçekçi bir ödeme planı hazırlamalısın.

Sevgili Oğlak; yoğun bir hafta sonu seni bekliyor. Bugün ve yarın, dolunay burcunun peşini bırakmayacak. Akrabalarının ya da çalışma arkadaşlarının desteği seni finansal olarak rahatlatsa da yaşama dair sorumluluklar seni zorlamaya başlayacak.

Sevgili Kova; yakın ilişkide olduğun kişiler seni harekete geçmen konusunda heveslendirebilir ve daha cesur olman için destekleyebilir. Fakat biraz daha sabretmen hemen karar alıp uygulamaya koymamanda fayda var. Önceliğin sorumluluklarını yerine getirmen ve düzenini kurman olacaktır.

Sevgili Balık; ev ve ailen ile ilgilenmek, misafir ağırlamak ve kendine zaman ayırmak isteyebilirsin ancak hedeflerine varmak için görev bilinciyle sıkı bir çalışma temposu içinde olman gerekiyor. Aynı zamanda sağlığını koruyabilmek için de keyiflerinden vazgeçmeli ve disiplinli olmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.