8 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Huzur, güven, konfor gibi konularda yoğunlaşacağımız bir gündeyiz. Sabah saatlerinde bizi telaşlandırıcak durumlarla karşı karşıya gelebilir, kendimizi temkin etmeye konusunda zorlanabiliriz. Hem iç dünyamızla hem de çevremizle çatışmalar yaşayabilir, önümüze engeller çıkabilir. Hoşgörülü davranıp gerektiğinde tolerans göstererek fedakarlık yapmalı, pozitifliğimi kaybetmemeliyiz.

Sevgili Koç; kazançlarınla ilgili net ve sağlam kararlar alma niyetinde olabilir, daha ekonomik olmak için plan yapabilirsin. Özel ilişkilerinde yaşadığın kararsızlıklar, duygularında çelişki yaşamana neden olurken, agresif tavırların da sevdiklerini üzebilir. Empati kurman işlerini kolaylaştıracaktır.

Sevgili Boğa; keyfine göre bir hafta sonu geçirmek isteyebilir, yakınlarınla birlikte olmak ya da önemli konu ve görüşlerini paylaşmakta biraz abartılı olsan da zevk duyabilirsin. Kariyerinle veya ilişkilerinle ilgili eski konu ve olayları tekrar gündeme getirmek sana hiçbir şey kazandırmadığı gibi, hafta sonu keyfinin kaçmasına da neden olabilir.

Sevgili İkizler; yakınlarının ilgi ve alakasından oldukça memnun olabilir, ekonomik sorunlarını da rahatlıkla çözüme ulaştırabilirsin. Gezi ve tatil planları içindeyken, sevdiklerinle yaşayabileceğin fikir ayrılığı, sürekli karar değişikliği yaşamana ya da konunun askıda kalmasına neden olabilir.

Sevgili Yengeç; huzursuz eden durum ve olaylardan uzak kalmayı planladığın bir gün olsa da gün içinde özel ilişkilerinde fazla sahiplenici olman ve ihtiraslı davranma ihtimalin yüksek. Kazancın ya da ortak kaynaklarınla ilgili beklenmedik çıkışlar yapabilir, abartıya kaçabilirsin. Sağduyulu olman, arzu ettiğin huzura kavuşmanı sağlayabilir.

Sevgili Aslan; bu aralar farklı rüyalar görebilir ya da sezgilerinin sana yol gösterdiğini düşünebilirsin. Hafta sonunu dışarda geçirmek isteyebilir, çalışarak, üreterek ve yol göstererek hayattan daha çok keyif alabilirsin. Ancak, fazla abartılı davranman ya da egonun etkisinde kalman çevrenden tepki almana neden olabilir.

Sevgili Başak; sosyal veya sanatsal alanlardaki çalışmalarından tatmin olsan da tam istediğin gibi kendini gösteremiyor hissine kapılabilirsin. Önemli kişisel kararlar almak için biraz daha beklemeli, düşüncelerini olgunlaştırıp, sağlığına ve dinlenmeye daha fazla zaman ayırabilmelisin.

Sevgili Terazi; hafta sonu olmasına rağmen, kariyerinle ilgili değişimlere uyum sağlamakta zorlandığını düşünebilir, belirsizliklerle kendi kendini korkutabilirsin. Bununla birlikte romantik ilişkilerinde de işler yolunda gitmiyor olabilir. Yaşamına iki taraflı bakman işini kolaylaştıracaktır.

Sevgili Akrep; Hayatının düzeleceğine ve her şeyin güzel ve huzurlu olacağına dair inancını kaybetmemelisin. Gün içerisinde ilişkilerinle ilgili gelişen olaylar, çevresel faktörlere bağlı olabileceği için sinirlerini yıpratmak yerine, kontrollü olman, karşındaki insanı iyi dinleyip analiz etmen lehine olacaktır.

Sevgili Yay; Maddi konularla ilgili yakınlarınla yapacağın konuşmalar, huzurunu bozarak sinirlenmene ve sözlerindeki ölçüyü kaçırmana neden olabilir. Maddi krizler üzerine eğilmek yerine, çözüm üretmeye odaklanmalısın. Yerine getirmen gereken günlük işlerinde dikkatli olmanda yarar var. Ufak tefek ev kazalarına açık olduğun bir gündesin.

Sevgili Oğlak; kendi adına ve sevdiklerinin adına isabetli kararlar vermek için daha soyut değerler üzerinde durabilir, evrenin sunduğu fırsatları takip etmek isteyebilirsin. Bugün partnerinle çözemediğin krizleri çözmek ve ortak paydada buluşmak adına tavizkar olabilirsin. Biraz alttan almak sorunları azaltabilir.

Sevgili Kova; ev ve ailene dair sorumluluklarını yerine getirmek için sürekli koşuşturma içinde olabilirsin. Bugün kendine zaman ayırmak hatta tatil planı yapmak için son derece isteklisin. Enerji ve motivasyonunun düşük olması önüne çıkan fırsatları görememene neden oluyor. Etrafına daha iyi bakmalısın.

Sevgili Balık; bu aralar kendini güvensiz hissetmen, yakınlarına karşı alıngan olmana ve konuşulanları kişisel algılamana sebep olabilir. Yaşanan fikir ayrılıkları sürekli kendini savunmanı gerektirse de sezgilerini dinleyerek, sevdiklerini kırmamaya çalışmalısın. Bu şekilde aradığın huzura kavuşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.