8 Şubat Burç Yorumları

Güne biraz endişeli başlayabiliriz. Özellikle önümüzü görememenin ve şartları netleştirememenin getirdiği bir kaygı olabilir. Öğleden sonra şartlar biraz zorlaşabilir. Kendimizi stres altında hissedebilir, sorumluluklar altında ezilebiliriz. Akşam saatlerinde ani tepkiler vermeye açığız, bu nedenle harekete geçmeden önce dikkatli düşünmeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; sabah saatlerinde fazlasıyla duygusal ve kırılgan davranabilir, hayallerine sığınma ihtiyacı hissedebilirsin. İş ve aile yaşamının getirdiği sorumluluklar ağır gelebilir,  kendini baskı altında hissedebilirsin. Başladığın konuların ilerlemesi için yoğun bir çaba sarf edebilir, sınırlarını zorlayabilirsin.Sevgili Boğa; bugün sana danışanlara anlayışla yaklaşabilir, herkesin duygularına hitap edecek bir iletişim sergileyebilirsin. Fakat hem imza sürecinde olan anlaşmalarda hem de özel görüşmelerinde kendini ifade etmekte zorlanabilir, karşı tarafın baskısına maruz kalabilirsin. Yollarda dikkatli olmalısın.Sevgili İkizler; istediğin gibi harcama yapamamak seni mutsuz edebilir, kısıtlanmanın getirdiği baskıyı üstünde hissedebilirsin. Geleceğe dair hedeflerin için ya da keyif aldığın konular için ihtiyacın olan parayı kazanmanın mücadelesini verebilirsin. Ani gelişmelerden dolayı harekete geçebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde fazla idealist ve hayalci bir yaklaşım sergileyebilirsin. Fakat sonrasında gerçeklerle yüzleşerek harekete geçmen gerektiğini fark edebilirsin. Herkesin ve her şeyin senin karşında olduğu hissine kapılabilir; baskı altında olduğunu düşünebilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde fedakârlık yapmanı gerektiren durumlara anlayışla yaklaşsan bile hemen ardından duygu sömürüsüne maruz kaldığını düşünebilirsin. Yalnız kalıp, kendini dinlemek ve kimseyle muhatap olmamak istemene rağmen koşullar baskı altında kalarak harekete geçmene neden olabilir.

Sevgili Başak; her zamankinden daha duygusal ve hassas bir günündesin. Sevdiklerini,arkadaşlarını korumak ve kollamak isteyebilir, onların ihtiyaçlarına karşılıkvermek isteyebilirsin. Fakat hem finansal durumunun hem de sorumluluklarınınoluşturduğu baskı istediğin gibi davranmanı engelleyebilir.

Sevgili Terazi; bütün duygularını herkesin gözü önünde yaşayacak, hissettiklerini kendine saklayamayacaksın. Koşullar seni yorsa bile tüm gücünle çaba sarf edebilir, sorumluluğunu aldığın konuları yerine getirmek için mücadele edebilirsin. Yaşadığın farkındalıklar harekete geçmeni sağlayabilir.

Sevgili Akrep; olaylara tamamen duygusal yaklaşabilir, gerçekleri görmekten kaçınabilirsin. İnançların ve görüşlerin doğrultusunda harekete geçmeni engelleyen durumlar üstündeki baskıyı artırabilir. Yakın çevrenin ve kardeşlerinin beklentilerini yerine getiremeyebilirsin.

Sevgili Yay; ailen için yapabileceğin fedakârlıkların bir sınırı olduğunu görecek, maddi sorumlulukların getirdiği baskıyla baş etmek için risk içeren girişimlerde bulunabileceksin. Gelir gider tablonu gerçekçi bir gözle değerlendirmen ve bazı harcamaları kısıtlaman gerekebilir.

Sevgili Oğlak; karşındakilerin hassas ve alıngan tavırlarını anlamayabilir,onları baskı altına alarak harekete geçmelerini talep edebilirsin. Seninmotivasyonunun yüksek oluşu yakın ilişki de olduğun kişileri etkileyecektir.Aile fertleriyle ilişkilerinde daha anlayışı davranman, kırgınlıkları daengelleyecektir

Sevgili Kova; akrabalarınla ve iş arkadaşlarınla iletişiminde daha duyarlıdavranabilirsin. Kontrol edemediğin gelişmelerden dolayı kendini baskıaltında hissedebilirsin, bütün işi sen yapıyormuşsun gibi gelebilir. Ani gelenhaberler yola çıkmana veya fazladan iş yapmana neden olabilir.

Sevgili Balık; sevdiklerin için hiçbir fedakârlıktan ve harcamadan kaçınmayacaksın. Fakat yine de duygusal olarak tatmin olamayabilir,beklediğin sevgiyi göremediğini düşünebilirsin. Arkadaşlarının ya da yaşamındaki otoritelerin hayata daha gerçekçi gözlerle bakmanı istemeleri üstünde baskıya yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.