8 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün yeni bir işe başlamak yerine elimizdekileri işleri bitirebilir, eksiklerimizi tamamlayabiliriz. Gün boyunca kendimizi ve çevremizdekileri iyileştirmek, yardımlaşmak için uygun olacağımızı gösteriyor. Kırılgan bir ruh halinde olmamıza rağmen sevdiklerimize onları dinleyerek, empati kurarak ya da sadece yanlarında olarak şifa verebiliriz. Ayrıca manevi açıdan güçlenmek için çalışmalar yapabilir, ruhen ve bedenen arınabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gün içinde yeni girişimler ve başlangıçlardan uzak durmalısın. Ay boşlukta olduğundan içinden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. Zaten yaptığın eylemlerden de sonuç alman mümkün olmayacaktır. Akşam saatlerinde ise birden canlanabilir ve kendini coşkulu bir dille ifade edebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün arkadaşlarınla hoşça vakit geçirip, geleceğe dair hayaller kurmakla mutlu olabilirsin. Yeni kararlar alarak girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsin. Akşam saatlerinde ise yalnız kalarak planlar yapmak, en azından strateji geliştirmek ve önüne çıkan fırsatları değerlendirmek isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; her ne kadar kalabalıklar içinde ve göz önünde olsan da günü hiçbir konuda eyleme geçmeden geçirebilirsin. Sosyal ortamınla iletişimini sürdürebilir, elindeki işleri tamamlayabilirsin. Akşam saatlerinde ise gruplar içinde daha aktif ve enerjik olabilir, keyif alacağın konularla uğraşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yönetici gezegenin Ay hem boşlukta olduğundan; bugün düşünüp, araştırma yapmalı ama kesin kararlar alarak eyleme geçmemelisin. Duygusal ve hassas ruh halin mantıklı davranmanı engelleyebilir. Akşam saatlerinde iş hayatında daha girişimci ve aktif olman gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün içinde enerjin oldukça düşük olabilir, kendini yorgun ve bezgin hissedebilirsin. Zaten yeni bir girişimde bulunmaktan da kaçınmalı, kararlar almamalısın. Fakat akşam saatlerinde kendini daha canlı ve enerjik hissedebilir, ani kararlar veya sana fırsat gibi görünen haberler alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün yapmaya çalıştığın her iş yarım kalabilir, sürekli ertelemeler ve aksiliklerle karşılaşabilirsin. Ay boşlukta olduğundan ufak tefek düzenlemeler yaparak ve son rötuşları tamamlayarak günü geçirmekte fayda var. Akşam saatlerinde finansal konularda ani hareketlilik yaşayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün sakarlıklar güne damga vurabilir, yorucu işler elinde uzadıkça uzayabilir. Enerjinin düşük olması kendini bitkin ve hasta hissetmene neden olabilir. Akşam saatlerinde hayatın aniden canlanabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerle bir araya gelebilir, etrafındakilere aklını kurcalayan konularda danışabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sevdiklerinle hoşça zaman geçirmeye ve günü akışa bırakmaya çalışmalısın. Keyif aldığın işleri yaparak, hobilerinle uğraşarak mutlu olabilirsin. Her ne kadar yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gün olmasa da yaşamdan zevk alabilirsin. Akşam saatlerinde ise şartlar aniden değişebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gün içinde canın evden çıkmak istemeyebilir. Kendine izin vermek ve günü tembellik yaparak geçirmek isteyebilirsin. Zaten başlangıçlar için de uygun bir gün olmadığından elindeki işleri tamamlayabilirsin. Akşam saatlerinde ise zamanını hobilerine ayırabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yanlış anlaşılmalara çok müsaitsin. İletişim trafiğin karışabilir veya kesintilere uğrayabilir. Telefonda yanlış numaralar, sosyal medya da yanılgılar yaşanabilir. Yeni girişimlerde bulunmaman gereken bugün imza atmamaya da özen göstermelisin. Akşam saatlerinde ise kendini daha enerjik hissedebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; ekonomik konularla ilgili girişimlerinin yarım kalması veya ilerlememesi canını sıkabilir ve seni depresif yapabilir. Fakat akşam saatlerinde şartlar birden değişebilir. Aniden gelen haberler ve hızlanan iletişim trafiği kendini daha canlı ve enerjik hissetmeni sağlayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yaşamınla ve ilişkilerinle ilgili aldığın kararları uygulamaya koymakta zorlanabilir, şartları kontrol edemeyebilirsin. Bugün fiziksel bakımınla ilgilenebilir, sosyal çevrenle ilişkilerini sürdürebilirsin. Akşam saatlerinde ise ekonomik konularla ilgili hareketlilik gündeme gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir