8 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Gün boyunca zihinsel kapasitemiz yüksek olabilir, bilgimizi ve görüşlerimizi çevremizdekilere aktarmak, sosyal paylaşımlarda bulunmak isteyebiliriz. Olaylara daha evrensel ve objektif bir gözle bakabiliriz. Öğle saatlerinde atacağımız adımlarda bizi destekleyen ve yolumuzu açan kişilerle karşılaşabiliriz. Ancak ağzımızdan çıkan her söze dikkat etmeli, patavatsızlık etmemeye çalışmalıyız. Çevremizdekileri hiçe sayarak burnumuzun dikine gitmeye çalışabilir, ani kararlar alabilir, kendi düşüncelerimizi kabul ettirmek için çatışmayı göz alabiliriz. Önemli görüşme ve uzlaşmalar için uygun bir süreç olmayabilir. Söylemlerimizde daha zarif ve empatik olmakta, hep kendi isteklerimiz olsun diye kavgacı bir tutum izlememekte fayda var. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugünü plan ve araştırma yaparak, arkadaşlarınla aktivitelere katılarak geçirebilir, geleceğe yönelik hedeflerini yeniden gözden geçirebilirsin. Ancak aklına geleni hemen söylemen ya da fazla hırslı davranman ufak çaplı sözlü tartışmalara yol açabilir. Cesaretle adım atarken temkini elden bırakmamalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; fazlasıyla göz önünde olabileceğin ve sosyal ortamların içinde yer alacağın bir gündesin. Alternatif fikirler ve çözümler üretmek ve bu düşüncelerini başkalarıyla paylaşmak için uygun bir dönem. Sosyal ortamın da sıra dışı bir görüntü sergileyebilirsin ancak bazı sözlerin istemeden de olsa çok sert kaçabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yurt dışıyla ilgili girişimlerinde hızlı ilerlemeler olabilir, vize, ithalat, ihracat gibi konularda sorunlar çözülmeye başlayabilir. Genel görüşe aykırı, asi düşüncelerini paylaşmak isteyebilir, sosyal medya da çıkışlar yapabilirsin. Ancak muhalefetle karşılaşabilir ve söylediklerin fazla sert bulunabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; Güneş tutulması sonrası oldukça hareketli ve yoğun bir gündesin. Seni kışkırtan ve sözlü tartışmalara girmene neden olan olaylarla karşılaşabilirsin. Ancak finansal konularda üreteceğin çözümler girişimde bulunmanı sağlayacak ve parasal kaynaklar bulmanı kolaylaştıracaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; karşıt burcundaki hareketine devam eden Ay; yakın ilişkide olduğun kişilerle daha rahat empati kurmanı sağlayabilir. Çalışma ortamında yaşanan fikir tartışmaları fazla sert davranmana yol açsa da ilişkilerden destek alabilecek ve yaratıcı çözümler bulabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; son derece yoğun ama bir o kadar da verimli bir gün geçirebilirsin. Sağlık, kariyer ve sosyal alandaki girişimlerinden hızlıca sonuçlar alabilir, finansal konulardaki sıkıntılarını çözebilirsin. Ancak her zamankinden farklı bir yol izleyerek risk alman ve kavgacı bir tutum izlemen gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gün boyunca arkadaşlarınla beraber hoşça vakit geçirebilir, sevdiklerinle hobilerini paylaşabilirsin. Yaşamdan keyif alacağın eğlenceli uğraşların içinde bulunabilirsin. Fakat alışveriş yaparken dikkatli olmalısın aşırıya kaçabilirsin. Karşındakilerin ani çıkışları ve cesur hamleleri seni yıpratabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; evde ve işte düzenlemeler yapabilir, kendine göre bir sistem oluşturma çabasında olabilirsin. Akrabalarını ya da iş arkadaşlarını ikna edebilmek için ciddi bir mücadele vermen gerekebilir.  Gayrimenkullerle ilgili kararlar almanı ve girişimlerde bulunmanı sağlayacak gelişmeler olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yakın çevre, kardeş, komşu veya kuzenlerinle bir araya gelerek, küçük çaplı organizasyonlar yapabilirsin. Fakat harcamalarını istediğin gibi düzenleyemediğinden kafan ekonomik konularla meşgul olabilir. Kişisel gelişimine katkıda bulunacak uğraşlar bulmaya çalışabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün işinle ve ekonomik konularla ilgili harekete geçebilir, yeni ve farklı gelir yollarını araştırabilir, yoğun konsantrasyon sağlayarak, çalışmalar yapabilirsin. Fakat düşüncelerini söze veya yazıya aktarmakta zorlanabilir, etrafındakileri kırabilirsin. Bir süredir ertelenen ve ilerlemeyen sorunlar artık çözüme ulaşabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gönlünce bir gün geçirebilir, isteklerin ve ilkelerin doğrultusunda harekete geçebilirsin. Fakat ani gelişen olaylar bazı programlarını ertelemeni ya da sözlü tartışmaları beraberinde getirebilir. Yine de moralini bozmayacak ve cesaretle sosyal ortamlar içinde aktif olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendinle baş başa olmakta ve kafandaki fikirleri bir düzene koymanda fayda var. Çevren tarafından aykırı olarak değerlendirilecek düşüncelerini şimdilik kendine saklamalısın. Para kazanmak için attığın adımlarda sosyal çevrenden ya da arkadaşlarından destek göremeyebilirsin.z

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.