8 Ocak 2018 Burç Yorumları

İlişkiler, iş birlikleri ve iş ilişkileri açısından oldukça güzel bir gündeyiz. Bugün yapacağımız tüm görüşmelerden olumlu sonuçlar almamız, anlaşmalardan karlı çıkmamız mümkün. Özel hayatımızda hem iş hayatımızda ilişkilerimizde daha uyumlu ve dengeli olmayı başarabiliriz. Kariyerimize katkısı olacak adımlar atabiliriz. Kendimizi cesur, kararlı ve dayanıklı hissetmemiz mümkün. Zorlu konularda mücadele etmekten kaçınmayacağız. Üstelik bunu agresif bir tavır takınmadan sakin bir şekilde yapabilecek ve ihtiyaç duyduğumuz desteği kolayca bulabileceğiz. 

Sevgili Koç; haftaya ikili ilişkilerinle ilgili gelişmelerle başlıyorsun. Sevgilinle romantik ve uyumlu zaman geçirmek için girişimlerde bulunsan da iş hayatında yaşadığın yoğunluk ikisi arasındaki dengeyi kurmanı zorlaştıracak. Eğer planlarında varsa yurt dışı ve eğitim hakkında görüşmeler yapmak için oldukça uygun bir gündesin.

Sevgili Boğa; işlere gömüldüğün yoğun bir pazartesi seni bekliyor. Günlük rutinlerin zaman alabilir, akşama doğru kendini yorgun hissedebilirsin. İş yerinde huzurun kaçmasın diye verdiğin ödünler baskı altında hissetmene sebep olabilir, fikirlerini ifade etmekten kaçınmamalısın.

Sevgili İkizler; haftaya keyifli bir başlangıç yapacaksın. İletişim yeteneğinle yeni ilişkiler kurman ve var olanları kuvvetlendirmen mümkün görünüyor. Canın alışveriş yapmak istese de borç ve banka ödeme planlarını göz önünde bulundurarak harcama yapmalısın. Girişeceğin riskli işler maddi kayıplara neden olabilir.

Sevgili Yengeç; ailen ve evin ile ilgili gelişmeler bugün gündeminde olacak. Dışarıya çıkma ve zaman geçirme teklifleri sana çok çekici gelmeyebilir, partnerinle aranızda bu konuda ufak sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Evinle ilgili girişimler yapabilir, onu daha güzel hale getirmek isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; toplantılar ve yazışmalar için ideal bir gün, orta yolu bularak anlaşmazlıkları kolayca çözebilirsin. Ama bu süreçte kendi istediklerinden de fazla taviz vermemeye dikkat etmelisin. Alacağın sorumluluklar iş yoğunluğunu fazlasıyla artıracak. Planladığın kısa seyahatler varsa bu yüzden iptal etmek zorunda kalabilirsin.

Sevgili Başak; gelirlerinle ilgili genel bir değerlendirme yapıyorsun. Keyif için para harcamak bütçe planlarına uymayabilir. Senden borç isteyenlere hayır diyemeyebilir, yüklü miktarda nakit çıkışı gerçekleştirmek zorunda kalabilirsin. Çocuklarınla ilgili ortaya çıkan ekstra ödemeler seni sarsabilir.

Sevgili Terazi; yeni başlangıçlar yapmak ve yeni ilişkiler kurmak isteyebilirsin. Ama evdeki sorumlulukların kendini yeterince ortaya koymana engel olabilir. Ailenle alakalı bir konu gündemine oturabilir, onlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Yaşadığın yerde alacağın ekstra sorumluluklar seni yorabilir.

Sevgili Akrep; bugün kendini ortaya koymaktan çekinip geri planda kalarak geçmişten gelen işlerini halletmek isteyebilirsin. Anlaşma ve sözleşmeler yaparken dikkat etmelisin, konular senin istemeğin şekilde gelişebilir. Atacağın imzalar seni ekstra sorumluluklar almaya mecbur hale getirebilir.

Sevgili Yay; arkadaşlarınla buluşarak güzel bir gün geçirmek isteyebilirsin. Gelecek planlarını yaparken bütçen konusunda gerçekçi olmalısın. Hayallerinin ve gelir durumunun uyumsuzluğu sende hafif bir gerilim yaratabilir. Arkadaşlarına hayır diyemediğin için yüklü bir harcama yapmak zorunda kalabilirsin.

Sevgili Oğlak; kariyerinin ön planda olacağı bir gün geçiriyorsun. İş hayatında yapmak istediğin girişimler seni ekstra sorumluluklar almaya itebilir. Evet demeden önce kaldırabileceğinden fazla yükün altına girmediğine emin olmalısın. İlişkilerinde ne kadar yapıcı olmak istesen de ufak engellerle karşılaşabilirsin.

Sevgili Kova; yurt dışı, eğitim veya hukuk alanında girişimler yapmak isteyebilirsin ama beklenmedik aksilikler veya geçmişten gelen sorunlar seni biraz yavaşlatabilir. Fikirlerini aktarırken uyumlu ve yapıcı olmaya dikkat etsen de kendini tümüyle rahat hissetmeyebilir, engellendiğin fikrine kapılabilirsin.

Sevgili Balık; bugün ortak kaynaklar, banka ve miras işleri gündeminde olabilir. Bütçen ile gelecek planların uymayabilir, bu yüzden kredi çekmek zorunda kalabilir ya da hayallerini biraz daha erteleyebilirsin. Ortak kaynaklarında ve yapmak istediğin girişimlerde engellerle karşılaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.