8 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Bugün saat 05:35’ te Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay bir taraftan da iyi organize olur, yardımlaşırsak bu mücadeleden başarılı çıkabileceğimizi, tüm dünyada devam eden ilaç arayışında olumlu gelişmeler olabileceğini gösteriyor. Bireysel ve bencil çıkışlar, ben yaptım oldular durumu ancak daha kötü bir hale getirebilir. Bu hafta yaşlılarımız kadar gençlerimizin de tehdit altında olduğunu görebilir, para piyasalarındaki dengesizlikten dolayı ekonomik kaygılar yaşayabiliriz.  Dolunayın hemen ardından Ay’ ın zorlu açıları devam edeceğinden tedbirli olmalı, olur olmaz şeylerden dolayı ilişkileri germemeli, patlamaya yol açacak söylem ve davranışlardan uzak durmalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; ikili ilişkin veya evliliğinin gündem olabileceği bugün de; Dolunay’ın etkisiyle biraz fazla agresif davranışlar gösterebilirsin. Birlikteliğindeki problemleri çözmek adına atabileceğin adımları planlamış olsan da; onaramayacağın sorunlar meydana gelebilir. Kutuplaşma yaşayabileceğin her konudan uzak kalmalı ve sakinliğini korumalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün çevrende veya seninle birlikte çalışan insanlarla bir emir komuta zinciri yaratmaya çalışman yanlış anlaşılmana neden olabilir. Sağlığına dikkat etmen gereken bir zaman dilimindeyken; kronik rahatsızlığın nüksedebilir veya hiç beklemediğin bir rahatsızlık kendini kötü kötü hissetmene neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; aşk hayatındaki sorunları çözüme kavuşturmak isterken; bir uçurumun kenarına gelmen mümkün olabilir. Karşılıklı verilebilecek ani tepkiler ilişkini geri dönülemez bir durumla karşılaştırabilir. Gün içinde fazla agresif olmamaya dikkat etmelisin. Ayrıca çocuğunla ilgili bazı sorunlar gerçekleşebilir. Dikkat!

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün işlerinle ilgili veya senin kafanı kurcalayan bazı meselelerin gerginliğini ailene yansıtabilir ve gerilebilirsin. Aile büyüklerinin veya senin bir sağlık problemin varsa kontrol ettirmekten kaçınmamalı ve tedbiri elden bırakmamalısın. Evin içinde yapabileceğin her faaliyette sakarlıklara veya unutkanlıklara dikkat etmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günün gergin ve agresif enerjisi seni kardeşlerin ve yakın çevrenden vururken; karşındaki insanların senin yardımına ihtiyacı olabilir, sorun çözücü bir şekilde yaklaşırken; aniden bir tartışmanın ortasında kalabilirsin. Eğitiminle alakalı seni zorlayan etkiler altında kalman mümkün; fakat öncelikle sakin ve sabırlı olmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; parasal konularda oldukça dikkat etmen gereken bir günde olduğunu bilmeli ve dikkatli olmalısın. Harcamalarında kontrolü elinden bırakmaman gerektiği gibi, eline ulaşmayan bir kaynak için savaşmaktan çekinmemelisin. Finansal olarak gerilimli geçebilecek zamanlar olduğundan değerli eşyalarına da göz kulak olmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; burcunda oluşan Dolunay; senin ilgilendiğin veya sorun yaşadığın her konuda zorlayacak enerjiler yayabilir. Sakinliğini koruman gereken bugün de etrafına, çevrene veya partnerine gösterebileceğin her tepki kötü sonuçlara neden olabilir. Politik davranman gereken ve sağlığına çok fazla önem vermen gereken bir gün içindesin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün hem ruhsal hem de fiziksel olarak kendini kötü hissedebilirsin. Zihinsel olarak her şeyi yakıp yıkmak isteyebilirsin; ayrıca gün içinde geçmişte meydana gelmiş bir olayın tekrar gündem olması canını iyice sıkabilir. Fiziksel sağlığına dikkat etmen gereken bugün de tedbiri elden bırakmamalı, kontrol ettirmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günün gergin enerjisi; senin dostlarınla arandaki problemlere dikkat çekmen gerektiğini vurgularken; yardımlarının da geri dönüşünü alamadığın zamanlar olabilir. Partnerinle veya dostlarınla konuşacağın konularda sana verilen yüksek tepkileri karşılıksız bırakmayabilir, büyük gerilimlere neden olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; iş ve çalışma hayatınla ilgili olarak her şeyin ters gidebileceği bir günde olabilirsin. Gösterdiğin tepkilere dikkat etmen gerekirken; anlık bir davranışın sana işinle ilgili zorluklar getirebilir veya erteletebilir. Kendini garanti altına almaya odaklanmalı ve konuşmalarında kelimelerini özenle seçmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gündemin dışında seyahat etmen gereken zamanlar varsa; kazalara veya bozulmuş olabilecek araçlara karşı dikkatli olmalısın. Akademik hayatında zorlanabileceğin ve seni sinirlendirecek sorunlarla karşılaşabilirsin. Yurt dışı bağlantılı işlerinde de beklenmeyen durumlar meydana gelebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; finansal olarak borçlarınla veya kredilerinle alakalı olarak garantici olman gereken zamanlardasın. Elinden çıkacak yüklü miktarda para olabileceğinden, güvenmeden iş yapmamalısın. Bazı işlerin için ertelenmeler olurken; arkandan iş çeviren insanlarda olabilir. Sağlığını da ihmal etmemen gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.