8 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün daha önce başlatılmış işlere rahat odaklanabilir; ciddi ve gerçekçi değerlendirmelerde bulunabilir; güçlü kişilerle fikirler paylaşılabilir; atılan adımları uzun vadeli kılacak imkanları yakalayabiliriz. Finansal alanda ise ani kararlar almak yerine önümüzü görerek gitmeyi tercih edebiliriz. Önümüzdeki günlerde etkisini yoğun hissedeceğimiz Güneş ve Satürn arsındaki kare yani stresli açı da haftaya neredeyse damgasını vuracak gibi. Bu enerjiler altında kendimizi kısıtlanmış; sorumluluklar altında kalmış hissedebileceğimiz gibi karşımıza çıkan engelleri aşmak adına çaba içinde olabiliriz. Baskılar olsa dahi hedefe varmak için adeta bir savaşçı gibi cesur; bir komutan gibi stratejik hareket edebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya kişisel ya da kariyer sorumluluğunu ön planda tutmanı gerektiren koşullarla başlayabilir, ciddi bir planlama yapabilirsin. İşlerini organize etmen ve sürdürebilirliğini sağlaman hiç de zor olmayacağa benziyor. Şu ana kadar dillendirmediğin fikirlerini ortaya çıkararak destek bulabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; halen burcunda ilerleyen Ay, girişimci ruhunu desteklerken, fark edemediğin gizli rakiplerini de tespit etmen mümkün. Uzun vadeli girişimler ve anlaşmalar üzerindeki düşüncelerin her geçen gün artarken, özgürlük duygusu içinde yeni ufuklar açmak isteyebilir, maddi manevi konforunu önemseyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; haftaya bir takım endişe duyduğun konulara daha ciddiyetle yaklaşmaya başlayabilir, kazançlarını değerlendirmek, harcamalarını planlamak için harekete geçebilirsin. Sosyal çevrende oluşan sorunlara istemeden dâhil olsan da çözüm üretmekte ve orta yolu bulmakta zorlanmayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç;  planlı davranarak çoğalan iş yükünün üstesinden gelebilir, beraber çalıştığın kişilerden alacağın destekler seni daha da kararlı kılacaktır. Duygusal öfkeni karşındaki kişilere yansıtmaktan çekinmeyebilirsin. Risk almadan sahip olduklarını muhafaza etmek isteyebilirsin, koşulları kontrol altında tutmaktan yanasın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; beraber çalıştığın insanların yardımıyla kariyerini sağlamlaştırabilir ve ön plana çıkmak için harekete geçebilirsin. Umutla baktığın bazı planların beklediğin şekilde sonuçlanmamış olabilir. Ancak işlerini oluruna bırakmaktan ziyade ne koşulda ve nasıl ilerleyebileceğini belirlemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; görüş ve düşüncelerinde ısrarcı ve inatçı davransan da dostlarından alacağın destek ve akılcı davranışlarla doğru kararlar vererek girişimlerde bulunman mümkün. Planlama devresini geride bırakarak, elindeki işleri bitirmenin vakti gelmiş olabilir. Güven duyduğun insanlara duygularını açabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; finansal konularda kendini güvende hissetmek için sahip olduklarını muhafaza etmeye çalışabilir, ailenle de yaşadığın son durumlar tatminkâr olmana yol açabilir. Gün içerisinde duyguların hassasiyet gösterse de kendini motive edecek koşullar oluşturabilir, yaratıcılığını kullanabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; üzerinde durduğun konularda kişisel yeteneklerine güvenmen mümkün. Hayat felsefende bir takım denge ve istikrar gerektiren durumları fark edebilir, bakış açını ve bağımlılıklarını değiştirebilirsin. Yakın çevrenin desteği ile girişimlerinin sonuçlandırabilir kalıcı işbirliklerinle, kısa sürede toparlanabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sevdiğin insanla yaşamış olabileceğin problemden dolayı güne endişeli başlayabilir, dinlenmeyi hatta tembellik yapmayı isteyebilirsin. Öte yandan iletişime ve ticarete dayalı işler bu ara fırsatın olabilir. Elde edebileceğin gelir; mali tablonun değişmesine yardımcı olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak;  haftaya özgüvenli başlayabilir, üzerinde durduğun konular senin istediğin yönde ilerleyebilir. Çocuklarla ilgili bir süredir sürüncemede kalmış konuların netleştirebilir,  gereken kararı bugün belirleyebilirsin. Hayattan daha fazla keyif alabileceğin gelişmeler yaşarken, her geçen gün sorumluluklarında artabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; haftaya iş hayatında birtakım yenilik ve düzenlemelerle başlayabilirsin. Bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak öncülük yapman istenebilir. Önüne çıkabilecek bazı konu ve sorunlar güven duygunu sorgulatan tarzda olabilir. Duygusal yönden hassas ve kırılgan olmaya müsaitsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; haraketli bir güne başlayabilir, ailene veya kardeşlerine dair konularla gündemini oluşturabilirsin. Eskiden kendine koyduğun hedefleri yeniden revize edebilir, ufkunu aydınlatan etütlerde bulunabilirsin. Güçlü ve alanında deneyimli arkadaşlarından göreceğin destek motivasyonunu artırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.