8 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün hal ve hareketlerimizde dikkatli olmamız gerekebilir zira gereksiz ve abartılı davranışlar ve söylemler huzurumuzu kaçırabilir. Ancak dost ve arkadaşlarla zamanı geçirmek adına elverişli vakitler olabilir. Yeni girişimler için acele etmemeli öğle saatlerine değin eksik kalan işlerimize yönelerek tamamlamaya bakmalı; zamanı verimli kılmaya çalışmalıyız. Evimiz, ailemiz, sevdiklerimiz, vatanımızın söz konusu olduğu gelişmeler gündemde daha fazla yer bulacak. İçimize sinen ve tatminkar kılan kararlar almak isteyecek; sezgilerimize de kulak vereceğiz. Hem kendimize hem de çevremizdekilere güvenli koşulları oluşturmak isteyeceğiz. İletişim kurarken ise empatiye önem verecek; anlamaya ve anlaşılmaya değer vereceğiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne biraz gergin başlayabilir ancak ilerleyen saatlerde abarttığını fark edebilirsin. Maddi değerlerini korumak ve artırmak için sıra dışı teknikler uygulayabilir, önümüzdeki birkaç günü aileni ilgilendiren konularla ilgilenebilirsin. Yeteneklerini farklı düşüncelerle ifade edebilir, zamanın ötesine geçebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; maddi ve manevi yeni oluşumların söz konusu olduğu bir dönemdesin. Hedeflerinde, önceden çekinerek risk almak istemediğin bazı konuların üzerine gidebilir, doğru an da doğru kararlar verebilirsin. Düşünce ve fikir anlamında çok yönlü olacağından yakınlarını da yanında bulabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gergin ve huzursuz bir sabaha uyanabilir, zihninde netleşmeyen konular nedeniyle sabırsızlanabilirsin. Yapman gerekenleri yapabilmen için zihnini boşaltmalı, önyargısız olmaya bakmalısın. Günün ilerleyen saatlerinde değişen enerjin; adil ve özgür ortamlarda kendini ifade etmeni sağlayacak.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; son birkaç gündür yaşamış olduğun deneyimlerden yola çıkarak bazı farkındalıklar içeresinde olabilir, kendine iş ve sosyal hayatında yeni bir yol haritası belirleyebilirsin. Çabuk düşünerek, pratik ve akılcı hareket ederek olası konulara açıklık getirebilir, toplum bilincine yeni bir boyut kazandırabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günün ilk yarısında birikmiş işlerini toparlayarak geçirebilir, öğleden sonra dinlenerek enerjini yükseltebilirsin. Şu aralar yapacağın iş veya organizasyonlarda ihtiyacın olan sıra dışı pratik fikirler bulmakta zorlanmayabilir, yenilikçi düşüncelerle fark yaratabilirsin. Yeteneklerini ön plana çıkarman için muhteşem bir gün.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hayata pozitif baktığın bir güne başlayabilir, yeni belirlediğin yol haritasında keskin kararlar almak isteyebilirsin. Ancak bir yandan da danıştığın kişilerden seni rahatlatacak ve farkındalık geliştirmeni sağlayacak görüşlere de açık olmanda yarar var. Sosyal organizasyonlardan hoşlanabileceğin bir gün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; maddi yada manevi anlamda yaşamış olabileceğin bir takım krizlere kolaylıkla uzun vadeli çözüm üretebileceğin bir gün de olabilirsin. Finansal girişimlerin olumlu desteklenirken, fırsatları daha objektif değerlendirmeli, hemen heveslenerek düşünmeden harekete geçmemelisin. Öğleden sonra duygusallığın artabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; karşındakilerin abartılı beklenti ve talepleri seni de harekete geçirirken, hayatını kolaylaştıran yeni yol ve metotlar edinmen de mümkün. Sürpriz durumlarla karşılaşabilir, işbirliklerine yönelebilirsin. Öğleden sonra uzaklardan beklediğin haber; olumlu sonuçlanabilir, hem duygusal hem de pratik ve akılcı davranabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günün ilk yarısında karşındakilerle fikir ayrılığı yaşayabilir, birtakım yanlış anlaşılmalardan kaynaklı zorlanabilirsin. Günün ikinci yarısında finansal konular gündemin olurken, zorlandığını düşündüğün konularla da parlak ve pratik çözümlerle karşılaşman olası. Sağlığını olumlu etkileyecek yeni bir beslenme programı çok işine yarayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde belirsiz koşullar oluşabileceğinden yeni girişimlerden kaçınmalı; elde kalan ve tamamlanmamış işlerle uğraşarak günü verimli kullanabilirsin. Yaratıcılığını sergileyebileceğin alanlarda başarılı işler çıkarman ve kaynaklarını arttırman mümkün. Özel ilişkinde sürpriz gelişmeler ve durumlar oluşabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; iş hayatında yaratıcı yönünle ve fikirlerinle desteklendiğin bir güne başlayabilir, kıvrak zekanın getirilerinden faydalanabilirsin. Şu ara ev ve ailenle ilgili bir takım konulara daha fazla zaman ayırabilir ya da ani bir tadilat, dekorasyon hatta yer değişikliği kararı alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; şu ara maddi alanlarda gördüğün destek, seni arzuladığın bir eğitime başlatabilir, sürpriz fırsatlarla bazı hayallerine ulaşabilirsin. Bugün fırsatların çokluğundan dolayı seçim yapmakta zorlanabilir, yakınlarının fikirlerini alabilirsin. Aşk hayatındaki çekimserliğin her geçen gün azalırken, baharın getirdiklerine sıcak bakabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.