8 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Beklentilerimizin yüksek olduğu bir güne başlıyoruz. Abartılı davranmaya meyilli olduğumuz anlarda doğabilecek sonuçlara hazırlanmalı, alternatif plan ve program yapmayı unutmamalıyız. İlişki ve para konularında yanılgıya düşebilir, ayaklarımız yerden kesilebilir. Akşam saatlerine doğru ise anlaşma, sözleşme, eğitsel faaliyet, konuşma, ilan gibi konularda fırsatlar yakalayabiliriz.

Sevgili Koç; duygusal olarak tatmin olabileceğin bir grubun içinde yer alabilir, sosyal ortamlarda umduğun keyfi alamayabilirsin. Çevrendeki insanlardan beklentilerin çok yüksek olabilir. Bugün yazılı ve sözlü faaliyetlerinde olumlu gelişmeler yaşamak için, kendini çok net olarak ifade etmen gerekebilir.

Sevgili Boğa; partnerin ya da iş birliği içinde olduğun insanla; kazançlarınla ilgili bir araya gelebilirsin. Maddi konularda kendine güvenin artabilir ancak egonun tuzağına düşebilirsin. İş hayatında idealist fikirlerini paylaşmak, görev odaklı olmak hoşuna gidiyor olabilir. Ancak, bir yandan da yalnız kalmak ya da evinde zaman geçirmek içinde can atabilirsin.

Sevgili İkizler; bugünlerde güzellik, estetik ya da yeni bir yaşam felsefesi üzerinde aşırı duruyor olabilir, değişimin şart olduğu düşüncesine kapılabilirsin. Geleceğini planlama konusunda yakınlarından fikir alabilirsin. Estetik bir değişim için maddi kaynaklarını tekrar gözden geçirmen gerekebilir.

Sevgili Yengeç; maddi konuların gündem oluşturması; unutmuş olabileceğin bir borcun tebliğinden kaynaklı olabilir. Sorunlarına kısa sürede çözüm üretebilir ya da ailenden gelebilecek desteklere açık olabilirsin. Romantik ilişkinde mantıksal karar vermen beklenirken, duygularının esiri olabilirsin.

Sevgili Aslan; karşındaki birçok insanın üzerindeki beklentilerini yerine getiremeyeceğini hissedebilir, ani söylemlerinle zor durumda kalabilirsin. Özgürlüğünün birileri tarafından yönetilmesinden hoşlanmayabilirsin. Kafanı dağıtmak için sosyalleşebilir, enerjini yükseltmeye çalışabilirsin.

Sevgili Başak; söz, fikir ve duruşunla ön planda olman; birçok işi aynı anda yapmanı gerektirebilir. Çevrenin beklentilerine cevap vermek için belli bir kalıba girmek durumunda kalabilir, kişisel isteklerini geri planda bırakabilirsin. Başarılı işler çıkartıyor olsan da sağlığını da önemsemelisin.

Sevgili Terazi; bugün şansına fazlaca güveniyor olabilir, gereksiz riskler alabilirsin. Maddi ya da manevi zarara uğramamak için; ilişkine ve harcamalarına karşı temkinli olmak durumundasın. Çocuklar ile ilgili duyabileceğin haber; gururlanmana ve onların mutluluğuna ortak olmanı sağlayabilir.

Sevgili Akrep; uzun zamandır aklına takılan bir konuyla ilgili danışmanlık alabilir, fakat sonucundan tatmin olmayabilirsin. Çalıştığın insanlarla yapacağın diyaloglarda fazla imalı olman ortamı gerginleştirebilir. Çıkarlarını gözetmek durumunda kalabilirsin ve bunun için orta yolu bulup sağduyulu olman gerekebilir.

Sevgili Yay; üretim ve çalışmalarınla yakın çevrenin ilgisini üzerine toplayabilir, yerli yersiz eleştirilere maruz kalabilirsin. Hedefinden vazgeçmemeli, eleştirilere karşı dik durabilmelisin. Partnerinin desteğini yanında hissetmen; fikir ve düşüncelerini daha özgür ifade etmen için seni motive edecektir.

Sevgili Oğlak; bu aralar daha önce hiçbir deneyimin olmadığı bir alanda hobi edinmek isteyebilirsin. Bu hobi uzun vadede hem keyifli olmana hem de yeni gelir kaynağı bulmana yardımcı olabilir. Sosyal ya da arkadaş gruplarınla bir araya gelmen, keyfi harcamalarını arttırmana neden olabilir.

Sevgili Kova; Ay’ın burcunda ilerlemesi, duygu ve isteklerinde artış yaşamana neden olurken; aile büyüklerin ya da üstlerinle iletişim kazalarına da açık olduğunu göstermektedir. Bazı konularda fazla inat etmek yerine, daha yapıcı ve olmaya gayret göstermen gerekebilir. Özel ve orijinal fikirlerini bir başka günde paylaşmayı denemelisin.

Sevgili Balık; enerjinin düşük olması; duygularını ifade etme şeklinde de olumsuzluk gösterebilir. Yakınlarınla yapacağın görüşme umulmadık boyutlara taşınabilir. Günün yoğun enerjisini; tek başına yapacağın işlerle, meditasyon gibi spritiüel aktivitelerle atlatabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.