8 Mart Burç Yorumları

Güne gergin bir ruh hali ile başlayabiliriz. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabiliriz. Kendimizden ve çevremizden beklentimiz yüksek olabilir ve dengeyi bulmakta zorlanabiliriz. Fevri tepkiler vermekten kaçınmalıyız. Bugünün yüksek enerjisini yeni adımlar atmak için kullanmaya çalışmakta yarar var ancak karar alırken acele etmemeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; eve, yerleşime ait bir konuda harekete geçme zamanı. Kendinin ve ailenin haklarını korumak veya bulunduğun yeri güzelleştirmek için girişimde bulunabilirsin. Ancak hırslarına yenik düşmemeli; hızlı karar almamaya dikkat etmelisin. Akşam saatlerinde aşka ve hayatın sana sunduğu keyiflere daha fazla yönelebilirsin.Sevgili Boğa; yakın çevrenle olan ilişkilerinde temkinli olmalı, iletişim tarzına dikkat etmeli ve fazla aceleci davranmamalısın. Öfkeni kontrol altına almalı, duygularınla harekete geçmemelisin. Günün ilerleyen saatlerinde değişen koşullarla birlikte ev, aile ve yerleşime dair konular gündeme gelecektir.Sevgili İkizler; maddi konularda kendine yeni hedefler arayışında olabilir, girişimlerde bulunacak motivasyonu kendinde bulabilirsin. Arkadaşlarınla aranda para yüzünden oluşabilecek gerginlik kırıcı olabilir, dikkatli olmalısın. Akşama doğru iletişim trafiğin hızlanabilir.

Sevgili Yengeç; isteklerinin peşinden hırsla ve düşünmeden gidebilirsin. Hem iş hem de sosyal hayatında güçlü olabilmek ve taleplerini kabul ettirmek için vereceğin mücadele seni yıpratabilir, gereksiz risklerden uzak durmalısın. Günün ilerleyen saatlerinde maddi konular öne çıkabilir.

Sevgili Aslan; bugün kontrol edemediğin bir mücadelenin içinde kendini bulabilir, ailen ya da değer verdiklerin için zihinsel bir savaş verebilirsin. Yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili konularda fazla düşünmeden kararlar alabilirsin. Akşam saatlerinden itibaren burcuna geçen Ay seni daha güçlü kılacaktır.

Sevgili Başak; arkadaşlar ve gruplar içinde oldukça aktif olabilir, çevrendekilere yardımcı olmaya çalışabilirsin. Ancak düşünce farklılıklarından doğacak tartışmalara ve güç çekişmelerine de açıksın. Hedeflerine varmak için vereceğin mücadele sana maddi külfetler getirebilir, harcamalarını kontrol edemeyebilirsin.

Sevgili Terazi; bugün bulunduğun ortamlarda fazla hassaslaşabilir, kimsenin beklemediği duygusal tepkiler verebilirsin. Karşındakilerle baş etmekte zorlanacağından yakınlarının desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Öncelikle öfkenle baş etmeli ve ani kararlar almamalısın

Sevgili Akrep; çok fazla rekabet gerektiren bir ortamda bulunmanın gerginliğini yaşayabilir, fazla koşturmacanın getirdiği çatışmalar yaşayabilirsin. İş hayatında ya da beraber çalıştığın kişilerle aranda oluşacak gerilime hırsla duygusal tepkiler vermemelisin. Akşam saatlerinde sosyal yaşantın hareketleniyor, kendini daha güçlü hissedebilirsin.

Sevgili Yay; ortak gelirler, alacak ve borçlarla ilgili endişelerin olabilir, mücadele ederken fazla hırslı davranabilirsin. Çocuklarla veya sevdiklerinle aranda çıkabilecek çatışmalar duygusal bağları zedeleyebilir. Günün ilerleyen saatlerinde iyimserliğini geri kazanabilirsin.

Sevgili Oğlak; ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalarla ilgili konularda fazla zorlayıcı olabilir, tüm inisiyatifi elinde tutmak isteyebilirsin. Hırsla harekete geçmen karşındakilerin duygusal tepkiler vermesine ve sonuç alınamayacak kavgalara yol açabilir. Akşam saatlerinde sakinleşebilir ve finansal olaylara odaklanabilirsin.

Sevgili Kova; bugün iş ortamında oldukça hareketli saatler seni beklemekte. Anlaşmalar, yolculuklar veya eğitimle ilgili işlerde hızlı karar almak ve inisiyatif kullanmak gerekebilir. Günün ilerleyen saatlerinde karşıt burcunda ilerlemeye başlayan Ay; ilişkilerden destek alacağına işaret etmekte.

Sevgili Balık; aşk hayatında olumlu gelişmelerin yanı sıra değerini ve geçmişte yaşadıklarını sorgulamaktan geri kalmıyorsun. Duygularını gösterirken fazla atak olabilir; taleplerin doğrultusunda davranabilirsin. Çalışma ortamında liderlik yapmanı gerektiren durumlar oluşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.