8 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Güneş Neptün kavuşumu bugün derecesel olarak gerçekleşiyor. İdeallerimiz ve hayallerimiz bizi ve hamlelerimizi yönlendirecek gibi…Duygu ve düşüncelerimize sübjektiflik hakim…Hassas ve duyarlıyız…Sezgilerimiz de yüksek…

Ancak bir yanıyla da aklımızı karıştıracak durumlar; hayal ve beklentilerimizle ilgili karmaşaya yol açabilir; bizleri kurban olmaya itecek gelişmeler ortaya çıkarabilir. Otorite olarak gördüğümüz kişilerle de alakalı idealist, gözü kapalı değerlendirmelerde bulunabilir veya hayal kırıklığı yaşayabiliriz.

Ay 11: 12 ila 14:48 saatleri arasını boşlukta geçirdikten sonra Başak burcuna ilerleyecek… Artık egomuzun etkisinden sıyrılacak ve akılcı olana değer verecek; hizmet odaklı ve üretken olmaya gayret edeceğiz. Bozulan koşullarımızı iyileştirmek; rehabilite etmek; mükemmelleştirmek ön sıraya çıkacak…

Ay’ın günün ilerleyen saatlerde Ay ve Uranüs ile kuracağı olumlu açılar koşullarımızı olumlu kılmak adına bizleri yardım edecek…Ayrıca yeniliklere ve aydınlanmalara açığız…Gereke yakın gerek sosyal ilişkiler ve parasal konular bu pozitif enerjilerden etkilenecektir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde programını uygulamakta zorlanabilir, randevularını iptal edebilirsin; ancak sonrasında çalışmalarının yavaşta olsa ilerlemesi seni rahatlatabilir. Emeklerinin karşılığını alabilir, lehine gelişen verimli sonuçlar alabilirsin. Uzun vadeli girişimler için hesaplar yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne bir yerlere yetişme telaşında başlayabilir; hatta görüşmelere, toplantılara geç kalabilirsin. Öğleden sonra ise günü verimli geçirebilmek ve keyif almak için planlar yapabilirsin. İhtiyaçların için alışverişe çıkabilir, kişisel bakımınla ilgilenebilir, romantik ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; günün ilk yarısını yakın çevrenle ya da sosyal medya da eski bir konu hakkında tartışarak geçirebilir, yollarda tahmininden fazla zaman harcayabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde ertelediğin işlere odaklanabilir, evini, masanı, dolaplarını düzenleyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde ufakta olsa bir nakit sıkıntısı çekebilir ya da bir eşyanı koyduğun yeri bulamayabilirsin; ancak bu krizleri çabuk atlatarak, öğleden sonra aldığın haberleri doğru değerlendirebilir ve lehine sonuçlanabilecek adımlar atabilirsin. Arkadaşlarınla keyifli bir program yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; güne başlarken sana verilen sözlerin tutulmamasından dolayı ufak çaplı bir tartışma yaşanabilir; fakat sonrasında durumu toparlayabilirsin. Öğle saatlerinde gelir gider hesaplarını düzenleyerek, daha tutumlu olmaya çalışabilir, uzun vadeli girişimlerini planlayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün için yaptığın programı sabah saatlerinde kontrolün dışında gelişen olaylardan dolayı ertelemek zorunda kalabilirsin. Fakat öğleden sonra burcunda hareket etmeye başlayan Ay; günü verimli ve keyifli geçirmeni sağlayabilir. Özellikle yakın çevrede ya da sosyal medyada gelişen organizasyonlara katılmaktan mutluluk duyabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatleri bir karmaşa ve telaş içinde geçebilir, sevdiklerinle fikir uyuşmazlığı yaşayabilirsin. Zaten son günlerde yaşanan yoğunluk seni iyice yorduğundan günün kalanını atalet içinde geçirebilirsin. Ancak sana destek veren kişilerin varlığı endişelerinin dağılmasına yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne aklında yapman gereken bir sürü işle uyanabilirsin ancak bir süre sonra hepsini erteleyebilirsin. Aile içinde gizli kalmış bir tartışma tekrar alevlenebilir. Sonrasında yakın ilişkide olduğun kişilerin seni neşelendirmesine ihtiyaç duyabilir, sevdiklerinle keyifli ortamlarda bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ufak tefek atışmalarla ve fikir ayrılıklarıyla güne başlasan bile öğleden sonra kontrolü ele alıp, sağlam ve akılcı adımlar atabilirsin. Detay gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, üstüne düşen görevleri yerine getirebilirsin. Akrabalarının ya da iş arkadaşlarının içinde olduğu toplantılara katılabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde geçmişe dayalı bir sorunun çözümü için uğraşabilirsin. Fakat sonrasında aldığın haberler seni çok mutlu edebilir, ani gelişen programlara katılabilirsin. Bugün sosyal medyada zaman geçirmek, aynı görüşte olduğun kişilerle paylaşımlarda bulunmak seni tatmin edebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne nedensiz bir öfkeyle başlayıp karşındakileri geçmişte yaşanan bir konudan dolayı suçlayabilirsin. Öğleden sonra ruh halin tamamen değişebilir, endişelerini giderecek gelişmeler yaşayabilirsin. Ev tadilatı ya da gayrimenkul alım satımıyla ilgili detaylı araştırmalar ve hesaplar yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde aldığın haberler yaptığın programın aksamasına yol açabilir; ancak öğleden sonra karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; beklenmedik keyifli organizasyonlara davet edilmene yol açabilir. Şartları sen belirleyemesende, sevdiklerin seni mutlu edecek projelerle karşına gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir