8 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Son günlerin akışta kalma, evrenle bağ kurma ve biraz da boş verme enerjisini muhtemelen bir başkasına yardımcı olmak için değiştirip harekete geçeceğiz. Kollektiften çıkıp tek başına hareket etme isteği yalnız kalmamıza yol açsa da bireyselliğimizi gerçekleştirmekten keyif alabiliriz. Öğleden sonra kalabalık ortamlara girebilir, sosyal faaliyetler içinde yer alabilir, kolay ilişki kurabiliriz. Romantik sürprizler hoşumuza gidebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gece yarısından itibaren burcunda ilerleyen Ay ile birlikte girişimci ve cesaretli bir ruh haline bürünebilirsin. Günü arkadaşlarınla, içinde bulunduğun grup ve dernek çalışmalarında geçirebilirsin. Amaçların için çaba harcarken liderlik özelliğini öne çıkaran gelişmeler yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün kendini geri planda tutmak isteyebilir, coşkulu duygular hissetmene rağmen sakin davranmayı tercih edebilirsin. İş ve sosyal hayatında kurduğun ilişkiler hedeflerine ulaşmanı sağlayabilir ve bu sayede daha sağlam adımlar atabilirsin. Ancak uygulamaya geçmek için birkaç güne daha ihtiyacın olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iniş çıkışların ardından bugün kendini dinamik ve canlı hissedebilir, hedef ve isteklerin doğrultusunda harekete geçebilirsin. Kendi bakış açınla göremediğin yönleri başkalarına danışarak öğrenebilirsin. Bugün alacağın haberler romantik ilişkilerde hareketlenmeye yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; tek başına aldığın kararlar başkalarına da örnek olabilir, kalabalıklar içinde dikkat çekebilirsin. Daha önceleri cesaret edemediğin girişimlerde bulunabilir; amaçların doğrultusunda emin adımlarla ilerleyebilirsin. Gelecek kaygısı yaratan maddi konularda farkındalığa yol açacak gelişmeler yaşanabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; son günlerde bireysel hareket edemediğin için bunalmış olabilirsin. Bugün kendi kararlarını alarak, istek ve arzuların doğrultusunda cesaretli adımlar atabilirsin.  Yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili gelişmeler olumlu olarak ilerleyebilir; bu konularda eşinden dostundan destek görebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yakın ilişkilerde yaşanan duygusal paylaşımlar bugün seni zorlayabilir. Hiç istemesen de harekete geçmek zorunda kalabilir, finansal konularda risk alarak girişimlerde bulunabilirsin. Alacaklarını tahsil etmek ya da bütçeni yeniden düzenlemek için başvurular yapabilir, çaba sarf edebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gece yarısından itibaren karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay ile birlikte karşındakilerin cesur ve girişimci tavırları seni de harekete geçirebilir. Hedeflerine varmak için grup ve arkadaşların desteğini yanında hissedebilir, sevdiklerinle duygularını paylaşabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; iş hayatında seni yoran gelişmeler olmasına rağmen canla başla çalışmaktan şikayetçi olmayacaksın. Girişimci ve cesur tavırlarınla dikkatleri çekebilir; koşulları kendi lehine çevirmek için biraz zorlayıcı olabilirsin. Ekip çalışması yapman gereken durumlarda bile bireysel kararlar almayı tercih edeceğin bir gündesin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün cesaretle hareket etmekten geri durmayabilir, isteklerinin peşinden koşabilirsin. Ancak sabırsız davranışların yanı sıra mantığını da göz ardı etmeyecek, tutarlı adımlar atmak isteyeceksin. Bugün katılacağın organizasyonlar sana keyif vermenin yanı sıra geliştirici de olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yeni başlangıçlar yapmadan içinde bulunduğun durumu tekrar düzenleyebilir, daha önce kaçırdığın fırsatları cesaret göstererek tekrar değerlendirebilirsin. Kariyere dair konularda risk almaktan çekinmeyebilirsin. Maddi konularda seni memnun edecek gelişmeler olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendini ifade etmek; fikir düşüncelerini çevrene kabul ettirmek için mücadele edebilirsin. Kendini geliştirmene olanak sağlayacak ortamlarda bulunabilir, bir yandan da iletişim kurduğun kişilerde farkındalığa yol açabilirsin. Yolculuk planları yapabilir, sevdiklerini ziyaret edebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yeteneklerini kullanarak pek çok şey başarabilirsin. Maddi konularda risk alacağın koşulları cesaretle karşılayabilir; fazla düşünmeden girişimlerde bulunabilirsin. Aşk ve sevgide de bu tutumunu sürdürebilir; hedef odaklı davranabilirsin. Ancak yine de senden yaşa büyük kişilerin onayına ihtiyaç duyman mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.