8 Mart 2018 Burç Yorumları

Oldukça hareketli ve neşeli bir gün bizi bekliyor. Olaylara son derece iyimser bir gözle bakabilir, kendimizi cesur bir şekilde ifade edebiliriz. İsteklerimizi elde etmekte zorlanmayacak, yeni girişimlerde bulunmaktan korkmayacağız. İlişkiler açısından olumlu bir gün, yapacağımız görüşmelerden başarılı sonuçlar alabiliriz. Yüksek eğitim, yabancılarla ilişkiler, uzun yolculuklar, hukuk, medya ve yayıncılıkla ilgili konularda olumlu gelişmeler olabilir. Bu güzel enerjiler akşam saatlerine kadar devam ediyor. Akşam saatlerinde zihinsel bir karmaşa yaşamımız, konsantre olmakta ve karar almakta zorlanmamız mümkün. Ayrıca yanılgılara ve hayal kırıklıklarına oldukça açığız, bu nedenle dikkatli olmamızda yarar var. 

Sevgili Koç; bugün kendini enerjik ve iyimser hissedebilir, yurtdışı, yüksek eğitim ya da mahkemelerle ilgili işlerinden olumlu sonuçlar alabilirsin. Kendini rahat ifade edip, girişimlerde bulunabilir, görüşlerinle dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Sosyal medya üzerinden başladığın ilişkiler sana keyif verebilir.

Sevgili Boğa; bugün, finansal konularda risk alabilecek ve içinde bulunduğun krizleri çözecek cesarete sahipsin. Gelişmeler senin kontrolünde olmasa da çalışmalarının sonuçlarını alabileceğin bir gündesin. Seni huzursuz eden sırları ve duygularını paylaşmak sorunların daha kolay çözülmesini sağlayabilir.

Sevgili İkizler; karşıt burcunda hareket eden Ay; işbirliklerine gitmeni gerektirebilir. Bilgi ve tecrübelerini arkadaşlarınla paylaşabilir, grup halinde yaptığın işlerden kazanç elde edebilirsin. Hem sosyal hem de romantik ilişkilerde keyifli gelişmeler olabilir, duygusal yakınlaşmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün çalışma ortamında var olan işlerin kolaylıkla tamamlandığını görebilir, beraber çalıştığın kişilerle keyifli projeler üretebilirsin. İş ve sosyal hayatındaki hedeflere varmanı sağlayacak destekler alabilir, emeklerinin karşılığında üstlerinden takdir ve onay görebilirsin.

Sevgili Aslan; Kendini rahat ifade edeceğin, cesaretini ve enerjini açığa çıkarabileceğin bir gündesin. Aşk hayatında olumlu gelişmeler olabilir, sanatsal becerilerini sergileyebileceğin fırsatlar bulabilirsin. Sosyal medya üzerinde başlayan ilişkiler ufkunu açabilir, düşüncelerini çevrenle paylaşmaktan keyif alabilirsin.

Sevgili Başak; ailene ve evine zaman ayırmak isteyebilir, elindeki işleri tamamlamak ya da düzenlemek isteyebilirsin. Yatırımların üzerinde biraz daha düşünerek, finansal riskleri kontrol altına almaya çalışabilir, cesur ama destekleneceğinden emin olduğun girişimlerde bulunabilirsin. Ailenin gelirlerini yönetmen gerekebilir.

Sevgili Terazi; bugün iletişim trafiğin hızlanabilir, düşüncelerini cesur bir dille ifade edebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin seni desteklemesi ve onaylaması daha kolay harekete geçmeni ve kararsızlıktan kurtulmanı sağlayabilir. Kardeş, kuzen ve komşularla daha fazla bir araya gelebilirsin.

Sevgili Akrep; beraber çalıştığın kişileri veya akrabalarını düşüncelerinle etkilemeye çalışabilirsin. Üstünde çalıştığın projeler ve anlaşmalarda rahatlıkla ilerleyebilir, finansal konularda yardım alabilirsin. Ekonomik konularla ilgili iyimserliğin ve cesaretin yeni girişimlerde bulunmanı sağlayacaktır.

Sevgili Yay; burcunda hareket etmekte olan Ay’ın enerjisiyle bilgi ve tecrübelerini paylaşarak, kendini daha kolay ifade edebileceksin. Yaşamdan keyif almanı sağlayacak gelişmeler yaşayabilir, romantik ilişkilerde duygusal bağların sağlamlaştığını hissedebilirsin. Kendini şımartacak alışverişlere çıkabilir ya da güzellik salonlarına gidebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün her şeyi kontrol altına alma isteğini bir tarafa atmalı, hayatın sana getirdikleriyle mutlu olmaya bakmalısın. Aile ilişkilerinde daha fazla paylaşımda bulunmak ve konuşmak, bazı sırlarında açığa çıkmasına ve herkesin rahatlamasına yol açabilir. Alacağın desteklerle yeni stratejiler geliştirebilirsin.

Sevgili Kova; aldığın haberler ve beklenmedik konuların açığa çıkması hemen harekete geçmene neden olabilir. Yolculuklar, eğitimler ya da organizasyonlarda olumlu gelişmeler yaşanabilir, arkadaşlar ve sosyal gruplar içinde keyifli zamanlar geçirebilir, tecrübelerini kullanarak geleceğe dair planlar yapabilirsin.

Sevgili Balık; geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için attığın adımlar ekonomik kazançlar elde etmeni sağlayabilir.  Kariyerinde ve sosyal hayatında neşe ve iyimserliğinle ön plana çıkabilir, seni maddi, manevi destekleyecek kişilerle bir araya gelebilirsin. Cesur ve risk içeren girişimler başarı getirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.