8 Kasım Burç Yorumları

Bugün genel olarak duygularımızın sesini dinleme eğilimde olacağız. Ailemiz ve evimiz ile ilgili konular gündemimizde olacak, kendimizi ve sevdiklerimizi koruma altına almak isteyecek, güvende hissetmek için içinde bulunduğumuz koşulları devam ettireceğiz. Sabah saatlerinde duygusal dalgalanmalar yaşamamız mümkün. Bu nedenle tepkilerimizi kontrol altında tutmalı, öfke patlamalarından kaçınmalıyız. Sonrasında yaptıklarımızdan fazlasıyla pişman olabilir, üzülebiliriz. Bu saatleri atlatırsak çevremizdeki insanlara karşı daha empatik, duyarlı ve anlayışlı olmayı başaracağız. Akşam saatlerinde kendimizi huzursuz hissetmemiz mümkün. Otorite konumundaki kişlerin baskısını üzerimizde hissedebilir, onlarla çatışmalar yaşayabiliriz. Tepkilerimiz sertleşebilir, kontrollü olmamızda yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün evin ve işinle ilgili konularda girişimlerde bulunmak istemene rağmen üstünde hissettiğin baskının artması seni yavaşlatabilir. Yine de finansal açıdan destekler almaya devam ediyorsun. Sevdiklerine yakın olmak, onları korumak ve paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsin.

Sevgili Boğa; bugün yakın çevrene, kardeş ve kuzenlerine daha duyarlı ve daha anlayışlı bir şekilde yaklaşabileceksin. Ancak kendini ifade etmeni engelleyen ve duygularını bastırmanı gerektiren durumlarla karşılaşabilir ya da yapacağın anlaşmalarda son dakika aksaklıkları yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; maddi konularda endişelerin olsa da yaptığın çalışmaların karşılığını alman mümkün. İçinde bulunduğun koşulların dalgalanması finansal durumunu etkileyebilir ancak yakınlarından maddi ve manevi destek alabilirsin. Sanatsal beceri gerektiren işlerde başarılı olabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün çevrene ve yakınlarına karşı oldukça korumacı yaklaşabilir, onlarla derin duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin. Karşındaki insanların da sana aynı şekilde yaklaşmasını isteyebilir, beklentin karşılanmadığı için üzülebilirsin. Aşk hayatında ve çocuklarla ilişkilerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Aslan; kontrolün dışında ortaya çıkan durumlar içten içe üzülmene ve yıpranmana neden olabilir. İç muhasebeni yapmak için bulunduğun çevreden bir süre için soyutlanabilirsin. Evini, aileni ve ilişkilerini ilgilendiren konulara fazlaca duygusal yaklaşabilir ancak bu hassasiyetini çevrenden gizleyebilirsin.

Sevgili Başak; bugün sosyal hayatın oldukça hareketli olabilir. Grup çalışmaları ya da yardım amaçlı etkinlikler içinde aktif olarak yer alabilirsin. Çevrendekilerle iletişim kurarken duygusal bir dil kullanabilir, onları anlamaya çalışabilirsin. Yoğun ve mücadele etmeni gerektiren bir süreçtesin.

Sevgili Terazi; toplumsal alanda yoğun bir tempon olsa bile bugünlerde asıl gündemin ailevi konular, evin ve sevdiklerin olabilir. Onlara karşı korumacı davranabilir, desteğini gösterecek şekilde hareket edebilirsin. İş hayatında maddi konularla ilgili gelişmeler seni mutlu edebilir.

Sevgili Akrep; olaylara duygusal bir açıdan yaklaşman, sağduyulu davranmanı engelleyebilir. Yaşadığın aksilikleri aşmak için sezgilerine ve gücüne güvenmelisin. Kendini geliştireceğin eğitimler, yolculuklar ve sana yön gösterecek kişiler yeni bir bakış açısı kazanmana yardım edebilir.

Sevgili Yay; bugünlerde gözlerden uzak olmak isteyebilir, gelecekte yapacaklarının ön hazırlıklarıyla uğraşabilirsin. Ancak finansal konularda bazı endişelerin olabilir. Geçmişe ait bir borç, tahsil edemediğin alacaklar, eşinin veya ortağının talep edeceği paralar seni biraz yıpratabilir.

Sevgili Oğlak; karşındaki kişiler fazlasıyla duygusal bir halinde veya endişeleri olabilir. İsteklerini seninle paylaşmak ve senden yardım almak isteyebilirler. Esnek davranarak ve empati geliştirerek hem içinde bulunduğun koşulları yönetebilir hem de onlara yardım edebilirsin. Hedeflerine varmak için onların desteğine ihtiyaç duyabileceğini unutmamalısın.

Sevgili Kova; bugün elindeki işlere odaklanmakta zorlanabilirsin ancak sana destek olan kişilerin olması seni içsel olarak rahatlatabilir. Ancak aile fertlerinden biriyle veya sağlığınla ilgili bir durum kısa bir süre için de olsa endişelenmene neden olabilir. Ayrıca çalışmalarının üstlerinin dikkatini çekebilir, onların takdirini alabilirsin.

Sevgili Balık; ilişkilerin üzerine düşünmeni gerektiren ve seni harekete geçiren gelişmeler yaşayabilirsin. Bir tarafın endişelerini bir kenara bırakarak duygularını tüm derinliğiyle göstermek istiyor diğer tarafın ise kuruntulardan kurtulamıyor. Ancak bugün romantik ilişkilerinde seni destekleyecek olaylar yaşaman mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.