8 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Hedeflerimiz için yeni teknikler, yol ve yöntemler denemeye açığız; bizlere desteği dokunacak grup çalışmalarında da yer almaya meyilliyiz. Ancak duygusal anlamda biraz gerginiz. Ufkumuzu açan kişilerle bir araya gelebileceğimiz gibi bize yeni bakış açısı kazandıracak olay ve gelişmeler yaşayabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; finansal durumunu etkileyen gelişmeler güne damgasını vurabilir. Ayrıca duygusal paylaşımlarda seni tutkulu ve manipülatif davranmaya iten durumlar olabilir. Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir yıl boyunca akademik eğitim, yurtdışıyla ilişkiler ve uzun yolculuklar gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; dün gerçekleşen yeniayın ardından bugün iş birliği, ortaklık ve yakın ilişki içinde olduğun kişilerin tutkulu, kararlı zaman zaman öfkeli tavırlarıyla yüz yüze gelebilirsin, Para konularında aranızda bir çekişme olabilir. Jüpiter’in burç değiştirmesiyle vergi, kredi, sigorta, miras gibi alanlarda rahatlama yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Jüpiter önümüzdeki bir yıl boyunca ilişkiler vasıtasıyla olumlu gelişmeler yaşamana yol açabilir. Gelen teklifleri iyi değerlendirirsen önüne birçok fırsat çıkabilir. Ancak sabah saatlerinde fikir ayrılıkları ve inatlaşmalar çatışmalara neden olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; duygularının etkisiyle hırslı, tutkulu hareket edebilir; kendini kontrol altında tutmadan içinden geldiği davranabilirsin. Yapacağın keyfi harcamalar borçlanmana neden olabilir. Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte hem sağlığında iyileşme yaşayabilir hem de çalışma ortamında yeni fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ev, ailevi konular, iş yani kısacası yaşantını ilgilendiren tüm alanlarda başlangıç ya da sonlanmalar yaşayabilirsin. Yaşanan olaylar esnasında tepkilerin derin bir öfkeyi de içinde barındırabilir. Ancak Jüpiter’in Yay burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir yıl kendini daha şanslı hissedecek, aşk ve çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabileceksin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; duygularının ve düşüncelerinin oldukça yoğun olduğu bir gündesin. Fikirlerini kabul ettirmek için çatışmaları göz alabilir hatta daha sonra pişman olacağını sözler söyleyebilirsin. Jüpiter’in burç değiştirmesi aileye, eve ve yatırımlara dair konularda şanslı ve bereketli bir yıl geçireceğine işaret ediyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kazançlarınla ilgili değerlendirmeler yapabilir, ertelediğin başvuruları, alacak ve borçları tahsil etmek için son girişimlerini yapabilirsin. Kararlı adımlarla ilerlemene rağmen seni engelleyen durumlarla karşılaşabilirsin. Önümüzdeki günlerde kendini daha rahat ifade edebilir, yakın çevrenden fırsatlar elde edebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; tutkulu, kararlı bir o kadar da manipülatif davranışlar içinde olabilir, aile içinde çatışmalar yaşayabilirsin. Jüpiter’in Yay burcuna geçmesiyle birlikte kazançlarının artacağı, yeteneklerinin açığa çıkacağı bir döneme giriyor olabilirsin. Fakat bu dönem fazla harcama yapmana da yol açabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; şans, bereketi temsil eden Jüpiter gezegeni bugün burcunda hareket etmeye başlıyor. Önümüzdeki yıl içinde isteklerini gerçekleştirmek için fırsatlar yakalayabilirsin, yaşamın daha da kolaylaşabilir ancak bu süre içinde kilo alabilirsin. Gün içinde gizli düşmanlıklara, perde arkasından yapılacaklara karşı dikkatli olmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün gruplara, dernek faaliyetlerine ve ekip çalışmalarına vakit ayırabilirsin. Araştırmacı yönün ve analizci bakış açınla çevrendekilerin gerçek niyetlerini anlayabilir, bazı kişilerle inatlaşmalar yaşayabilirsin.  Jüpiter’in burç değiştirmesi sana maddi bir kazanç sağlamasa bile iç huzurunu bulmanı ve gizli düşmanlarının sana zarar verememesini sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; iş ve sosyal hayatının yoğun geçeceği bir gün seni beklemekte. Otorite konumundaki kişilerle yapacağın görüşmelerden kendin adına çıkarımlar yapabilirsin. Jüpiter’in Yay burcuna geçmesiyle birlikte sosyal çevrenin genişleyeceği, işten elde ettiğin kazançların artacağı bir döneme girmiş olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; geleceğe yönelik hedeflerini gerçekleştirmek için yöntemler geliştirebilir ve araştırma yapabilirsin. Söylediğin sözlere dikkat etmelisin, farkına bile varmadığın düşmanlar edinebilirsin. Yönetici gezegenin Jüpiter’in burç değiştirmesiyle hem sosyal hem de kariyer alanlarında şansın açılabilir, birçok fırsatla karşılaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.