8 Haziran Burç Yorumları

Bugün kendimizi daha neşeli ve daha iyimser hissedebiliriz. Riskler konusunda cesur davranabilir, risk almaya hevesli olabiliriz ancak sabah saatlerinde fikir ayrılıkları yaşamamız ve kararsız kalmamız mümkün. Öğleden sonra çevremizle daha uyumlu olabileceğiz ama sabırsız davranma ve ukalalık yapma ihtimalimiz var. Bu nedenle sorun yaşayabilir ya da yanlış kararlar alabiliriz ama bunları düzeltme fırsatı bulabileceğiz. Akşam saatlerinde daha olumlu bir ruh halinde olabilir, sosyal ortamlarda entelektüel paylaşımlar yapabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; güne hızlı ve hareketli başlamana karşın istediğin akıcı koşulları bulamayabilirsin. Plan ve programında değişime neden olan veya aklı karışıklığına yol açan durumlar gelişebilir. Yurt dışı, medya ve hukuksal işlerin ise farklı bir boyut kazanabilir. İstediğin bir eğitim veya seyahatin son hazırlıklarıyla uğraşabilirsin.

Sevgili Boğa; eğitim, yolculuk veya yabancılarla ortaklaşa yaptığın işlerin mali tarafı gündeminde öne çıkabilir. Sabah saatlerinde bu konularla alakalı olarak uğraşacağın birçok nokta olabilir. Değerlendirme sürecinde kararsız kalabileceğin gibi fikir çatışmaları da yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; karşıt burcunda ilerleyen Ay yaklaşık iki hafta önce girişimde bulunduğun konuyla ilgili bazı geri bildirimler almana neden olabilir. Sabah saatlerinde ilişki ve iş birliklerinde uyum ve denge sağlamakta zorlanabilirsin. Aranızda söz düelloları yaşanabilir. Akşam saatlerinde duyarlılığın artacağından duygusal tepkiler verebilirsin.

Sevgili Yengeç; eve, aileye dair sorumlulukların yanı sıra sağlığınla ilgili de ufak tefek sorunlar yaşayabilirsin. Bilinçaltını kurcalayan bir konudan kaynaklı gelişmeler seni zihnen yorabilir. Arkadaşlarınla veya birlikte çalıştığın kişilerle aranda fikir ayrılıkları oluşabilir. Ayrıca geleceğinle alakalı bir kararda duygusal davranabilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde gerek özel hayatın gerekse de iş yaşantınla veya gruplar içindeki sorumluluklarınla ilgili ikilik yaratabilecek koşullar var. Aranızda anlaşmakta zorlanabilir veya yerine getirmediğin bir görevden dolayı sorunlar yaşayabilirsin. Ancak günün geri kalan kısmını özgürce dilediğin gibi geçirebilirsin.

Sevgili Başak; sorumlulukların ve ailen arasında kalabilir veya önemli bir konuda karar almakta zorlanabilirsin. Başkalarıyla fikir alışverişlerine girebilirsin. Eve, aileye, yerleşime dair konularla ilgili bugün bazı araştırmalar yapabilirsin. Beklentilerini yüksek tutman hayal kırıklığına yol açabilir.

Sevgili Terazi; bugün alacağın haberler ilk anda aklınızı karıştırabilir. Ayrıca zihnin yapacağın sözleşmelerin hazırlığıyla; eğitimsel veya hukuksal bir işle de meşgul olabilir. Yakın çevren ve kardeşlerinle ilişkilerini hareketlendirecek ve duygusal kılacak gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde parasal işlerini belirlediğin planda ilerletmen, gelir gider dengeni kurman kolay olmayabilir. İş birliklerinde ise pazarlıklara girebilir; fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. İlerleyen saatlerde yurt dışı, eğitim veya hukuksal işlerin mali tarafıyla ilgilenmen gerekebilir. Sevdiklerinin ihtiyaçlarına yönelik harcamalar yapabilirsin.

Sevgili Yay; burcunda ilerleyen Ay motivasyonunu arttırabilir. Aynı zamanda ön planda olmanı ve kendini rahat ifade etmeni sağlayacak dinamizmi hissettirebilir. Sabah saatlerinde ilişki ve iş birliklerinde bazı çatışmalara ve gerginliklere açık olmana rağmen yine de son sözü sen söyleyebilirsin. Akşam saatlerinde ise duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; risk almaktan çekinebilir, bu yüzden gün içinde yaşanacak gelişmeleri gizliden gizliye takip etmeyi tercih edebilirsin. Sabah saatlerinde belirlediğin programını uygulamana engel olan durumlar olabilir. Bu yüzden erteleyerek görevlerini yerine getirebilirsin. Önemli olmayan ancak yoran bir rahatsızlık tadını kaçırabilir.

Sevgili Kova; yorucu günlerin ardından bugünü kendine ayırmak isteyebilirsin. Ancak günün erken saatlerinden itibaren planlarının değişmesine neden olabilecek ufak çaplı problemlerle uğraşabilirsin. Arkadaşlarınla, sevdiğin kişiyle de aranızda atışmalar yaşayabilirsiniz. Gruplarla olan işlerin mali tarafı hayal kırıklığı yaratabilir.

Sevgili Balık; yurt dışı, eğitim ve yolculuklara dair işler gündeminde ilk sırayı alabilir. Bu konularda karar alırken bazı ikilemler yaşayabilir veya ailenle işin arasında kalabilirsin. Akşam saatleri ise duyarlılığını ve fedakar yönünü ortaya çıkaracağın olaylar olabilir. Duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.