8 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Güne neşe ve yüksek bir enerjiyle başlayabilir, kendimize ve sevdiklerimize zaman ayırabiliriz. Bugün alışveriş yaparak kendimizi şımartabilir hatta aşırıya kaçabiliriz. Fakat Venüs Boğa burcunun artık son derecelerinde olduğundan borçlanabilir ya da doğru harcamalar yapamayabiliriz. Keyifli ve canlı geçen bir günün ardından akşam saatlerine geldiğimizde romantik ve sosyal ilişkilerde sorunlar yaşanabilir. Bugün egomuzun fazla şişmesine izin vermemeli, özgüven patlamasından dolayı etrafımızdakileri yıpratmamalıyız. Yeme içme konularında da dikkatli olmalı, bedenimizi zorlayacak davranışlardan kaçınmalıyız. Güven ve sahiplenme sorunları, kıskançlıklar yaşanabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün neşen yerinde ve keyifli olabilir, hayatın sana sunduğu mutlu anları sevdiklerinle tadını çıkarak geçirebilirsin. Kendini öne çıkarmaktan çekinmeyeceğin ve başarılı olabileceğin bir gündesin. Fakat özgüvenin ani çıkışlar yapmana neden olabilir. Öğleden sonra aşk hayatınla ilgili kalp kırıklıkları yaşayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde seni finansal açıdan destekleyecek kişilerle bir araya gelebilirsin. Hem iş hem de özel yaşamında var olan sorunları gidermek üzere harekete geçebilirsin. Evde kontrolü ele alıp, çevrendeki insanların üzerinde hâkimiyet kurman sevdiklerinde huzursuzluk yaratabilir. Bu durum sana da kendini mutsuz hissettirebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün düşüncelerini özgürce ifade edebilir, aktif ve dinamik tarzınla dikkatleri üzerine çekebilirsin. Yakın çevrenle ortak alacağın kararlar yakın gelecekte sana yarar sağlayabilir. Günün ilerleyen saatlerinde, içsel korkuların, kararsızlıkların ortaya çıkabilir ve seni negatif olmaya yöneltebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yaratıcı olduğun konulardan veya sahip olduğun becerilerden kendine yeni bir kazanç kapısı oluşturmak için plan yapabilirsin. Aile içinde yaşanan sıkıntıyı iş birlikçi davranarak çözme imkânın olabilir. Aşkta tutkularının esiri olmamaya ve beklentilerini yüksek tutmamaya bakmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugünlerde artan başarı isteğin motivasyonunu ve ilişkilerini etkileyebilir. Şu aralar hayatında olan yeni oluşumlar sana keyif verebilir. Fakat ani karar değişikliklerine, istikrarsızlığa ve konuşmalarına dikkat etmelisin zira yüksek özgüvenin nedeniyle ağzından çıkacak sözler, patavatsızlık yapmana neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yalnız kalmaktan hoşlanabilir ve kendi kabuğuna çekilmek isteyebilirsin. Kendini yalnız hissettiğin anda huzur ve mutluluk dolman mümkün. Akşam inişli çıkışlı bir ruh hali içinde olabilir, seni rahatsız eden konuları dile getirirken fazla inatçı davranabilir, ısrarla haklılığını savunabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bir süredir seni meşgul eden finansal konuları bir kenara bırakıp çevrendekilerle zaman geçirmenin iyi bir fikir olduğunu görebilirsin. Özellikle sosyal medyada fazla zaman geçirebileceğin bir gündesin. Öğleden sonra ise sosyal ortamına uyum sağlamak adına bütçeni zorlayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün sosyal hayatın içinde rahat ve kararlı tavırlarınla liderliği ele alabilirsin.  Yaşanan bazı gelişmeler ikili ilişkilerinde sorunlara neden olabilir. Fazla göz önünde olman kıskançlıklara yol açabileceği gibi güç savaşlarına girmene de sebep olabilir. Kıskançlık ve inatlaşmadan kaynaklanan gerginlikler etrafına yansıyabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; geleceğe ümitle baktığın ve her türlü işin üstesinden gelebileceğine inandığın bir gündesin. Günün ikinci yarısında, görüşlerinden iyice emin olabilir ve ikna edici tavırlar sergileyebilirsin. İnançlarını dile getirirken abartılı ve inatçı bir tutum izlemekten kaçınmalısın. Cesaretle düşüncelerini ve planlarını anlatırken gizli düşmanlarını da harekete geçirmen mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; finansal konularda seni etkileyen durumlara karşı yönetimi ele alarak planlar yapabilirsin. Duygusal paylaşımlarda kendi isteklerinde ısrarcı olman gelişmelere yol açacağı gibi krizlere de neden olabilir. Risk alırken temkinli olmalı ancak iyimserliğini korumalısın. Başkalarının kaynaklarına güvenmek yerine kendi kazançlarına odaklanmanda yarar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün karşına gelebilecek fırsatlara açık olmalı ve değerlendirmelisin. Öğleden sonra yakın ilişkide olduğun kişilere karşı güç gösterisinde bulunabilirsin. Kendi isteklerin doğrultusunda olayları yönlendirmek isteyebilir, işleri zora sokabilirsin. Karşındakilerle uyum içinde olmak istiyorsan ısrarcılığından vazgeçmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün hem özel hem de sosyal hayatında ipleri eline almak isteyebilirsin. İlişkide olduğun insana daha romantik yaklaşımlarda bulunabilirsin. Öğleden sonra çevrendeki insanlarla fikir ayrılığı yaşayabilirsin. Gündelik işlerini yaparken dikkatli olmalısın, alışkanlıkla yaptığın işler sakarlıkla sonuçlanabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.