8 Haziran 2018 Burç Yorumları

Hızlı hareketli günlere hazırlıklı olun. Yeni girişimlerde bulunabilir, plan yapmaya ve ilgilendiğimiz konular hakkında düşünmeye daha fazla zaman ayırabiliriz. Fakat adımlarımızı sağlam atarak gerçeklerden uzaklaşmamakta fayda var. Ayrıca otorite konumundaki ilişkilerle aramızdaki ilişkilerde dikkatli olmalıyız, aksi taktirde bazı engellerle karşılaşabiliriz.

Sevgili Koç; dün yaşanan belirsiz koşulları geride bırakarak, bugün daha canlı ve cesur davranabilir, işlerini organize etmek için kolları sıvayabilirsin. Sabah saatlerinde iş ve özel sorumluluklarını rahatlıkla yerine getirirken, öğleden sonra üstlerinden gelebilecek direktifler işlerinin hızını kesebilir.

Sevgili Boğa; yakın çevrene karşı korumacı ve duygusal tavırların, zaman zaman bastırmış olduğun duyguları gün ışığına çıkararak; korku dolu ve endişeli olmana neden olabilir. Hızlı düşünüp, kariyer ve kazançlarına odaklanabilirsin. Eğitimle ilgili bir konuda yeni ortaya çıkan şartlar zorlanmana neden olabilir.

Sevgili İkizler; bugün başkalarının düşünce şeklinden ve fikirlerinden etkilenebilir, sigorta vergi gibi yasal zorunluluğu olan ödemelerini aksatabilirsin. Etrafındaki insanların idealist tavırlarına uyum göstermen; maddi kayıp yaşamana neden olurken, kendini de sorgulamana sebep olabilir.

Sevgili Yengeç; hırs ve cesaretle hareket ederek, kariyerinle ilgili alanlara yönelebilir ve finansal durumuna odaklanabilirsin. Partnerin ya da ikili ilişkilerinden kaynaklı oluşabilecek bazı engeller, cesaretle adım atman konusunda seni zorlasa da yine de kendi yolunda yürümek ve aklının estiği gibi davranmak isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; eğitim ve yurt dışı bağlantılı konularda bazı eksik ve tamamlanması gereken evraklar olabilir. Sevdiğin kişilerden alabileceğin destek, işlerini hızlı bir şekilde bitirmene fırsat verirken, her şeyin düzen içerisinde ilerlemesine sevinebilirsin. Gün içerisinde akrabalarınla ilgili sorumlulukların, duygusal baskı yaşamana neden olabilir.

Sevgili Başak; spontane gelişen bir olay nedeniyle, maddi bir kaynak bulmak durumunda olabilir, kısa süreli bir kriz yaşayabilirsin. Olaylara vereceğin tepki ve söylemlerinin sert olması uzlaşmacı yönünü engelleyebilir. Sakin ve sabırlı olman, çevrenden gelebilecek destekleri görmene yardımcı olacaktır.

Sevgili Terazi; gerek özel hayatında, gerekse sosyal ilişkilerinde uyum ve dengeyi sağlamak, mantık çerçevesinde hareket etmek sana düşebilir. Karşındaki insanların depresif tavır ve davranışları karşısında zorlanabilirsin. Arabuluculuk yapman gereken bu günde, diplomatik ve stratejik davranabilmelisin.

Sevgili Akrep; kişisel ihtiyaçlarına yönelmen, sağlığına önem vermen ve oluşabilecek koşulları kendine göre düzenlemen gerekebilir. İş ortamında gösterebileceğin cesur ve kararlı davranışların, çalışma arkadaşının gizli rekabetine maruz kalmana neden olabilir. Kontrolü elden bırakmamaya çalışmalısın.

Sevgili Yay; geçtiğimiz günlerde yaşamış olabileceğin hayal kırıklıklarının enkazını toparlamak isteyebilir, olaylara hızlı bir giriş yapabilirsin. Duygularından kaçmanın bir fayda sağlamayacağını anlayıp, kendinle ve korkularınla yüzleşmek isteyebilirsin. Alacağın yeni kararlarda da duygusal zorlanma yaşaman mümkün.

Sevgili Oğlak; kardeşin ya da yakınlarınla yaşamış olduğun bazı olaylar, karşındaki insanlara duyduğun güven duygusunu sorgulamana neden olabilir. Evinle ilgili bazı düzenlemeler yapmak istemen; gününe hız katabilir. Yaşayabileceğin ufak tefek aksiliklerin hızını düşürmesine izin vermemelisin.

Sevgili Kova; eski konular ve kapanmamış yaralarının gündem olması, duygusal değişim yaşamana neden olurken; kendini kimi zaman melankolik, kimi zaman da hümanist ve özgür hissedebilirsin.  Yakın çevrenden ve arkadaş gruplarından beklediğin desteği görürken, sen de sorumluluklarını ihmal etmemelisin.

Sevgili Balık; ev ve aileye dair konuların gündem olduğu, sağlığını ve dinlenmeyi ihmal etmemen gereken bir süreçtesin. Senden ya da başkalarından kaynaklı oluşan maddi ya da manevi hataları düzelmek için daha fazla sorumluluk alman ve fedakâr olman gerekebilir. Kazancını arttırmaya yönelik girişimler peşinde olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.