8 Eylül Burç Yorumları

Güne enerjik ve hevesli bir ruh hali ile başlayabiliriz ama akşam saatlerine kadar isteklerimiz konusunda çok net olamayabilir, başlattığımız girişimlerin gidişatını net bir şekilde göremeyebiliriz. Akşam saatlerinde ilişkiler açısından olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Olaylara daha olumlu bir gözle bakabiliriz. Cesaretimiz engelleri aşmak konusunda bize yardım edebilir  ancak hırslarımıza yenik düşmemeye özen göstermeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; burcuna ilerleyen Ay ile kendini daha dinamik ve aktif hissedebilirsin. Önüne çıkan engelleri aşabilecek bir kuvvette olduğuna ve işin üstesinden gelebileceğine inanabilirsin. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yaparak üretkenliğini arttırabilirsin. Aşk hayatın ise renkli geçebilir.

Sevgili Boğa; istekli olmana rağmen cesurca hareket etmekte biraz zorlanabilirsin. Arka planda seni çekimser kılan bazı durumlar ve ayağını sağlam yere basma isteğin, hamle yapmanı ertelemene yol açabilir. Çocuklarla, sevdiğin kişiyle alakalı bir durumu ise yeniden gözden geçirmek isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; amaç ve hedeflerine adeta tüm benliğinle odaklanmışsın. Rakiplerinle mücadele etmeye de hazırsın. Bugün içinde bulunduğun gruplarla ve arkadaşlarınla aranda geçen konuşmalar oldukça hararetli geçebilir. Ayrıca anlaşma ve kontratlarla ilgili işler olumlu olabilir.

Sevgili Yengeç; bugün alacağın cesurca kararlarla gündemde olabilirsin. İş ve sosyal yaşantında atacağın adımlar sana maddi ve manevi kazanım olarak dönebilir. Ancak bugün ailenle özellikle annenle olan ilişkilerinde dikkatli olmalısın. Aranızda gerilime neden olan durumlar gelişebilir.

Sevgili Aslan; fikirlerini sonuna kadar savunabilir hatta üstün çıkmak için adeta savaş verebilirsin. Uluslararası ve eğitsel alandaki işlerini, medya veya hukuki konularda bazı ilkleri gerçekleştirmen mümkün. Ancak otorite konumundaki kişiler üzerinde baskı yaratıp seni güç savaşlarına çekebilirler.

Sevgili Başak; alacaklarını tahsil etmek için vereceğin mücadele seni bir şekliyle yıpratabilir. Duygusal paylaşımlarında ise önceden öngöremediğin ufak çaplı krizler yaşayabilirsin. Sevdiğin kişi veya çocuklarına olan sorumluluklarına bir yenisi daha eklenebilir.

Sevgili Terazi; bugün karşındakilerle kıyasıya rekabete veya pazarlığa girmen söz konusu olabilir. Onların gözlerini budaktan sakınmayan tavırları karşısında iş birlikçi ve uyumdan yana olarak koşulları olumluya çevirebilirsin. Ancak yine de yaşanacak güç savaşları seni bir hayli yorabilir.

Sevgili Akrep; sorumluluğunu aldığın işe dört elle sarılabilir hatta liderlik edebilirsin. Bu önderliğin sana iş ve sosyal çevren içinde prestij kazandırabilir. Ayrıca bugün sağlığınla ilgili pozitif gelişmeler yaşayabilir belki yaptırdığın tetkiklerle ilgili güzel haberler alabilirsin. Akşam saatlerinde hırslanacağın durumlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Yay; sevdiğin kişi veya çocuklarınla ilgili eğitim ve yurt dışına ait konularda güzel haberler alman mümkün. Yaratıcılık gerektiren bir işle ilgili de gelecek vaat eden gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak işin parasal kısmı umduğundan farklı olacağından sevdiklerinle aranda sert diyaloglar geçebilir.

Sevgili Oğlak; evinle, ailenle veya yerleşiminle ilgili konular bugün de meşguliyet alanında kalmayı sürdürecek gibi görünüyor. Yeni başlangıçlar yapabilmen için maddi koşullarını düzenlemen gerekebilir. Satın almak istediğin bir emlak için ise kredi başvurusu yapabilirsin. Akşam saatlerinde hırslarının gözünü kapatmasına izin vermemelisin.

Sevgili Kova; düşünmeden konuşma ya da kendi fikirlerini kabul ettirme eğiliminde olabilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerinle ilişkinde ortaya çıkabilecek rekabetçi koşulları ancak uyumdan yana olursanız çözebilirsiniz. Akşam saatlerinde olaylar biraz alevlenebilir.

Sevgili Balık; bugün düşünmeden harcama yapabilir veya bir girişimde bulunma kararı alabilirsin. İşle ilgili bir konuda ise parasal alandaki yetkileri kendinde toplayabilirsin. Yetenekli olduğun bir becerinle ilgili kendine yeni kazanç kapıları açmak isteyebilirsin. Ancak bu konuda yetkin kişilerden destek göremeyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.