8 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Aslında iyi organize olabileceğimiz ve istediğimiz hedeflere varabileceğimiz bir gündeyiz. Bugün için yaptığımız planları harfi harfine uygulayabilir, hem fiziksel hem de zihinsel bir dayanıklılık sergileyebiliriz. Üstelik detaylı ve akılcı davranarak tüm görevlerimizi de yerine getirebiliriz. Biraz böbürlenme ve ukalalık yapma riskimiz olmasına rağmen genelde vizyoner ve sorumluluk sahibi davranabiliriz. Gerçi istediğimiz hızda ilerlememiz mümkün olmayabilir ve bazı engelleri aşmamız gerekebilir ama gereken cesaret ve yüksek enerjiye sahip olacağız. Haftanın son günü sosyalleşmek ve yeni ortamlara girmek açısından son derece güzel görünüyor. İyi haftalar…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün gelecek kaygısı yaşayabilir ve karar alma aşamasında olabilirsin. Hafta sonu olmasına rağmen çalışabilir ve önümüzdeki haftaya hazırlık yapıyor olabilirsin. Hayatınla alakalı memnuniyetsizlik yaşadığın konuları dönüştürmek için olgun ve bilge  insanlara danışabilir ve fırsatlar yakalayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün oldukça pozitif ve aktif bir gün geçirebilirsin. Yakınlarınla birlikte seyahat planların olabilir veya  farklı olarak felsefe konulara, değişik olan ilgin eğitimlere katılabilir yeni başlangıçlar yapabilirsin. Fikirlerini aile fertleri veya dostlarınla paylaşabilir, hareketli bir hafta sonu olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün ekonomik durumunu gözden geçirmeli ve fazla harcama yapmamaya özen göstermelisin. Finansal akışını kontrol altına almalısın. Maddi konularda öz güveninin yetersiz olduğunu hissedebilir ve karşına çıkabilecek fırsatları değerlendirmede zorlanabilirsin. Abartıdan uzak durmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ikili ilişkilerinin önemini hissettiğin; huzurlu ve sakin bir gün geçirebilirsin. Eşin ya da sevdiğin kişiyle zaman geçirebilir ve sürprizlerle karşılaşabilirsin. Günün gergin enerjisinden biraz sıyrılabilir, kendini biraz rahatlatabilirsin. Haftanın son gününü sevdiklerinle geçirebilir ve önümüzdeki haftaya pozitif başlayabilesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün organize etmeye ve istediğin hedeflere ulaşmak için harcadığın çabadan sonra enerjinin ve motivasyonun azalmasıyla sağlık sorunlarının bir anda nüksedebilir, kendini kötü hissedebilir, dikkat etmelisin. Evcil hayvanın varsa onun sağlık sorunlarıyla da yakından alakalı olmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aşk ve sevgi dolu bir gün geçirmek için planlar yapıyor olabilirsin. Çocuğun varsa onunla birlikte vakit geçirebilir ve paylaşımlarda bulunabilirsin. Günün enerjisiyle eşine veya çocuğuna çok otoriter davranışlarda bulunabilir ve kontrolcü tavırlarınla sevdiklerinin negatif enerjisiyle canın sıkılabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugünü dışarıda vakit geçirmek yerine kendine ayırıp; evinde, ailenle birlikte zaman geçirebilirsin. Bulunduğumuz hafta içerisindeki; hem fiziksel hem de zihinsel yorgunluğunu atmak için bugünü tercih etmeli ve önümüzdeki haftaya güç ve  direnç sağlamış bir şekilde başlayabilmelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün için yaptığın planları harfi harfine uygulayabilir ve pozitif bir hafta sonu geçirebilirsin. Sosyalleşmek için elinden geleni yapabilir, arkadaşların ve dostlarınla gezebilir, hoş vakitler geçirebilirsin. Haftanın gergin ve aceleci yapısından kurtulduğunu hissedebilir ve kafandaki negatif düşünceleri atmış ve her şeyi günün akışına bırakmış olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; maddiyat ağırlıklı bir gün yaşıyor olabilirsin. Gelirini artırabileceğini düşündüğün iş teklifleri veya belli başlı fırsatlar kapını çalabilir ve bunun üzerine yeni olanaklara güvenip harcamalarını arttırmamalısın. Çıkabilecek fırsatları değerlendirirken; sınırları zorlamadan ve koşulları hesaplayarak hareket etmeye bakmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; değişken ve planlı programlı bütün görevlerini yerine getirdikten sonra bugün kendinle ilgilenebilir, kendini geliştirmeye çalışabilir ve bakımlarını yapabilirsin. Partnerinden gelebilecek güzel bir haberle motivasyonun artabilir kendini çok daha mutlu hissedebilirsin. Negatif etkilerden uzak avantajlı bir gün geçirebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; enerjinin düştüğünü hissedebilir ve evde kalıp dinlenmeyi tercih edebilirsin. Fakat fiziksel olarak dinlensen de beynin durmadan düşünebilir ve aklını kurcalayan fikirlerle zihinsel olarak yorulduğunu hissedebilirsin. Detaylarda boğulabilir ve parasal anlamda sıkışık olduğunu düşünebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sosyal bir hafta sonu geçirebilir, gezebilir ve neşenin tavan yaptığı bir günde olabilirsin. Belli başlı fırsatlar kapını çalabilir, bunları analiz ederken keyiflenebilirsin. Vizyonunun geniş sorumluluklarının bilincinde olduğundan koşulları hale yola sokup haftayı keyifli bir şekilde sonlandırabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.