8 Eylül 2018 Burç Yorumları

İçinde bulunduğumuz karmaşık durumu netleştirme zamanı. Hem sosyal hem de romantik ilişkilerde gerilim artıyor. Adımlarımızı sağlam atmalı, ani kararlar vermekten kaçınmalıyız. Mantığımızın izinden giderek kendimiz için iyi olanı seçmeli, kavgadan gürültüden uzak durmalıyız.

Sevgili Koç; bugün romantik ilişkilerinde fazla gururlu olman, gereksiz çatışmaları büyüterek, aranızdaki ilişkiye zarar verebilir. Bu alanda temkinli ve sağduyulu olman, aranızdaki ilişkiyi daha tutkulu hale de getirebilir. İş ve projelerinde daha yaratıcı olabilir, elle tutulur somut değerlere kolaylıkla ulaşabilirsin.

Sevgili Boğa; aile içi konularda aktif rol alabilir, ev içinde düzenlemeler ya da organizasyonlar yapabilirsin. Ancak, gün içinde sık görüştüğün insanlarla ya da partnerinle sorunlar yaşayabilirsin. İletişim dilinin sert olması, çatışmaya yönelik zemin hazırlayabilir. Olgun ve hassas yaklaşımlar sergilenmen gerekebilir.

Sevgili İkizler; bilimsel konularda ya da merak ettiğin bir alanda araştırma yapabilir, senin için önemli bilgilere ulaşabilirsin. Parasal kaynaklarını değerlendirmek veya kullanmak açısından savruk ve fevri davranman mümkün. Partnerinle olumlu süren ilişkini bozmaman için bu gün biraz esnek olman gerekebilir.

Sevgili Yengeç; uzun zamandır yaşam alanında, kariyerinde ve iş birliklerinde adım atmak için çekimser davranmış olabilirsin. Satürn’ün düz seyrine dönmesiyle birlikte artık hayatına hız verebilirsin. Bugün harcamalarındaki tutarsızlığın ailenle ya da ilişki içerisinde olduğun insanlarla sıkıntı yaşamana neden olabilir.

Sevgili Aslan; burcundaki Ay seni dikkat çekici kılmakla birlikte fazla özgüvenli yaparak sivri dilli hale getirebilir, dikkatli olmalısın. Hafta sonunu yakınlarınla birlikte geçirmek için organize olabilirsin. Fakat ilişkilerinde ve parasal konularda fazla talepkâr olman iş birliklerini tekrar düzenlemene ya da bitirmene neden olabilir.

Sevgili Başak; kişisel zevklerin ya da sevdiklerine karşı fazla eli açık olabilirsin. Detaylar üzerinde fazlaca durduğun bugünlerde kendince birtakım kararlar alabilir, planlar yapabilirsin. Yaptığın bu planlarda ketum olabilir, fikirlerini paylaşmaktan kaçınabilirsin. İlişkilerle ilgili yaşadığın sorunları iç dünyanda çözümlemeye çalışabilirsin.

Sevgili Terazi; hedeflerine giden yolda hiçbir engel tanımayabilir, başına buyruk hareket edebilirsin. Geleceğini etkileyebilecek birtakım anlaşmalar yapman, ailenin pek de hoşuna gitmeyebilir. Dik başlılığın dengeni kaybetmene yapıcılıktan uzak kalmana neden olabilir. Uyumlu olmaya bakmalı, durum değerlendirmesi yapmalısın.

Sevgili Akrep; ticari işlerinde, ortaklı konularında ya da yakınlarınla ilişkinde ani kararlar alarak bazı ortaklıklarını bitirebilirsin. Bazı Akrepler ise girişimlerini paylaşmak, uzun vadeli temellere oturtmak için harekete geçebilir. Otorite konumundaki kişilerle karşı karşıya kalmamak adına sorumluluklarına ve iletişimine dikkat etmek gerekebilir.

Sevgili Yay; yakın dostlarınla, görüşlerinle ilgili fikir ayrılığı yaşayabilirsin. Yaşanan karasızlıklar orta yolu bulmanızda gerginlik yaratabilir. Bu durum karşındaki insanları zorlayabileceği gibi, sen de olumsuz etkilenebilirsin. Çalıştığın iş yerinde maddi bir konudan kaynaklı güvensizlik yaşaman mümkün. Günü sakinlikle geçirmeye bakmalısın.

Sevgili Oğlak; kariyer alanında veya otorite konumumdaki kişilerle birtakım sorunlar yaşayabilir, fazla eleştirel ve detaycı olabilirsin. Zihnini rahatlatmalı ve fazla takıntılı olmaktan kaçınmalısın. Ekonomik konularda güçlü etkiler altında olmana rağmen risk almak istemeyebilir, stratejik davranmayı tercih edebilirsin.

Sevgili Kova; karşıdan gelebilecek her türlü fırsata açık olmakla birlikte, uyuşmazlıklara da açık bir gündesin. Özgür ruhlu davranışların zaman zaman inatlaşmana neden olabilir. Karşındaki insanlar kadar sen de zorlanabilirsin. Akşamüzeri ortak işlerinden kazandığın gelirlerle ilgili detaylı araştırma yapabilir, önündeki günlerin hesabını çıkartabilirsin.

Sevgili Balık; bu ara sağlığınla ilgili bazı tetkikler yaptırıyor olabilir veya yeni bir detoks programı uyguluyor olabilirsin. Hedef ve projelerini hayata geçirmek için detaylı çalışmalar yapmış olsan da önünü henüz göremediğin maddi sorunlar nedeniyle adım atmakta tereddüt ediyor olabilirsin. Başkalarından gelebilecek maddi destekler seni rahatlabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.