8 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Kapanış enerjilerinin hâkim olduğu bir atmosfer içinde haftaya başlıyoruz. Yeni girişim ve atılımlar için uygun bir süreçte değiliz. Kendimizi kısıtlanmış, engellenmiş ve mutsuz hissedebiliriz. Gerçeklerle yüzleşme durumu da söz konusu olabilir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün ilişkilerine odaklanabilir, tek başına hareket etmekte zorlanabilirsin. Sabah saatlerinde iş ve sosyal hayatında karşına çıkan engeller planlarını ertelemene yol açsa bile içinde bulunduğun gruplardan alacağın desteklerle hedeflerine varabilir, iş birlikleri aracılığıyla girişimlerde bulunabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; haftaya iş arkadaşlarınla adil iş paylaşımı ya da görüş farklılıklarından dolayı gerilim yaşayarak başlayabilirsin fakat konuyu fazla büyütmeden kendi içinde sorunları giderebilirsin.  Günün ilerleyen saatlerinde ise iş ve sosyal hayatında cesaretini toplayarak harekete geçebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; keyiflerin ve sevdiklerin için yaptığın harcamalar finansal olarak zorlanmana neden olsa da gelecek ödemelerden dolayı iyimserliğini muhafaza edebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların desteği ile cesaretini toplayacak ve kendini ifade edebileceğin adımlar atabileceksin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yarın gerçekleşecek yeniay öncesi hareketli bir gün geçirebilirsin. Haftaya bazı beklentilerinin gerçekleşmemesi ve yakın ilişkide olduğun kişilerle yaşadığın çatışmalardan dolayı gergin başlayabilirsin ancak duygusal paylaşımlar ve finansal alanda alacağın destekler önüne çıkan engelleri aşmanı sağlayacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün beraber çalıştığın kişilerle arandaki çıkar çatışmalarını tartışmaya dökmeden çözmeye çalışabilir, sana düşmanlık yapmaya çalışanları başarısızlığa uğratabilirsin. Üstünde çalıştığın anlaşmaları sonuçlandırabilir, iş birliklerinin desteğiyle kendini cesaretle ifade edebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yarın gerçekleşecek yeniay öncesi kazançlarının yeterli olmadığını düşünebilir, keyiflerin ve sevdiklerin için daha fazla harcama yapmak isteyebilir, kendinden ödün verdiğini düşünebilirsin. Daha fazla yorulmayı ve çaba sarf etmeyi göze alarak yeni projeler üstünde çalışmayı tercih etmen mümkün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iş, sosyal ve aile ortamında yaşanan gelişmeler seni kırmış olsa bile tavırlarını dengede tutarak, nezaketini korumayı başarabileceksin. Çıkar çatışmaları ilişkilerini gözden geçirmene neden olabilir. Beraber olmaktan keyif aldığın kişilerle ortak hareket edebilir, duygularını cesaretle açığa çıkarabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün dedikodular ve düşmanlıkların açığa çıkmasıyla, çıkar ilişkilerinin farkına varabilirsin. İçten içe kırılmakla birlikte hemen tepki vermek yerine strateji geliştirmeye çalışabilirsin. Ailenden alacağın destekle kendini kontrol edecek ve herhangi bir çatışmaya izin vermeyeceksin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne ekonomik çıkarların gereği bazı değerlerinden ödün vererek başlayabilir, hedeflerine varamamanın sıkıntısını yaşayabilirsin. Ancak sonrasında keyifli enerjilerle dolacak, sosyal gruplar ve arkadaşlarla bir araya gelebileceksin. Sanatsal organizasyonlar içinde yer alabilir, geleceğe dair umutlarını yakın çevrenle paylaşabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün çalışma hayatında ve sosyal ortamında, kendi çıkarların adına var olan gerilimi gidermeye çalışmalı, uzlaştırıcı bir tavır belirlemelisin. İş birliklerinde yaşanan olaylarda adil ve dengeli bir bakış açısı geliştirmen gerekebilir. Ekonomik koşullarını iyileştirmek projeler üretebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; girişimlerinin istediğin hızda ilerlememesi ve gelişen olaylar hayata bakış açını sorgulamana neden olabilir.  Gizli çıkar ilişkilerini fark etmen ilişkilerde gerilime yol açabilir. Çevrendeki anlaşmazlıklarda uzlaşmacı ve arabulucu rolü oynaman gerektiğinde kendini rahatlıkla ifade edebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; içinde bulunduğun krizleri çözmek için beklediğin desteği bulamaman kırılmana neden olabilir. Sevdiklerinin iyi niyeti ve yardımseverliği senin için tatmin edici olamayabilir. Sosyal gruplar ve arkadaşlarınla aranda yaşanan çıkar çatışmalarında kendi haklarından taviz vermen beklenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.