8 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, kendimizi daha keyifli ve huzurlu hissedecek, bizi mutlu edecek şeylere yöneleceğiz…yemeye içmeye, gezmeye, kısa mesafeli gezilere daha fazla zaman ayıracağız…Bazılarımız yerinden kıpırdamak istemeyecek; evde zaman geçirmek, dinlenmek ve tembellik yapmayı tercih edecek.İlerleyen saatlerde ise beklenmedik gelişmeler; sürprizli durumlar ortaya çıkabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; huzurlu ve keyifli bir gün geçirmek isteyebilir, gönlünce alışveriş yapabilirsin. Bugün yapacağın girişimlerde destekler alabilir, uzun vadeli sağlam yatırımlara yönelebilirsin.  İş ve sosyal hayatından güçlü kişiler ya da amirlerin yeteneklerini değerlendirerek seni onaylayabilir ve yanında yer alabilirler.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla kendini güçlü ve güvenli hissedebilir, birkaç gün boyunca hem yaşamını ilgilendiren konularda hem de ilişkilerinde önemli gelişmeler yaşayabilirsin. Kararlı ve istikrarlı hareket ederek, girişimlerde bulunabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün bir iç değerlendirme yaparak, kafanda bir bilanço çıkarmaya çalışabilirsin. Kendini güvende hissetmek için planlar yapabilir, kazançlarını daha verimli kılmanın yollarını arayabilirsin. Yanında huzur duyacağın kişi ve gruplarla bir araya gelebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kendini güçlü ve neşeli hissedebileceğin bir gündesin. Eşinle, arkadaşlarınla ve yakınlarınla planlar yapabilir, misafirliğe gidebilir, büyük sofralarda yer alabilirsin. Gelirlerini daha verimli ve akılcı kullanmak için başkalarından fikir alabilir, yatırımlar yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş ve toplumsal alanda kendini ifade edebileceğin, kararlarını uygulayabileceğin bir gündesin. Yaptığın çalışmalarla göz önünde olabilir, topluluklara görüşlerini anlatabilirsin. Akşam saatlerinde katıldığın toplantı ve eğlencelerde, dikkatleri üstünde toplayan ve ön planda olan kişi olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün hayata bakış açını ve görüşlerini ifade ederken onaylanabilir, güvenle aldığın kararlar üzerinde ilerleyebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir arada olmak, onların desteğini almak kalıcı girişimlerde bulunmanı sağlayabilir, küçük ama keyifli bir yolculuk fırsatı yakalayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün yaşamınla ilgili değerlendirmeler yapabilir, hayatındaki krizlerden kurtulabileceğin destekler bulabilirsin. Gayrimenkullerle ilgili yeni yapılanmalar içine girebilir, alım satım, komisyon gibi işlerden kazanç sağlayabilirsin. Beklenmedik yardımlar kendini güvende hissetmeni sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Ay’ın karşıt burcunda hareket etmeye başlamasıyla başkalarının şartlarına uymak zorunda kalsan da uzun süredir üstünde çalıştığın anlaşmaları sonuçlandırabilir, yeni ortaklıklara ya da iş birliklerine girişebilirsin. Yakın çevrenden alacağın destek ve ikna kabiliyetinle uzun vadeli planlar yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gündelik düzenini uygularken sağlığınla da ilgilenebilir, beslenme alışkanlıklarını gözden geçirebilirsin. Çalışma ortamında sarsılan güvenini yeniden inşa edebilir, yeteneklerini kullanarak projelerini başarılı bir şekilde sonuçlandırabilirsin. Ekonomik açıdan olumlu gelişmeler olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün gelişmeler senin istediğin yönde ilerlerken, beklentilerin karşılanabilir, romantik ilişkiler ve çocuklarla ilgili kararlarının doğru olduğunu teyit edebilirsin. Alışverişe çıkmak ya da sevdiklerinle bir araya gelmek isteyebilir sadece keyif aldığın konularla ilgilenebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gayrimenkullerle ilgili girişimlerinde beklenmedik destekler alabilir, kendini daha güçlü ve kararlı hissedebilirsin.  Olayların senin lehine gelişmesi geleceğe daha güvenle bakmanı sağlayabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için fırsatlar bulabilir, umulmadık yardımlar alabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün her zamankinden daha kararlı ve istikrarlı olabilir, hedeflerini gerçekleştirmek için harekete geçebilirsin. Yoğun iletişim trafiği içinde keyif alacağın programlar yapabilir, arkadaşlarınla beraber olabileceğin, kendini güvenle ifade edebileceğin ortamlarda bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.