8 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün sorumluluklarımız çerçevesinde hareket etmeyi tercih edecek; planlı programlı olmaya özen göstereceğiz. Zamanın ve elimizdekinin kıymetini bilerek davranacak; bunlardan verim elde etmek isteyecek ve başarıya odaklanacağız. Ayrıca hem maddi hem de manevi anlamda sınırlarımızı ve haddimizi bilerek hareket etmeye de özen göstermekten kaçınmayacağız. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde coşkulu duygularla günü dolu dolu yaşamak isteyebilirsin.  Yeni kişilerle tanışabilir, yeni yerler yeni fikirler keşfetme arzusu duyabilir, kendini daha maceracı hissedebilirsin. Öğleden sonraya kadar olan süreç oldukça hareketli geçebilir. Sonrasında ise aile ve toplumsal konular öne çıkabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; duygusal paylaşımlar ve ortak kazançlarınla ilgili gelişmelerin olacağı hareketli bir sabaha uyanabilirsin. Bir yönün sahiplenici olmanı diğer bir yönün ise akışta kalmanı söyleyebilir. Bu ikilemler ufak çaplı krizlere neden olabilir. Akşam saatlerinde daha mantıklı davranabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; öğleden sonraya kadar sürpriz organizasyonlar ve arkadaşlarla geçirilecek keyifli saatler yaşayabilirsin. Her ne kadar karşındaki kişiler değişken bir tavır sergilese de teklif ve önerileri senin için yeni ufuklar açabilir. Finansal konularda dikkatli davranman gereken bir gündesin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; daha önce cesaret edemediğin girişimleri gerçekleştirmek için uygun koşulları bulabilirsin. İş ve sosyal hayatını canlandıracak adımları atabilirsin. Ayrıca sorumluluklarını yerine getirmek için canla başla çalışabilirsin. Akşam saatlerinde yakın ilişkide olduğun kişilere kulak vermen gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugünlerde seni destekleyen ve isteklerine ulaşmanı kolaylaştıran enerjilerle dolusun. Gerek özel gerekse sosyal yaşantında hareketli bir gün geçirebilirsin. Sevdiklerinle zaman geçirmenin yanı sıra maceracı yönünü açığa çıkaracak fırsatlarla karşılaşabilirsin ancak akşam saatlerinde enerjin birden düşebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerini dışarı çıkmad  n ev işlerine ayırarak geçirmek istesen de beklenmedik durumlar harekete geçmeni gerektirebilir.  Duygusal paylaşımlar, ortak kazanç ve harcamalarda ani gelişmeler yaşanabilir. Akşam saatlerinde kontrolü ele alabilir, keyif aldığın konulara yönelebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; güne ani gelen haberler üzerine harekete geçerek başlayabilir, kendini maceraya ve sürprizlere hazır hissedebilirsin. Gerek özel hayatın gerekse işe ait konularla zihnin meşgul olabilir. Fakat akşama doğru aileye dair sorumluluklar ve ev işleri seni yorabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; finansal konularda ortaya çıkacak gelişmeler sabah saatlerinde aklını kurcalayabilir. Öngöremediğin harcamalar çıkabilir. Ayrıca yeteneklerini ortaya çıkaracak olanaklarla da karşılaşabilirsin. Öğleden sonrasını ise tamamlanması gereken işlere ve araman gereken kişilere ayırmanda fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne özgüven ve cesaretle başlayabilir, ani gelişen programlara uyum sağlayabilir, maceralara açık olabilirsin. Yeni keşifler yapmak ve seni zihnen geliştirecek faaliyetlere katılmak isteyebilirsin. Ancak akşama doğru daha gerçekçi ve ciddi konulara eğilebilir, para konularına odaklanabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sana yük olacak veya risk almana neden olabilecek durumlardan uzak durmak isteyebilirsin. Bazı korkularınla ve bilinçaltını kurcalayan düşüncelerinle yüzleşme ihtimalin de var. Ancak akşama doğru Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla enerjin artabilir, kendini daha güçlü hissedebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hareketli ve yoğun geçecek bir gün seni bekliyor. Gruplar içinde aktif ve katılımcı olabilir, hatta bazı durumlarda liderliği ele alabilirsin. Söylemlerinin ilgi çekici olması da çevrendekilerin dikkatini çekebilir.  Fakat günün ilerleyen saatlerinde yalnız kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün sosyal yaşantın ya da iş hayatın oldukça yoğun geçebilir. Farklı fikir ve düşüncelerini çevrendekilerle paylaşabilir, yeteneklerini gözler önüne serebilirsin. Akşam saatlerini arkadaşlarınla geçirebilir, birlikte katılacağınız etkinlikleri organize etme görevini üstlenebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.