8 Aralık 2017 Burç Yorumları

Bugün yine enerjik, coşkulu ve heyecanlıyız. Sabah saatlerinde ön planda olmak isteyebiliriz. Çevremizdeki insanların tecrübesinden de yararlanarak üstlendiğimiz sorumlulukları başarıyla yerine getirmemiz mümkün. Öğleden sonra daha bireysel hareket edebilmek, kimsenin fikrini almadan özgürce ilerlemek isteyebiliriz. Ancak birilerinin fikrini almanın üzerinde çalıştığımız konularda daha gerçekçi olmamıza ve doğru kararlar vermize yardım edeceğini unutmamalıyız. Geçmişte de karşımıza çıkan bir sorunu bu sefer konusunda uzman kişilerin desteğini alarak çözebileceğiz. Olup biteni bir kez daha değerlendirmemiz daha etkin sonuçlara varmamızı sağlayacak. 

Sevgili Koç; bugün neşen yerinde olabilir, hayatın sana sunduğu keyiflerin sevdiklerinle birlikte tadını çıkarmak isteyebilirsin. Kendini öne çıkarmaktan çekinmeyecek üstlendiğin işlerde başarı elde edebileceksin. Ancak özgüveninin yüksek oluşu bazen sıra dışı çıkışlar yapmana yol açabilir.

Sevgili Boğa; evde liderliği ele alabilir hem iş hem de özel yaşamında var olan sorunları gidermek üzere harekete geçebilirsin. Bilinçaltında uyanan ve farkındalık yaratan durumlardan dolayı alternatif düşünceler üretebilirsin. Finansal açıdan seni destekleyen kişilerle bir araya gelebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün düşüncelerini özgüvenle ifade edebilir, aktif ve dinamik tarzınla dikkatleri üzerine çekebilirsin. Yakın çevrenle ortak alacağın kararlar yakın bir gelecekte sana fayda sağlayabilir. Farkındalık yaratacak seminer veya ekip çalışmalarına katılabilirsin.

Sevgili Yengeç; maddi ve manevi sorunların çözümü için kolları sıvayabilir, sana yardımcı olacak uzmanlardan destek alarak girişimlerini gözden geçirebilirsiniz. Yanlış hesapları düzeltmek ve kendini daha güçlü hissetmek için liderlik yapman gerekiyor. Ayrıca yetenekli olduğun alanda becerinle ön plana çıkabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün özgüveninin yüksek oluşu kendini rahat ifade etmene ve ön plana çıkmana neden olabilir. İstek ve arzularının peşinden hevesli ve kararlı bir şekilde gidebilirsin. Aşktan yana şanslı olabilir, yaşamınla ilgili konularda kontrolü ele alarak, yönetim becerilerini sergileyebilirsin.

Sevgili Başak; bilinçaltının sürekli çalıştığı her ihtimali hesaplayarak sonuçlarını cesaretle göğüsleyebileceğin bir gündesin. Bugünü planlamaya, kendini ve üzerinde çalıştığın konuyu en iyi şekilde sunmak için ön hazırlıklar yapmaya ayırabilirsin. Maddi konularda kaçırdığın fırsatlar ayağına gelebilir.

Sevgili Terazi; bugün gruplar ve arkadaşlar içinde oldukça dikkat çekicisin, duruşun ve tavrınla göz doldurabilirsin. Yakın çevren, kardeşlerin ve komşularla gireceğin diyaloglarda fikir ve düşüncelerini güzelce ifade edebilir, yanlış anlaşılmaları giderebilir, eski tanıdıkları bir araya getirebilirsin.

Sevgili Akrep; sosyal hayatın içinde rahat ve kararlı tavırlarınla liderliği ele alabilirsin.  Gücünü ortaya koyacağın gelişmeler sayesinde hem maddi hem manevi yönden kazançlar sağlayabilirsin. İş ve özel hayatında oluşan farkındalık; koşullarını tekrar gözden geçirip fırsatlar yakalamanı sağlayabilir.

Sevgili Yay; güne oldukça iyimser ve yüksek bir enerjiyle başlayabilir, görüşlerinden emin olduğun için ikna edici bir tavır sergileyebilirsin. Geleceğe ümitle bakarak her türlü işin üstesinden geleceğine inanabilirsin. Yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili olumlu gelişmeler seni daha da motive edebilir.

Sevgili Oğlak; finansal konularda seni etkileyen durumlara karşı yönetimi ele alarak planlar yapabilirsin. Duygusal paylaşımlarda kendi isteklerinde ısrarcı olman gelişmelere yol açabileceği gibi ufak çaplı krizlere de neden olabilir. Risk almaktan çekinmemeli, iyimser olmaya gayret etmelisin.

Sevgili Kova; bugün karşıdan gelecek her türlü fırsata açık olmalısın. Kendine çizdiğin yolda seni motive eden ve tekrar harekete geçmeni sağlayan kişilerle bir araya gelebilirsin. Farkındalığını artıran durumlar olaylara bakış açını değiştirecek ve alternatifler bulmanı kolaylaştıracaktır.

Sevgili Balık; bugün gerek özel gerek çalışma hayatında yönetimi ele almaktan çekinmeyecek, kararlı ve etkin olacaksın. Sana destek olan güçlü kişilerle yapacağın iş birliği sayesinde daha güçlü olabilirsin. Sağlığına olumlu etkisi olacak girişimlerde bulunabilir, keyiflerini günlük yaşantına taşıyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.