8 Ağustos Burç Yorumları

Günün erken saatlerinde bir taraftan uyumlu olmak ve dengeli korumak isterken diğer taratan da bazı konularda ısrarcı davranabilir ve sınırları zorlayabiliriz. Sabah saatlerinde daha sağduyulu davranabilecek, içinde bulunduğumuz koşulları objektif bir şekilde değerlendirebilecek ve geleceğe yönelik sağlam planlar yapabileceğiz. Eğitim, yolculuklar, yurt dışı ile ilgili konular, hukuki konularla ilgili işlerde olumlu gelişmeler olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde sosyal aktivitelerine ve grup çalışmalarına katılabilir, sorumluluklarımızı yerine getirmek için çaba sarf edebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sosyal ortamlarda bulunmaktan keyif alabilir, toplumsal konularla ilgilenebilirsin. Yurt dışı, eğitim ve hukuksal işlerden beklediğin haber ilk anda seni şaşırtsa da sonrasında olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsin. Arkadaşlarınla geçmişte yaşadığın bir sorununu mantık çerçevesinde ele alabilir, çözüm yoluna gidebilirsin.

Sevgili Boğa; ailen ve evinle ilgili duygusal yaralar aldığın konuları farklı bir yöntem izleyerek çözümleyebileceğin imkânlar bulabilirsin. Hedeflerin için kendi kazancınla birlikte başkalarından gelecek gelirleri de kullanmak isteyebilirsin. Farkındalığını yükseltecek olaylarla karşılaşabilirsin.

Sevgili İkizler; geleceğin hakkında karar alırken başkalarının fikrini almak isteyebilirsin. Ön hazırlıklarını yapmakta olduğun işlerin bugün son bir kez daha üstünden geçebilirsin. Yaratıcılığını verimli kullanabileceğin enerjilerin etkisinde olduğun bugün, farklılığını çevrendekilere gösterebilirsin.

Sevgili Yengeç; parasal alanda daha ilkeli davranman ve geleceği düşünerek adımlar atman gerekebilir. Grup çalışmalarından kesintili de olsa kazanç elde etmen mümkün. Duygusal olarak seni yaralayan kişilerle kuracağın diyaloglar sonrasında olayları farklı gözlerle değerlendirme imkânı bulabilirsin.

Sevgili Aslan; arkadaş grubundan biri ile bir süredir kuramadığın iletişimi gerçekleştirebilirsin. Belki ilerde daha fazla yakınlaşacağınız ilişkinizin tohumlarını atabilirsin. Yakın beraberliğinde ise seni yaralayabilecek durumların ortaya çıkma olasılığı var. Sürprizler seni şaşırtabilir.

Sevgili Başak; yakınlarından birine veya kendi sağlığınla ilgili şikayetlerine çare olacak tedaviye başlayabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla ilişkilerinde dikkat çekici gelişmeler yaşanabilir.  Aranızda duygusal açıdan yararlanacağın konuşmalar geçebileceği gibi birbirinizin derdine derman da olabilirsiniz.

Sevgili Terazi; sevdiğin kişi veya arkadaşlarınla ilişkilerinde aranıza mesafe girecek olaylar yaşanabilir. Çocuklarınla ilgili yaralı hissettiğin bir konuyu telafi etme imkânı bulabilirsin. İlişki ve iş birliklerinde beklenmedik anda karşılaşacağın bir gelişme seni keyiflendirebilir.

Sevgili Akrep; evin ya da ailenle ilgili seni yaralayan veya duygusal olarak kayıp hissi veren durumlara çözüm bulabilirsin. Henüz bilmediğin gizli bir konu açığa çıkabilir. Bir süredir değiştirmek istediğin yerleşim veya yapmak istediğin tadilat için gerekli bütçeyi bulabilirsin.

Sevgili Yay; yakınlarınla veya kardeşlerinle ilgili yıpratıcı bir konuya müdahale edebilir, sorunlarını çözüme ulaştırmak için öncü olabilirsin. İmzalamak istediğin bir kontratta, başlamayı düşündüğün bir eğitimde veya çıkacağın bir yolculukta karşılaşman muhtemel pürüzler seni uğraştırabilir.

Sevgili Oğlak; bugün kazançlarınla ilgili elinde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsin. Yer aldığın takım çalışmalarında her zamanki performansını ve yönetim becerini gösteremeyebilirsin. Evinden veya ailenden kaynaklı bir durum ani para gereksinimiyle canını sıkabilir.

Sevgili Kova; kendini fazla önemseyeceğin hatta her şeyin üstünde göreceğin bir ruh halinde olabilirsin. Diğer bir yandan yeteneklerini grupların lehine, bilgini ise arkadaşlarının yardımına kullanabilirsin. Sana ufuk açacağını düşündüğün ancak cesaret edemediğin yolculuklar veya eğitimin için hamlede bulunabilirsin.

Sevgili Balık; duygusal yaralanmaya neden olan ailevi bir konu veya geçmişte yaşanmış bir olay yeniden zihninde canlanabilir. Sağlığınla ilgili bir şikayetine şifa bulabilir, mali sıkışıklığına çözüm bulabilir veya yakınlarından birinin derdine derman olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.