8 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Yine tartışmalara ve inatlaşmalara açık bir ruh halinde olabilir, öğlene kadar olan süreçte saldırgan enerjiler sergileyebilir ya da bu enerjilere maruz kalabiliriz. Bugün sakin olmaya özen göstermeli, kazadan beladan uzak durmak için azami dikkat göstermeliyiz. Fakat bir yandan da tutku ve istek dolu olabilir, şansımızı sonuna kadar zorlayabilir ya da romantik ilişkilerde ani gelişmeler yaşayabiliriz.  Akşam saatlerinde uyum ve dengeyi yakalayabilir, kendimizi doğru ve etkili bir şekilde ifade edebilir, sezgilerinde yardımıyla karşımızdakileri anlayabiliriz. Bu gece gerek aşk gerekse sosyal ilişkiler açısından fırsatlar getirebilir, derinliği olan keyifli sohbetler edebilir, bir yandan da kazançlarımızı artırabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; içinde bulunduğun maddi ve manevi koşulları daha rahat analiz edebileceğin ve sevdiklerinden de tam destek görebileceğin bir gün. Mücadele etmekten çekinmediğin, takıntı yaptığın konuların üzerine gittiğin ve aşkının arkasında durduğun günlerdesin. Görünür ve çekici olmanın yanı sıra romantik ve seyahatler konusunda da oldukça şanslısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ne istediğini bildiğin,  yapmayı düşündüğün girişimler kararlar ve planlamalar için mükemmel bir gündesin. Maddi konularda istikrarlı yükselişin; ticari bir anlaşmadan ya da hiç ummadığın bir yatırımdan gelebilir.  Ailenle olan işbirliğine devam etmeli, tereddüt etmeden elini çabuk tutarak gelen fırsatı iyi değerlendirmeye bakmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde alacağın ani kararlardan  bir süre sonra pişmanlık duyabilirsin. Bugün gökyüzü seni daha yaratıcı ve yenilikçi kılarken, yazılı ya da sözlü anlaşmalar finansal anlamda rahatlamanı sağlayabilir. Partnerinle seyahat programı yapabilir veya yakın çevrende bulunan bir insanla uzun vadeli duygusal bağ kurabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; özel ilişkinde başkalarının müdahil olmasını istemediğin ketum bir sabah geçirebilir, akşama doğru  fakat sular durulacak ve gönlünce bir gün geçirebileceksin. Kazanımlarını arttırma yönündeki girişimlerini  bu ve önümüzdeki günleri kullanabilir, ilgilendiğin sanat alanında özel projelerde yer alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; fikirlerini, duygu ve düşüncelerini kendine saklama zamanı değil, hayat dinamiklerinde cesur ve atak girişimler ve teklifler için elini çabuk tutmaya bakmalısın. Olmuş olan bir takım olayları geride bırakarak, burcundaki gezegen işbirliklerinin sana yol göstermesine izin vermeli, şartların iyileşmesini evinde beklememelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kariyer kazançların artarken, yetenekli olduğun konularda yakınlarından gelebilecek tavsiyeleri dikkate almanda fayda olabilir. Zira içgüdülerin seni durdurabilir. Kendi gerçeğinle yüzleştiğin an yaşamında yeni bir sayfa açabilir, hızla ilerleyebilirsin. Bazı başaklar seyahat palanı yaparken, bazıları ise çoktan tatile çıkmış olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; dengeni iyi ayarladığın olumlu ve mantıklı bir gün geçirebilirsin. Hem sözel hem maddi anlamda güçlü olmak isteyebilir, keskin söylemlerinle dikkatleri üzerine toplayabilirsin.  Akşam saatlerinde sosyalleşmenin olumlu fırsatlarını yakalarken, flört etmeninde keyfini doyasıya yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; kariyerinde ektiklerini biçtiğin, azminin, kararlılığının ve çalışmalarının ödüllerini aldığın bir dönemdesin.  Fikir eylemlerini harekete geçirmemen için hiçbir engel yok. Akşamüzeri maddi içerikli konular yüzünü güldürmeye devam edebilir. Önüne çıkan fırsatları görmeye, değerlendirmeye açık olmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay; ekonomik konularına göstereceğin gerçekçi yaklaşım; ileriki dönemde daha rahat olmanı sağlayabilir. Doğru insanlarla bir arada olabileceğin, uzak yerlerle bağlantı kurabileceğin, sosyal medyada boy gösterebileceğin ve unutamayacağın bir tatil geçirebileceğin dönemdesin. Hayatına katacağın yeni olasılıklar kazanımları arttırabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sosyal ortamların getirilerinden faydalanırken, ortak kaynaklarını düzene koyabilir, maddi konularına destek bulabileceksin. Orijinal yaratıcılığınla çevrendeki insanları şaşırtıp, krizlerinin üzerini kapatabileceğin gibi, yardım istemekten çekinmemelisin. Akşamüzeri geçmişin üzerine çekmiş olduğun süngerden pişman olmayacaksın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne temkinli ve bir o kadar da karamsar başlasan da yaratıcı konuşmalar yapabilir, önemli sözler verebilir ya da alabilirsin. Partnerinle arandaki bağın, ortaklı işlerin beklemediğin güzellikte gelişebilir ve uzun vadeli imzalar içerebilir. Akşamüzeri başkalarıyla zaman geçirmenin keyfine varabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iş ve kariyer hayatında rüzgârı arkana alarak önemli girişimlerde bulunabilir ve koşulları lehine çevirebilirsin. Dikkatler üzerinde ve özgüvenin yerindeyken günün pozitif enerjilerini değerlendirmeli, yaşam görüş ve rutinlerini revize edebilirsin. Güvenebileceğin birilerinden harika tavsiyeler alacaksın ve bu tavsiyeleri dikkate almalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.