8 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Duygusal iniş çıkışlar yaşayabileceğimi bir gündeyiz. Hislerimizi kontrol etmekte zorlanabilir, çevremize karşı alıngan tavırlar sergileyebiliriz. Karşımıza çıkacak engeller hevesimizi kaçırabilir, pes etmeye meyilli olabiliriz. Fakat kendimizi toparlayıp ayakta kalmaya özen göstermeliyiz.

Sevgili Koç; bugün sevdiklerine karşı hassas ve koruma içgüdüsü içinde olabilir, ancak duygularını dile getirmekte zorlanabilir ve üstlerinin baskısını hissedebilirsin Aynı zamanda partnerinle iletişimlerin beklentilerini karşılayamayabilir. Yine de uzlaşmacı tavrınla çözüm bulmakta ve sorunları tatlıya bağlamakta zorlanmayacaksın.

Sevgili Boğa; bugün yönlendirilmekten çok hoşlanmadığın için yakınlarınla ufak tefek sürtüşmeler yaşayabilirsin.  Karşına çıkabilecek bir zorluğa anlayışla yaklaşman, seni hedef ve ideallerine bir adım daha yaklaştırabilir. Şu an alacağın sorumluluklar hoşuna gitmiyor olabilir fakat ilerde faydalarını görebilirsin.

Sevgili İkizler; ikili ilişkilerde veya iş birliklerinde bazı sorunlar yaşayabilir, fakat kısa sürede toparlamak için fırsat bulabilirsin. Bugün objektif olmanın çok faydasını görebilirsin ayrıca yaratıcılığını ön plana çıkaran alanlarda kendini rahatlıkla gösterebilirsin. İnanç ve hayallerine odaklandığın takdirde beklenmedik fırsatlar karşına çıkabilir.

Sevgili Yengeç; şu aralar özgüven eksikliği yaşıyor olabilir, ailenle ya da kariyer hayatınla ilgili kendini kapana kısılmış gibi hissediyor olabilirsin. Gün içinde Ay’ın burcuna geçmesiyle kontrolü eline almak isteyebilir ve üzerindeki ağırlığı bırakıp, harekete geçmek isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; kendin haricinde herkesin sorumluluğunu üstlenmen gerektiğine inanıyor olabilirsin. Ancak sen sağlıklı ve mutlu olduğunda sevdiklerinin daha mutlu olacağını bilmelisin. Bu nedenle kendine daha çok özen göstermende yarar var. Aynı zamanda gün içinde zihninin karışık olması, yakınlarınla sorun yaşamana sebep olabilir.

Sevgili Başak; toplumsal ya da grup çalışmalarına ağırlık verdiğin bir gün olabilir. Endişelerini bir tarafa atıp, hayatın sana keyif ve neşe veren taraflarına yönlenmen yeni fırsatlar yakalamanı sağlayabilir. Maddi kaynaklarındaki artış, hem borçlarını ödemene, hem de birikim yapmana yardımcı olabilir.

Sevgili Terazi; gün içinde yaşayacağın duygusal iniş çıkışlar işlerinde zorlanmana neden olabileceği gibi önüne çıkabilecek engeller zaman kaybı yaşamana da neden olabilir. Romantik ilişkilerinde tatsız durumlar yaşansa bile dengeli ve uyumlu davranarak yapıcı olabilirsin. Kararlı davranışlar sergilediğin takdirde pişmanlık yaşamayacağın bir gündesin.

Sevgili Akrep; hukuksal konularla ilgili üzerinde baskı yapan mevzularla uğraşmak zorunda kalabilir, endişe hissedebilirsin. Ancak, hedeflerinden vazgeçmeyerek, sürüncemede kalan konuları sonuçlandırmaya çalışacağın bir gündesin. Dost ve sevdiklerinden alacağın manevi destek, hakkını kollamana yardımcı olabilir.

Sevgili Yay; özel ihtiyaçlar, tatil giderleri, aniden ortaya çıkan ödemeler derken, kendini maddi konulardan kaynaklı baskı altında hissedebilir, sevdiklerine bu durumu ifade edebilmekte zorlanabilirsin. Kazançlarınla ilgili endişelerin, ek iş yapmanı gerektiriyor olabilir. Sosyal çevrenden veya çeşitli organizasyonlardan destek bulabilirsin.

Sevgili Oğlak; karşındaki insanlara anlayışlı ve şefkatli davranmana rağmen, bu aralar üstlenmek zorunda kaldığın sorumluluklar nedeniyle iletişimlerinde sorun yaşaman mümkün. İlişkilerini ve sosyal statünü belli bir çizgiye oturtarak hayatında denge sağlayabilirsin. Dostlarından ya da güçlü insanlardan alabileceğin destek ekonomik gelirlerinde dönüşüm ve başarı sağlayabilir.

Sevgili Kova; bugün kendini gereğinden fazla duygusal veya sezgisel hissedebilir ve iş arkadaşlarının seni anlamadıklarını düşünebilirsin. Uzaklardan gelebilecek tekliflere olumlu yaklaşabilir, bu konularda kendi içinde planlamalar yapabilirsin. Önceden deneyimlediğin bir konuyla alakalı iş birlikleri yapman söz konusu olabilir.

Sevgili Balık; partnerinle içten içe yaşadığın çekişmeler aranıza mesafe koymana ve soğuk davranmana neden olabilir. Aynı zamanda ailenle ilgili konularda gereksiz endişelerin harekete geçmeni engelleyebilir. Bunların geçici bir süreç olduğunu bilmeli, iyi niyetli davranışlarından vazgeçmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.