7 Temmuz Burç Yorumları

Sabah saatlerinde üzerimizde baskı hissedebiliriz. Sorumlularımızın bilincinde olacak ve görevlerimizi yerine getirmek için çaba göstereceğiz. Aksayan işlerimizi tamamlamak ve düzenimizi yerine oturmak isteyeceğiz. Öğle saatlerinde kendimizi daha iyimser hissedebilir, risk almaya daha açık olabilir ve bireysel kararlar alarak harekete geçebiliriz. Bu saatler tıkanan işlerimize çözüm bulmak için oldukça uygun. Bugün fikir alışverişlerinde bulunmanın faydasını görebiliriz. İlişkilerde keyifli gelişmeler olabilir. Çevremizin desteğini alabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; günün ilk bölümünde üzerinde çalıştığın veya planlamasını yapmakta olduğun işlerin artık netlik kazanabilir. Uzun vadeli olacak adımlar atabilirsin. Akşam saatlerinde ailene veya işine dair gelişmeler, yeni sorumluluklar almanı gerektirebilir. Dikkati elden bırakırsan, hayal dünyasından gerçeklere yapacağın geçiş canını yakabilir.

Sevgili Boğa; ortak olduğun gelirler, kira, prim gibi kazançlarınla ilgili seni uğraştıran durumların yanı sıra seni daha planlı olmaya yöneltecek gelişmeler içindesin. Yurtdışı çıkmak veya hukuki bir mesele için bütçe planlaması yapman gerekebilir. Biraz sabredersen, akşam saatlerinde emeklerinin karşılığını alabilirsin. 

Sevgili İkizler; beraberliğinle ilgili yol ayrımına gelmiş olabilirsin. Ayrıca gün içinde seni gerçekçi olmaya yönelten kişilerle bir araya gelebilirsin. Akşam saatlerinden itibaren parasal konularda ortaya çıkan gelişmeler seni fazlasıyla meşgul edebilir.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde yaşamınla, aile hayatınla ilgili dönüm noktası olacak bir karar alman mümkün. Ayrıca sağlığını etkileyen alışkanlıklarınla ilgili yeni bir sorumluluk yüklenmek zorunda kalabilirsin. Akşam saatlerinden sonra ilişkilerin daha öne çıkacağı zamanlar başlayabilir.

Sevgili Aslan; bugün düne göre daha gerçekçisin ve yaşadıklarını ciddiye alıyorsun. Aşk hayatında seni zorlayan konuya artık son noktayı koyabilirsin. Yatırımlarınla alakalı adım atmak isteyebilirsin. Bugünün keyifli geçse de akşam saatlerine doğru hava ciddileşebilir.

Sevgili Başak; evinle, ailenle veya yerleşiminle ilgili bir konuda uzun vadeli bir karar alabilirsin. Ayrıca sorumluluklarının artmasına neden olabilecek gelişmeler yaşayabilirsin. Akşam saatlerinden sonra önünde keyiflerine daha fazla vakit ayıracağın birkaç gün seni bekliyor.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde geleceğini olumlu etkileyecek önemli bir görüşme yapabilir veya anlaşmaya varabilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerinle alakalı sorumluluk üstleneceğin bir durum ortaya çıkabilir. Akşam saatlerinle değişebilecek dinamiklerin etkisiyle bazı bitiş ve başlangıçlar yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; alacak ya da borç hesaplarınla ilgili düzenlemelerde bulunabilirsin. Bu değerlendirmeleri yaparken gerçekçi olmaya çalışmalısın. Ailenle aranda bir para akışı olması muhtemel. Günün son bölümünde yakın çevren ve kardeşlerinle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; bugün önemli bir karar alman söz konusu. Girişimlerinin sorumluluğunu alabilir; uzun vadeli kılmak için planlı hareket edebilirsin. Günün ikinci yarısından sonra parasal konuların daha fazla öne çıkacağı gelişmeler ortaya çıkabilir. Bütçeni kazançların doğrultusunda yeniden düzenlemen gerekebilir.

Sevgili Oğlak; bir süredir zihnini kurcalayan bir konuyu artık sonlandırma kararı alabilirsin. Ayrıca otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işlerini bugün istediğin gibi ilerletemeyebilirsin. Akşam saatlerinde burcuna geçen Ay ile kontrolü ele alacak, kendini daha rahat ifade edebileceksin.

Sevgili Kova; bağlı olduğun derneğin faaliyetlerinde sorumluluk alabilir, güçlü kişilerle bir araya gelebilirsin. Hedeflerine ulaşmak için yeni programlar yapabilirsin. Akşam saatlerinden sonra kendi iç dünyana çekilebilir, endişe ve kaygı yaratan bir konuyu enine boyuna düşünebilirsin.

Sevgili Balık; evin, ailen, yerleşimin veya işinle ilgili önemli bir karar alabilirsin. Atacağın bu adımla birlikte artık bazı sorumluluklar altına girmen gerekebilir. Akşam saatlerinde yeni bir sosyal çevreye girebilir, farklı bir organizasyonda yer alabilir ya da arkadaşlarınla program yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.