7 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Dengeli ve hoşnut olarak güne başlıyoruz. Çevremizdekilerle sevgi ve saygının olduğu ilişkiler kurabilir; hedef ve isteklerimizin örtüşmesinden dolayı bir rahatlık hissedebiliriz. Geçtiğimiz günlerde yaşanan Güneş tutulmasında yaşadıklarımızla alakalı da bazı gelişmeler ortaya çıkabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günü verimli değerlendirmek için oldukça çaba sarf edebilir, zamanla yarışırcasına işlerin peşinden koşuşturabilirsin. Yapılması gereken işleri organize ederken yorgun düşebilir, hedeflere ulaşmaya çalışırken detaylarda kaybolabilirsin. Sağlığına özen göstermeli, gerekli kontrolleri yaptırmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; romantik ilişkilerde ya da kardeşinle ilgili konularda sana keyif veren gelişmeler yaşayabilirsin. Geleceğini ilgilendiren alanlarda güçlü kişilerden destek var. Ancak bugün ifade etmek istediğin konular yanlış anlaşılabilir ve beklediğin gibi ilerlemediğini görebilirsin, temkinli hareket etmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hafta sonunu ailenle birlikte geçirebilir, evinde misafir ağırlayabilir ya da kendi halinde sakin bir gün geçirmek isteyebilirsin. Kariyerinde veya ailevi alanda hayallerini gerçekleştireceğin sağlam zemini oluşturmadan harekete geçmekten kaçınmalı, kişisel beklentilerini minimumda tutmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek ve planlayarak ilerlemek isteğin bir dönemdesin. Dostlarından ya da yakın ilişkide olduğun kişilerden gelecek destekler sayesinde belirsizliklerini aşabilir, enteresan fikirler üretebilirsin. Ancak bugün genel olarak yeni karar almak ve girişimde bulunmak için uygun olmayabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; var olan yeteneklerini kullanarak hedeflerini gerçekleştirebileceğin maddi ve manevi olanaklara da sahip olabilir, akılcı yaklaşımlarla aldığın sorumlulukların ve işlerin üstesinden gelebilirsin. Finansal konularda planlı ve gözün açık olmalı, geçmişte yapmış olabileceğin hataları tekrarlamamaya bakmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yaşamdan keyif almanı sağlayan destekler görebilir, enerjini yüksek tutabilir ve üretkenliğini arttırabilirsin. Özel ilişkinde sevgi bağların oldukça kuvvetlenirken, kendinle ve kariyerinle ilgili zihnini kurcalayan konuları netleştirebilir, uzun vadeli çözümlerle yol alabilirsin. Gün içeresinde her söylenene inanmamalı, muhakeme yapmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bilinçaltını kurcalayan birçok soru ve düşünce olabilir, geçmişin ve geleceğin arasındaki ince köprüde gidiş gelişler yaşayabilirsin. Sakin ve huzurlu ortamlarda olmak istiyorsun ancak yakınlarının taleplerine de duyarsız kalamayacak gibisin. Önceden girişimde bulunduğun bir işten ya da kariyer girişiminden olumlu haber gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün ikna yeteneğin yüksek ancak iletişim hatalarına da oldukça açıksın. Enerjini ve motivasyonunu, aşk hayatına ve kazançlarına yönelterek yüksek tutabilir, vizyonlarını hedeflerine odaklayabilirsin. İddialı ve hırslı yönün sayesinde, planlarını devreye sokmak için sabırsızlanabilirsin. Endişen risk alma olasılığını çoğaltabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; mali konularda yeteneklerini ortaya çıkarabileceğin gelişme, detay ve planlama gerektiren işlerde başarı mümkün. Yatırımınla ilgili alacağın geri dönüş elini ve planları kuvvetlendirebilir. Gün içinde sana verilen sözler yerine getirilmeyebilir veya sen taahhütlerini zamanında uygulayamayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün kendin veya sevdiklerin için seyahat planları yapabilirsin. Şu ara hassas olduğun mali konularda bir takım eleştirilerle karşılaşman mümkün. Gösterebileceğin sabır ve hoşgörü yanlış anlaşılmaların önüne geçebilir. İletişim ağlarını açık tuttuğunda her şeyin gerektiği gibi ilerlediğini görebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sezgisel, yaratıcılık ve ilham verici işlerde hevesli olman, başarılı işler çıkarman olası. Hafta sonundaki masrafların, gelirlerindeki iniş çıkışlar hesaplamalarını sekteye uğratabilir. Endişelenmene gerek yok. Zira günün ilerleyen saatlerinde farkına varmadığın destekler alabilecek ve sağlam adımlar atabileceksin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; duygusal bağ içerisinde olduğun insanlarla veya sosyal çevrenle güvene dayalı ilişkiler kurmak adına olumlu koşullar var. Yeni görev ve sorumluluk üstlendiğin şu dönemde iletişimini sıcak ve dengede tutman yararlı olabilir. Parterinle beraber kurduğun bir hayalin gerçekleşme olasılığı da yüksek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.