7 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Haftasonuna güzel başlıyoruz. Sabah saatlerinde enerjisini hissedeceğimiz Ay Venüs arasındaki olumlu açı enerjimizi arttıracak, içinde bulunduğumuz şartları pozitif kılacak. Hedef odaklı hareket edecek, karşımıza çıkan fırsatları değerlendirebileceğiz. İstikrar, güven gibi konularda yoğunlaşarak farkındalığımızı arttıracak durumlarla karşı karşıya gelebiliriz.

Sevgili Koç; romantik ilişkilerinde her şeyin yolunda gittiğini hissettiğin bir gündesin. Ancak sabah saatlerinde toplumsal konularla alakalı bazı konular moralini bozabilir. Somut adımlar atmak için sakin ve temkinli olduğun bu günde maddi kaynaklarını arttırma yönünde değişik fikirlere de açıksın.

Sevgili Boğa; ilişkilerinde daha mantıklı sağduyulu olman gereken bir gündesin. Günün ikinci yarısında burcuna geçecek olan Ay, yaşamını ve ilişkilerini ilgilendiren konularda daha istikrarlı olmana yardımcı olurken, takıntılı düşüncelerinden uzaklaşabilir, hayatın sana sunduğu güzelliklere yönelebilirsin.

Sevgili İkizler; sosyal gruplar içerisinde ortaklaşa yürüttüğün konularda çıkarlarını gözetmen gerekebilir. Yakın çevrenin destekleriyle bazı fırsatlar yakalayabilir ve keyifli ortamlarda bulunabilirsin. Ancak nedenini adlandıramadığın duygular nedeniyle içine kapanabilir ve sessizlik arayabilirsin.

Sevgili Yengeç; sabahın ilk saatlerinde duygusal baskıya maruz kalabilir, kendini de aileni de korumak durumunda kalabilirsin. Aile büyüklerinle yapacağın görüşmelerde ekonomik destek alman mümkün olabileceği gibi, bazı konularda uzlaşmacı rolünü üstlenmen mümkün. Çok sayıda misafir ağırlayıp, keyifli bir zaman geçireceğin bir gündesin.

Sevgili Aslan; kişisel doğrularını ifade ederken, egon baskın çıkabilir ve ani duygu değişimleri yaşayabilirsin. İlişkin ya da ekonomik durumunla ilgili çıkmazda olduğun konularda daha sağduyulu olmaya çalışacağın bir gündesin. Günün enerjisi, ilişkilerinle doğru orantılı sağlam ve güzel gelişmeler yaşayabileceğini vurgulamaktadır.

Sevgili Başak; yakınlarından gelebilecek henüz tam da belirgin olmayan gizli saklı teklifleri değerlendirmek isteyebilir, içten içe sıcak bakabilirsin.  Konunun detaylarını incelemen ya da fikirlerine güvendiğin insanlardan destek alman yararına olabilir. Adımının sağlam olması için akıllıca davranmalı, koşulların olgunlaşmasını beklemelisin.

Sevgili Terazi; bütçenle ya da görüşlerinle ilgili savunduğun fikirlerden geri dönüş yapma niyetinde olmayabilirsin. Ancak değişim yapmanın ve özverili davranmanın elzem olduğunu anlaman uzun sürmeyebilir. Kapanmış bir ilişkiyle ilgili tatsız konulardan, dostlarının destek ve pratik çözümleri ile uzaklaşman mümkün.

Sevgili Akrep; iş ya da ikili ilişkilerinde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Çevrendeki insanlarla olan iletişimin, kendini faklı yollardan ifade etmeni, daha olgun davranmanı gerektirebilir. Bugün yakın çevrende yaşanacak krizlerden etkilenmemek için tarafsızlığını koruman çok önemli.

Sevgili Yay; güzel ve çekici görünmek istemen, harcamalarını da artırabilir. Hareket ve heyecan yaratacak gelişmeler kendini özgürce ifade etme şansı verirken, sevdiğin ortamlarda keyifli saatler geçirebilirsin. İşlerini en ince ayrıntısına kadar düşünebilir ve kazançlarına da ağırlık vererek sorumluluk bilincini artırabilirsin.

Sevgili Oğlak; büyük bir grubun üyesi olmaktan heyecan duyabilir, edineceğin bilgi ve kazançlarından dolayı memnuniyet duyabilirsin. Sözlerinin dinlenmesi konusunda ısrarcı olurken, duygularını ifade etme şeklin derin ve etkileyici de olabilir. Kazanç ve yatırımlarınla ilgili risk almak istememen doğru tercih olabilir.

Sevgili Kova; yoğun iş tempon, üzerinde çalıştığın projeyi yetiştirmen konusunda endişe duymana neden olurken, sevdiklerinin vaktinde gelen yardımları rahatlamanı sağlayacaktır. Kendini kararlı ve güçlü hissetsen de aile büyüklerinden alacağın fikirsel destekler, doğru ve yanlışlarını daha rahat görmeni sağlayacaktır.

Sevgili Balık; içinden gelen seslere kulak vererek ya da yakın çevrenin desteği ile akıllı ve bilinçli iş girişimlerinin alt yapısını hazırlayabilirsin. Günlük rutinlerinde huzur ve dinginliğe önem verebilir, sağlığını da gözden geçirmek isteyebilirsin. Akşamüzeri tecrübelerin konusunda inatlaşabilirsin, bildiklerinde aşırı ısrarcı olmamaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.