7 Şubat Burç Yorumları

Güne yarım kalan işleri tamamlamak için uygun bir enerji ile başlayacağız. Duygusal hissedeceğimiz ve hassasiyetimizin yoğun olduğu bir gün. Özellikle ilişkilerde, iş birliklerinde ve parasal konularda bazı sorunlar olabilir. Öğle saatlerinden itibaren bir süredir içinde bulunduğumuz koşullarda bazı değişiklikler olabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerimize karşı daha korumacı olabiliriz. Günün gökyüzü hareketleri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; eve, gayrimenkule, yatırımlara ve aileye dair konulardaki gelişmeler sabah erken saatlerden itibaren güne damgasını vurabilir. İlişkilerde gerilimli zamanlar yaşanabileceği gibi parasal alanda da bazı çıkmazlar yaşayabilirsin. Bugün burç değiştiren Merkür, düşünsel alanda yenilenme getirebilir. Grup içi çalışmalarında da artış olabilir.Sevgili Boğa; burç değiştiren Merkür ile eğitim, yurt dışı, yolculuklarla ilgili yaşantına yenilik getirecek gelişmelerin yanı sıra fikir ve düşüncelerinle dikkatleri çekeceğin bir süreç seni beklemekte. Ayrıca yakın çevren, kardeşlerin veya arkadaşlarınla seni içten içe kızdırabilecek diyaloglar içine girebilirsin.Sevgili İkizler; sabah erken saatlerden itibaren parasal işler veya yeteneklerini kullanarak elde edeceğin kazanımlarla ilgili gelişmelere odaklanabilirsin. Başlattığın girişimlerde seni tatmin etmeyen durumlarla mücadele edebilirsin. Burç değiştiren Merkür yurt dışı, eğitim, medya ve hukuksal alandaki işlere yeni koşullar getirebilir.

Sevgili Yengeç; burcunda ilerleyen Ay, seni hassas ve kırılgan kılarken bir yandan da kendini ön plana alarak ve duyguların doğrultusunda hareket etmene olanak sağlayabilir. İş ve sosyal yaşamda mücadele etmen gereken durumlarla uğraşabilir; girişimlerindeki pürüzleri gidermek için çabalayabilirsin. Duygusal paylaşımlarını farklı gözlerle değerlendirebilirsin.

Sevgili Aslan; burç değiştiren Merkür ile önümüzdeki günler ilişkiler ve iş birliklerin adına ivme kazanabilir. Karşındakilerle iletişimin gelişebileceği gibi onların fikirlerinden etkilenebilir; farklı bakış açılarıyla karşılaşabilirsin. Bugün duygu dünyanın derinliklerine yolculuk yapabilirsin. Ayrıca kontrolün dışında gelişebilecek olaylar seni endişelendirebilir.

Sevgili Başak; hedeflerine kendini adayarak hareket edecek, çevrendekilerden ve ailenden destek bekleyeceksin. Ancak beklentilerin bazı endişe ve kaygılar barındırabilir. Sabah saatlerinde parasal koşullarında seni memnun etmeyecek durumlar söz konusu olabilir. Burç değiştiren Merkür çalışma koşullarına yenilik getirebilir. Bu ay ekip çalışmalarında daha fazla yer alabilirsin.

Sevgili Terazi; burç değiştiren Merkür aşk hayatında, hobisel çalışmalarda ve aileden gelen gelirlerinle ilgili alanda etkili olacaktır. Edindiğin tecrübelerle değişen bakış açın doğrultusunda hareket edecek; yatırımlarını sana gelecek vaad eder şekilde yapabileceksin. Bugün ilişkilerin, iş birliği ve ortaklıklarında dikkatli olmalısın. Gelişmeler iş ve sosyal yaşamını etkileyebilir.

Sevgili Akrep; burç değiştiren Merkür aile hayatın, işin, yerleşimin ve sosyal konumuna yenilik getirecek gelişmelere neden olabilir. Yeni bakış açınla yaşadıklarını değerlendirme fırsatını yakalayabilirsin. Gün içinde yurt dışı ile ilgili işler, eğitim, yolculuklardan kaynaklı durumlar maddi manevi sorunlar getirebilir. Duygularına yenilmemeye çalışmalısın.

Sevgili Yay; finansal konular bugün ve önümüzdeki birkaç gün seni fazlasıyla meşgul edecektir. Yaşananlar ufak çaplı krizlere neden olabileceğinden kaygılı ve endişeli olabilirsin. Burç değiştiren Merkür sana yeni vizyon ve bakış açısı getirebilir. İçinde bulunduğun koşulları iyileştirmen için gerekli çözüm yollarını yaratma olanağını bulabilirsin. Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili durumlar da ortaya çıkabilir.

Sevgili Oğlak; burç değiştiren Merkür kazançlarına yeni koşullar getirebilir. Önümüzdeki günlerde ekip çalışmalarından, gruplarla ilgili işlerden gelir elde etmek için fırsatlara açıksın. Bugün, ikili ilişkiler, ortaklık ve iş birliklerinde dikkatli olmalısın zira fikir ayrılıklarının yanı sıra aileden kaynaklı durumlar gidişatı olumsuz etkileyebilir.

Sevgili Kova; burcuna geçen Merkür önümüzdeki günlerde kendini düşüncelerinle, davranışlarınla daha rahat ortaya koymana olanak sağlayacaktır. Ufkunu geliştireceğin yeni tanışmalar, kazanç getirecek anlaşmalar veya yeni bir eğitim programı ilgini çekebilir. Bugün sorumluluklarından kaynaklanan gelişmeler çevrenle iletişiminde ve iş birliklerinde sorunlara neden olabilir.

Sevgili Balık; burç değiştiren Merkür bilinçaltına çekilmene ve düşüncelerini sorgulamana neden olabilir. Yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarla ilgili gelişmeler seni önümüzdeki günlerde zorlayabilir. Fikirlerini açık etmeyebilir; kendine saklayabilirsin. Bugün aşk hayatında ve parasal alanda dengeleri kurmak için çaba harcaman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.