7 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Şu sıralar iyi şeyler beklemek için doğru yerde doğru adımı atmamız gerekiyor. Kimsenin bizim adımıza bu adımları atmasını beklememeli ya da fırsatları kaçırmamak için bir koltukta bir çok karpuzu taşımaya çalışıp hepsini birden düşürmemeliyiz. Yeniay enerjisinden güç alarak attığımız adımlara destek bulabilir, bizimle yürüyecek kişilerle bir araya gelebiliriz. Fakat bir konuya kanalize olmalı, her şeyi bir arada istememeli, kısacası odak noktamızı doğru belirlemeliyiz. Bugün seçim yapmak ve doğru zamanı belirlemek konularında sorun yaşayabiliriz.

7 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; hayal kurmaya meyilli olduğun, içinde bulunduğun durumu doğru değerlendirmekte zorlanacağın bir gündesin. Yabancı kültürler, akademik eğitim ya da yolculuklarla ilgili seni geliştiren deneyimler yaşayabilirsin. Ancak harekete geçmek ve karar almak istemeyebilir; sadece gözlemci olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; bugün hedeflerinin yönünü belirlemekte bazı kararsızlıklar yaşayabilirsin. Kısıtlamalar olmasına rağmen hayallerinin peşinden gitmek isteyebilir ancak abartılı beklentilerden dolayı isteklerine ulaşamayabilirsin. Finansal konularla ilgili koşullar henüz netleşmemiş olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; toplumsal alanda fedakârlık gerektiren konular, yardım amaçlı faaliyetler öne çıkabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin görüş ve isteklerine karşı anlayışlı davranmak isterken hedeflerinden şaşabilirsin. Kariyerinle ilgili girişimlerinde kararsızlıklar ve belirsizlikler ertelemeleri beraberinde getirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; bugün oldukça hassas ve kırılgan olabilirsin. Geleceğinle ilgili kararsızlıklar yaşayabilir; ileriye dönük plan yaparken hayalci ve duygusal davranabilirsin. Hayata bakış açını ifade ederken hislerini ön plana çıkarman kalıcı adımlar atmanı engelleyebilir. Verilen sözlere fazla umut bağlamamanda fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; finansal konularda bugün dikkati elden bırakmamalısın. Aldanmaya ve yanılgılara açıksın. Kredi başvuruları gibi konularda evrak eksikliği ya da yanlış bilgi gibi aksilikler çıkabilir. Sevdiklerinle duygusal paylaşımlarda bulunurken durumu çok abartarak fazla empatik davranabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; bugün hedeflerine duygusal yaklaşabilir; aile ve eve dair konularda fedakârlık yapabilirsin. İş birliği içinde olduğun kişilerin kararsız tavırları, karşındakilerin doğru bilgi verememesi aldığın kararlardan vazgeçmene neden olabilir. Koşullar netleştikten sonra girişimlerini sürdürebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; bugün günlük düzenin belirsizliklerle dolu olabilir. Yakınlarına zaman ayırabilir; ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsin. Gelen haberler kafanın iyice karışmasına ve ikilemde kalmana neden olabilir. Çalışma arkadaşlarınla aranda yaşanan yanlış anlamalar karmaşaya yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep;  gerek romantik gerekse özel ilişkilerinde duygularını fazla abartılı yaşamamalı, beklenti içine girmemelisin. Objektif ve sağduyulu kararlar alamayacağın için karşına çıkan fırsatlara çok iyimser yaklaşabilirsin. Gelirlerini çoğaltmak için attığın adımlar, koşulların belirsizliğinden dolayı ertelenebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; evde yaşanan karmaşayla baş etmeye çalışırken dışarıdaki işlerini ihmal edebilirsin. Her işe yetişebileceğini düşünmekten kaçınmalısın. Sadece en acil olan konulara eğilmen ve angaryalardan kurtulman zamanını daha iyi kullanmanı sağlayacaktır. Fazla iyimser düşünerek doğru seçimler yapamayacağın bir gündesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; bugün sezgilerinden faydalanabilirsin ancak alacağın kararlarda fazla duygusal olacağından sağduyulu davranmakta zorlanabilirsin. Aldığın haberler kafanın karışmasına ve girişimlerinin ertelenmesine neden olabilir. Anlaşmalar, yolculuklar ve eğitimle ilgili yapmış olduğun planlarda bazı aksamalar yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; bugün hayallerin için harcama yapmaktan kaçınmayacak, bütçeni aşmayı umursamadan isteklerinin peşinden gideceksin. Ancak maddi konulardaki belirsizlikleri hesaba katmalı ve fazla iyimser olmamalısın. Geleceğe dair planlarında, değişken koşullardan dolayı gelişmeler umduğun gibi ilerlemeyebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; ilham gerektiren çalışmalar yapmak ve duygularına kapılıp gitmek için uygun bir gündesin. Ancak her şeyi bir arada istememeli, seçim yaparak bir konuya odaklanabilmelisin. Kararlarından hemen vazgeçmeyip isteklerini gerçekleştirmek için biraz mücadele etmende büyük fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.