7 Şubat 2018 Burç Yorumları

Güne sert etkiler altında başlıyoruz. Hırslarımız ve tutkularımız bizi bir taraftan yorarken bir taraftan da harekete geçme ve başarma isteği de veriyor. Kendi bildiğimizden şaşmayacağımız bir gün, çevremizdekilerle uzlaşmak yerine kendi fikirlerimizde inatlaşacak, empati kurmaksızın isteklerimizi yerine getirmek için ısrarcı olacağız. Bu durum hayatımızdaki ebeveyn, patron gibi otorite figürleriyle sorun yaşamamıza neden olabilir. Sezgilerimiz oldukça güçlü, bu sayede bizi aslında neyin beklediğini öngörebileceğiz. Ayrıca derin araştırmalar ve konsantrasyon isteyen işler için uygun bir gündeyiz. Akşam saatlerinde kendimiz, çok daha iyimser hissedeceğiz. Fakat abartılı tavırlar sergileme, düşünmeden risk alma ve taleplerimizde aşırıya kaçma ihtimalimine karşı dikkatli olmalıyız. Karşımıza çıkan fırsatları etraflıca değerlendirmeli, düşünmeden harekete geçmemeliyiz. 

Sevgili Koç; bugün finansal konularla ilgili risk almaya meyilli olabilir, yatırımlarını farklı bir yöne kaydırabilir ya da rahatça borçlanabilirsin. Geleceğe yönelik hedeflerini gerçekleştirmek için daha önceki deneyimlerinden faydalanarak girişimlerde bulunabilirsin. Arkadaşlarınla çatışma ihtimaline karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Boğa; iş ve sosyal hayatında tecrübelerini de kullanarak adımlar atabilirsin. Fakat karşındakilerin beklentilerinin yüksekliği ve risk almak istemesi seni biraz rahatsız edebilir. Yine de işbirlikleri, ortaklıklar ya da yakın ilişkilerden gelecek fırsatları kaçırmamalı, objektif ve akılcı olmaya çalışmalısın.

Sevgili İkizler; sağlığına daha fazla önem vermeli, belki de gündelik alışkanlıklarını değiştirmek için alternatifler aramaya başlamalısın. Bildiğin ve daha önce başlattığın konularda girişimlerde bulunarak artık sonuç almak için harekete geçebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerle tartışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; bu sıralarda yeni bir ilişkiye başlamaya niyetlenebilir ya da var olan ilişkilerini güçlendirebilirsin. Fazla tutkulu ve kıskanç davranışlar sergileyebilir, romantizmin dozunu kaçırabilirsin. Sevdiklerini mutlu etmek için harcamalarda aşırıya kaçıp bütçeni zorlamamalısın.

Sevgili Aslan; iş birlikleri, ortaklıklar ya da evlilikle ilgili kararlarını uygulamak için harekete geçebilir, daha önceki tecrübelerinden faydalanarak yarım kalan işlerini tamamlayabilirsin. İş yaşamında birçok fırsatla karşılaşabilir, evde de kalabalıklar içinde olmaktan keyif alabilirsin.  Yalnız beklentilerini fazla abartmamalısın.

Sevgili Başak; bugün telefon elinden düşmeyebilir, sosyal medyada çok aktif olabilirsin. Olaylara farklı bir bakış açısı geliştirebilir, çalışma ortamında sana başarı kazandıracak girişimlerde bulunabilirsin. Yazılı ve sözlü anlaşmalar hızla sonuçlanabilir, yakın çevrenden fayda görebilirsin.

Sevgili Terazi; ekonomik konularla ilgili risk almaya yatkın olabilirsin. Gelirlerini değerlendirirken tecrübelerinden de faydalanarak, farklı yatırımlara yönelebilir, kazançlarını artırabilirsin. Romantik ilişkilerinde cesur davranarak harekete geçebilir, yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsin.

Sevgili Akrep; önümüzdeki birkaç gün yaşamını ilgilendiren konularda ve ilişkilerde kontrol sende olabilir. İyimser ve neşeli bir ruh haline bürünebilir, cesur adımlar atabilir, deneyimlerini kullanarak girişimlerde bulunabilirsin. Fiziksel görünümünde değişiklik yapabilir, elini attığın işlerde başarılı olabilirsin.

Sevgili Yay; bugün olaylar senin kontrolünde olmasa da lehine gelişebilir. Bilinçaltında seni huzursuz eden sorunlara çözüm bulabilir, içten içe iyimserliğini muhafaza edebilirsin. Arkandan düşmanlık edenlerin farkına varabilir ya da onlarla yüzleşebilirsin. Aldığın duyumlar gizli kapaklı konuların açığa çıkmasını sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; yapacağın anlaşmalar ve iş birlikleri sana ekonomik katkılar sağlayabilir ve yeteneklerinin açığa çıkmasını kolaylaştırabilir. Hem romantik hem de dostluk ilişkilerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir. İşten elden ettiğin kazançta artış olabilir, sosyal ortamında gerilim yaşansa bile tecrübelerinden faydalanarak durumu kontrol altına alabilirsin.

Sevgili Kova; hedeflerine odaklanacağın, iş ve sosyal hayatında aktif olabileceğin bir gündesin. Yaşamını ilgilendiren konularda aldığın kararları uygulamak için adımlar atabilir, üstlerinin tam desteğini alabilir, başladığın işleri başarıyla sonuçlandırabilirsin. Ancak fazla hırslı davranıp, abartılı tepkiler vermemelisin.

Sevgili Balık; bugün kendini çok net ve cesur bir dille ifade edebilirsin. Her ne kadar aynı görüşü paylaştığın kişiler arasında kendini rahat hissetsen de sana muhalefet edenler olabilir, farkına varamadığın düşmanlıkları tetikleyebilirsin. Fakat iyimser ve kararlı duruşunla gelişmeler senin lehine ilerleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.