7 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün gerçekleşen Güneş tutulmasının ardından haftaya hızlı bir başlangıç yapabiliriz. Sabahın çok erken saatleri biraz gerilimli ve öngörülemez olsa bile saat 09:46’ da Ay’ın Kova burcuna geçişiyle birlikte sosyalleşme talebimiz biraz daha artacak. Önümüzdeki yaklaşık üç gün boyunca entelektüel faaliyetler, bireysel hak ve özgürlükler gündemimizde daha fazla yer tutacak. Arkadaşlarımızla bir araya gelmek, organizasyonlarda bulunmak ve grup içi faaliyetler yapmak isteyebiliriz. Akşam saatlerinde Mars’ın da destekleyici enerjisiyle birlikte daha hareketli, dinamik ve cesur hamlelere girişebiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde işleri yetiştirmenin telaşında olabilir, eksik ya da yarım kalan evrakları tamamlamaya çalışabilirsin. Fakat sonrasında arkadaşlarınla haberleşebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsin. Sosyal hayatında çok aktif olabilir, gruplar içinde kendini cesaretle ifade edebilir, ilişkilerde hareketlilik yaşayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün iş hayatındaki girişimlerin kazançlarının artması için sana fırsatlar sunabilir. Sosyal hayatından alacağın destekler farklı projelere girmeni sağlayabilir. Kariyerinde kulislerin faydasını görebilir, gizli ilişkiler yoluyla anlaşmalara varabilir, başarılı sunumlar yapabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; görüşlerini paylaşabilir, yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilirsin. Kendini ifade edebileceğin fırsatlar bulabilirsin. Yüksek enerjin sosyal ortamlarda hareketli ve yoğun olmanı sağlayabilir. Bugün seni destekleyecek, önüne ufuklar açacak kişilerle bir araya gelebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün derin ve gizli bilgileri paylaşabilir, finansal konularla ilgili araştırmalar içinde olabilirsin. Banka, vergi, miras, sigorta ve kredi gibi kaynaklarda bireysel kararlar alarak harekete geçebilirsin. Ödemelerini gerçekleştirirken başkalarının maddi olanaklarından faydalanacak fırsatlar bulabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün koşulları belirleyen sen olmayacaksın ve attığın adımlarda başkalarının desteğine ihtiyaç duyacaksın. Fakat görüşlerini destekleyecek danışabileceğin kişilerin varlığı rahat hareket etmeni sağlayacaktır. Hem özel hem de sosyal ilişkilerinde aktif olabilir, ortak girişimlerde bulunabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; çalışma ortamında seni destekleyecek kişilerle ortak projeler içinde olabilirsin. Grup çalışmalarında başarılı olabilir, fikirlerini çevrenle paylaşabilirsin. Üstlendiğin görevler finansal konularda bireysel kararlar almanı gerektiriyor olabilir. Her zamankinden daha cesur ve atak davranarak borçlar ve alacaklarla ilgili kararlar alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün yaşamdan keyif alabileceğin organizasyonlarda bulunabilir, alışverişe çıkabilir, entelektüel faaliyetler içinde olabilirsin. Sevdiklerinle ortak girişimlerde bulunabilir, seni destekleyen kişilerle beraber cesur adımlar atabilirsin. Romantik ilişkilerde yaşanan gelişmeler yeniden umutla dolmanı sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aile ilişkilerinin önem kazandığı bugün finansal konularda onların yardımını alabilir, geleceğe yönelik yatırımlara yönelebilirsin. Gündelik alışkanlıklarını yeniden düzenlemek için girişimlerde bulunabilir, işlerini her zamankinden daha hızlı ve enerjik tamamlayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yoğun iletişim trafiği içinde olabilir, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekebilirsin. Bugün romantik ilişkilerde yeni gelişmeler yaşayabilir, hobilerin için eğitimlere katılabilir, yaşamdan keyif alacağın sanatsal faaliyetler içinde olabilirsin. Fiziksel enerji harcayabileceğin spor faaliyetlerine katılabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün çalışma tempon artabilir, yeni projeler içinde yer alabilirsin. Ekonomik konularla ilgili geleceğe dair planlar geliştirerek yatırımlara yönelebilirsin. Kazançlarını artırabileceğin fırsatlar yakalayabilir, iş hayatında başarılı sonuçlar alabilirsin. Bireysel adımlar atarak tek başına kararlar alabilir yeni girişimlerde bulunabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda hareket etmeye başlayan Ay’ın etkisi ile yaşamını ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilir, ilişkilerinde kendini ifade edebilirsin. Haberleşme trafiğinin yoğunluğu karşısında harekete geçmek isteyebilirsin. Kişisel gelişimin için eğitim faaliyetlerine katılabilir, yolculuklara çıkabilir, sosyal medyada aktif olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinden itibaren kendi içine çekilerek geleceğe yönelik plan ve projeler içinde olabilirsin. Ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmadan önce araştırmalara yönelebilir, maddi kazanç sağlayacak işbirlikleri için harekete geçmek isteyebilirsin. Kadersel olaylar beklenmedik destekler sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.