7 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Gece yarısından hemen sonra Ay; Terazi burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay öncesi gergin ve zorlu enerjilerin hâkim olduğu bir gündeyiz. Gerçi gece saatleri hem ilişkiler hem de paylaşımlar açısından olumlu ancak bugün tetiklenen ve etkisini bütün hafta hissedeceğimiz Mars/ Uranüs olumsuz görünümü yıkıcı ve zorlu olayları da beraberinde getirebilir. Maalesef hasta sayısında ve kayıplarda artış olabilecek bir süreçteyiz. Bugün herkese karşı nazik, adil ve yardımcı davranmaya özen göstermeliyiz. Yapacağımız öncü girişimler başkalarının hayrına olabilir, bir çatı altında olmasa da en azından ekran karşısında sosyalleşme çabasına girebilir, birbirimize destek olabiliriz. Ay/ Kiron karşıtlığının etkin olduğu bugün hastalığı yenmek için başlatılan savaşla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir ve bu gelişmeler tüm dünyayla paylaşılabilir. Bir taraftan kayıpların acısını yaşarken bir taraftan da mücadeleye olanca gücümüzle devam edebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün çalışmalarını kişisel alanında yürütsen de; biriktirdiğin dostluklardan alacağın destekle onların kıymetini daha iyi anlayabilirsin. Harcamaların ve finansal kaynakların konusunda dikkatli olman gereken zamanlar olabilir. Partnerinle vakit geçirmek ve ondan yardım almak, değişken koşullara karşı uyumlu kalmana yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün üzerinde çalıştığın işler ve projeler olumlu sonuçlara ulaşmanı sağlarken; bir anlaşma zemini de hazırlayabilir. Çevrendeki insanların seni anlamasını ve özgürlüğünü kısıtlamamasını isteyebilirsin; fakat senin de tepkilerine ve kullandığın kelimelere dikkat etmen gerekebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ikili ilişkilerdeki şans ve hareketlilik artarak devam ederken; hayattan aldığın keyif de, bir o kadar artabilir. Sevdiklerinin senin için yapabilecekleri sürprizler karşısında motivasyonun oldukça yükselebilir. Fakat gün içinde aklını kurcalayan bazı meselelerden dolayı ani gerilmeler yaşayabilirsin, sakinliğini korumalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün partnerine ya da arkadaşlarına verebileceğin finansal destekle işleri yoluna koymayı planlıyor olabilirsin. Zorlukları aşma konusunda günün göksel enerjileri destekleyicin olacaktır. Ailenle birlikte geçirdiğin zaman zarfında; davranış özgürlüğünün kısıtlandığını hissedersen; tepkilerine hakim olmakta zorlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iletişim halinde olduğun kişilerle nezaketi elden bırakmak istemesen de; çevrendeki bazı insanların tutumlarından dolayı gün içinde sert çıkışlarda bulunabilirsin. Her koşulda sevdiklerine verdiğin değer ve önemle sorunların üstesinden gelmekte zorlanmayacaksın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugünü sevdiklerinle beraber geçirmek istesen de; akılına takılan finansal sorunlarla meşgul olabilirsin. Ailenden yardım istemek ve onların desteğini almak seni biraz olsun rahatlatacaktır. Elinde birikmiş olan bazı işleri bugün tamamlayabilirsin. Yolculukla ilgili veya akademik konuların eyleme geçmesi için biraz daha zaman var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün ilgi odağın partnerin ve ilişkilerin olurken; birlikteliğindeki dengesizliklere de dikkat etmene gerekebilir. Hayatında bazı iniş çıkışlar olsa da; burcunda ilerleyen Ay, bunları aşman için seni desteleyecektir. Gün içinde eğlenceye, yaratıcılığa dayalı işlerde kendini gösterebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bilinçaltını kurcalayan ilişkiler ve iş birlikleri bugün seni bir hayli yorarken; onlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsin. Partnerinle ve ailenle ilişkilerinde hırsla hareket edebilir; sınırlarını korumak için savaşabilirsin. Sosyalleşmek yerine, evinde birikmiş işleri toparlayıp dinlenmek için uygun bir gündesin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; işlerini uzaktan halletmeye çalıştığın, grup çalışmalarında sıkıntıların ve sorunların olduğu; fakat önemli konuların çözümüne ön ayak olabileceğin bir gündesin. Finansal konularda hırslarına yenik düşmeden planlı hareket etmeye çalışmalı ve sevdiklerinle keyifli vakit geçirmeye bakmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ufak tefek kazançlardan ziyade, sabit bir gelir elde edebileceğin bir iş fırsatıyla karşılaşman mümkün. Geleceğini şekillendirmek için güçlü istek ve arzu duyabilir, daha huzurlu ve konforlu yaşama planları içinde de olabilirsin. Fakat gün içinde hiç beklemediğin ve seni şok edecek bir durum olabileceğinden adımlarını sağlam atmanda fayda var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün rutin dışına çıkıp, kişisel kararlarınla özgür bir gün geçirmek isteyebilirsin. Yaratıcılığını kullanıp, değişik fikirler üretmenin yanı sıra; karşındakileri ikna etmekte ve onay almakta zorlanmayabilirsin. Ailen kişisel alanını ihlal ettiğini fark edebilir ve özgürlük çığlığı atmak isteyebilirsin. Duygularını kontrol etmelisin ve dikkatli olmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; son günlerde içinde bulunduğun finansal kriz, seni zorlayıp yıpratsa da; hedeflerinden vazgeçmeyerek işin içinden çıkabilir, daha da fazla çalışmaya odaklanabilirsin. İletişim halinde olduğun kişilerle birlikte organize ve disiplinli olarak bazı girişimlerde bulunabilirsin. Bilinçaltındaki olumsuz düşüncelerden uzaklaşmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir