7 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Karmaşık ve yoğun geçen bir haftanın ardından sakin ve güzel bir tatil gününe uyanabiliriz. Haftanın tamamında uçan kaçan ve gerçeklikten uzak enerjilerle doluyduk. Bugün ise tam tersi ayaklarımız yere sağlam basabilir, düzenimizi korumak, sabırla ilerlemek ve huzurumuzu kaçıracak şeylerden uzak durmak isteyebiliriz. Ağzımızdan çıkanı kulağımız duyacağı için ilişkilerimizi düzene sokabilir hatta romantik anlar yaşayabiliriz. Alışverişe çıkabilir, dostlarla büyük sofralarda bir araya gelebilir ve hem bedenimizi hem de zihnimizi yormayan aktivitelerde bulunabiliriz. Bizi destekleyen kişilerle çevrilmiş olduğumuzdan güven duygumuzu tazeleyebilir, biraz da kendimizi şımartmak için lüks tüketime aşırıya kaçmadan yönelebiliriz. Zorlu bir haftayı dinlenerek, keyif alarak ve huzur içinde bitirebiliriz. İyi haftalar.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugünü bilinç altını temizlemeye ve ruhsal gelişimine ayırabilirsin. Özgüveninin yüksek olması; kazancın konusunda girişim yapmana, romantik ilişkini tazelemene, kariyer alanında destek görmene yardımcı olabilir. Yeteneklerinin farkına vararak daha somut adımlar atmaya yönelebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kişisel istek ve taleplerini ön plana çıkaracağın bir gündesin. Bugün sosyal ortamında aranılan bir kişi olabilir, arkadaş çevren ve romantik ilişkinde heyecanlı gelişmeler yaşayabilirsin. Sözcükleri doğru kullanarak, girişimlerde bulunabilir, aynı görüşü paylaştığın kişilerle güç birliği yapabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; özellikle sabah saatlerini kendine ayırmak, gürültü ve kalabalıktan uzaklaşmak, iç dünyanın dinginliğini yaşamak isteyebilirsin. Öz eleştiri yapabilir, hayatını sorgulayabilir, geleceğinle ilgili fikir üretebilirsin. Akşama doğru sosyal hayatın içine karışarak, sevdiklerinle geçirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gelecek hedeflerine odaklandığın, uzun vadeli işlere girişim planları yaptığın bir dönemdesin. Kişisel gelişimin için spiritüel konulara yönelebilir, bu alanda araştırmalar yapabilirsin. Sosyal medyadan gelişen ilişkiler seni umutlandırabilir, kalıcı dostluklar kurabilir, fikirlerini paylaşabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gününü tatil yaparak geçirmeye çalışsan bile aktif ve hareketli olabilir, kalabalıklar içinde yer alabilirsin. Finansal konularına çözüm bulmak için çevrenden destek görebilir, uzun vadeli yapılandırma yapabilir ya da sevdiklerinin krizlerine çözüm üretebilirsin. Keyifli ve bol sohbetli bir gün olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; birkaç gün önceki yeniay zaten yaşamında yenilenme ihtiyacı getirmişti. Bugün kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitimlere katılabilir, yeni insanlarla tanışabilirsin. Yeni şeyler öğrenmekle birlikte fikir ve görüşlerini de net anlatımlarla aktarabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; biraz dinlenmeye ihtiyacın olmasına rağmen akrabalarına zaman ayırman gerekebilir, hem kendini hem de sevdiklerini güvende tutmaya çalışabilirsin. Finansal krizleri aşmak için girişimde bulunabilir, işinden ve ailenden maddi destek alabilirsin. Günlük işlerin kolaylıkla ilerleyebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugünü keyifli konulara ayırabilir, aşk, ilişkiler, flört, hobi ve çocuklar ile ilgili konularla ilgilenebilir, yaratıcılığını gözler önüne sermek isteyebilirsin. Yakın çevrenden aldığın destek sosyal bir organizasyon hazırlayabilir, kendini güçlü ve net şekilde ifade edebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün ev içi tadilat ve dekorasyon ile uğraşabileceğin gibi misafir de ağırlayabilirsin. Aslında zamanını evinde ve ailenle geçirmek kendinle uğraşmak istemene rağmen sosyal ortamın gereklerini yerine getirebilirsin. Sanatsal açıdan verimli çalışmalar yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yaşam enerjinin yüksek olması hedef ve taleplerin doğrultusunda girişim yapmana yardımcı olabilir. Yakın çevren, romantik ilişkin ve çocuklarla keyifli zaman geçirebilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin. Eğitim ve seyahatle ilgili gelişmeler seni mutlu etmekle birlikte, yeni fırsatları da karşına çıkaracaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova;  son günlerde istemeden sarf ettiğin sözler çevrendekileri kırmış olabilir, bugün gönül almak ve daha merhametli davranmak isteyebilirsin. Yaşadığın gerilimi üstünden atmak için evinde kalıp, keyif aldığın konulara ya da sanatsal çalışmalara odaklanabilirsin. Kafandaki gayrimenkul yatırımlarıyla ilgili somut adımlar atabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hareketli geçen bir hafta olmasına rağmen ilham gerektiren ve sezgilerini kullanabildiğin alanlarda çok başarılı olmuş olabilirsin. Yakın çevrenle birlikte olabilir, yeni çevre ve ilişkilere açık olabilirsin. Hedeflerini yeniden belirleyip, güçlü arkadaşlarından destek alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.