7 Nisan 2018 Burç Yorumları

Haftanın sonuna yaklaştığımız bugünde sorumluluklarımız her şeyden önce gelebilir. Hırs ve rekabet sirenlerimiz çalabilir, kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Başımızı döndüren başarılı olma isteğini kontrol altına alıp stratejik davranmamız gerekebilir. Elimizdeki fırsatları en uygun şekilde kullanmak ve geleceğe doğru yatırımlar yapmak için uygun adımlar atmalıyız. Aksi takdirde kendimizi zorlu yollara sokabiliriz. Akşam saatlerinde sinir kat sayımızın artması tahammülsüz tavırlar sergilememize neden olabilir.

Sevgili Koç; bugün sosyal hayatında oldukça hareketli saatler geçirebilir; dinamik ve atak tavrınla dikkatleri çekebilirsin. Enerjini ve hırsını kontrol altına alabildiğin ve cesaretini doğru kullanabildiğin takdirde girişimlerinde başarıyı yakalayabilirsin. Geçmişten gelen sorunları çözerken kendini doğru ifade etmeye çalışmalısın.

Sevgili Boğa; finansal risk alarak yaptığın girişimlerden yana beklentiler seni telaşlandırabilir, kendini huzursuz ve kontrolünü kaybetmiş hissedebilirsin. Bugün sağlam temeller üzerine kurmak istediğin projelerle ilgili çalışmalar yapabilirsin. Eğitim veya iletişimde zorlu koşullara rağmen cesaretini muhafaza edebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün finansal konularda dikkatli olmanı gerektiren koşullarla karşılaşabilirsin. Duygusal gerginliğe neden olabilecek ve seni hızlı karar almaya yöneltecek gelişmeler yaşayabilirsin. Uzun vadeli ve kalıcı yatırımlar yapmak isterken hırsla ani hareket edebilir ya da hedeflerini revize etmek zorunda kalabilirsin.

Sevgili Yengeç; karşındakilerin hırsı ve cesareti üstünde baskıya yol açabilir; kimi zaman bunun getirdiği gerginliği yaşayabilirsin. Diğer taraftan seni motive eden tutum ve davranışları sayesinde kendini yenileyebilir; alışkanlıklarında ve ilişkilerinde değişiklik yapabilirsin.

Sevgili Aslan; iş ve günlük hayatında sorumlulukların ön planda olduğu bir günde olduğundan çalışma tempon hızlanabilir. Cesur fakat temkinli girişimler uzun vadede başarı getirebilir, enerjini doğru kanallara aktarabilirsin. Sağlığınla ilgili aklını kurcalayan sorunlarını ele almanın tam zamanı.

Sevgili Başak; bugün kendini gösterebileceğin, yaratıcılığını kullanabileceğin, yeteneklerini sergileyebileceğin ortamlarda bulunabilir, cesaretin ve enerjinle göz doldurabilirsin. Ancak yaşamdan keyif alabileceğin şartların oluşmasına rağmen sorumluluklarını ön plana alarak, kendi kendini baskılayabilirsin.

Sevgili Terazi; ailevi konularda ve gayrimenkullerle ilgili işlerde yaşanan gelişmeler farklı bir yöne kayabilir. Hızlı karar almanı gerektiren durumlar karşısında temkinli davranmalısın. Seni öfkelendirecek ve huzursuz edecek ortamlardan uzak durmaya bakmalı, eski tartışmaların gündeme gelmesine izin vermemelisin.

Sevgili Akrep; bugün ifade ve söylemlerinle çevrendekilerin dikkatini çekebilir, düşüncelerini hedeflerin doğrultusunda cesaretle ortaya koyabilirsin. Özellikle çalışma ortamında süregelen sorunlarına tam ve doğru teşhisi koyarak çözmek için harekete geçmenin tam zamanıdır. Ancak bu durum bazılarını rahatsız edebilir.

Sevgili Yay; gün içinde aldığın kararları yeniden gözden geçirmen gerekebilir; yaptığın harcamalarla ilgili acele ettiğini düşünebilirsin. Daha fazla kazanç elde etmek için uzun vadeli girişimlerde bulunmak isteyebilirsin ancak hırsa kapılarak gereksiz riskler almaya kalkabilirsin. Cesur hamlelerde bulunurken temkini elden bırakmamalısın.

Sevgili Oğlak; bugün kendini dinamik ve enerjik hissedebilir; isteklerinin peşinden cesaretle ve kararlılıkla gidebilirsin. Özellikle aşk ilişkilerinde yaşanan sorunlar çözülebilir ve daha tutarlı ve güvenilir bir sürece başlayabilirsin. Ancak fazla rekabetçi davranmamalı, gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalısın.

Sevgili Kova; kendi içinde çatışmalar yaşayabilir, elde olmayan gelişmelerin verdiği huzursuzluğu yaşayabilir, kendinle baş başa kalarak sorunlarını çözmek için fikir üretebilirsin. Bugün uzun süredir beklediğin haberleri alabilirsin ancak harekete geçmek için koşulların uygun olmayabilir.

Sevgili Balık; sosyal ortamlar ve ekip çalışmaları için hareketli ve uygun bir gün olabilir. Kendini yeteneklerinle ortaya koyabilir; sorumluluktan kaçmayan tavrınla öne çıkabilirsin. Karşına çıkabilecek engeller ve kısıtlamalar karşısında cesaretle durabilir, her zamankinin aksine tutarlı ve kararlı davranabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.